Şimdi Ara

GreedFall Türkçe yama çalışması (5. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
141
Cevap
20
Favori
5.825
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
47 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Dostum oyunun dil dosyalarıyla tablo oluşturup düzenlemek bile günler alıyor. Google çeviri de çeviri yaptın diyelim hem uzun sürecek hem de kaliteden yoksun olacak. Örneğin oyunda geçen, dil dosyalarında çokça gördüğüm bir kelime "Caravan" bunu Google translate "Karavan" diye geçiyor. Coğrafi keşiflerin olduğu zamanlar karavan da neyin nesi :)

Doğru bir şekilde kafile görmek yerine neden karavanı tercih ediyorsunuz ki sonuçta bir oyun ha bugün oynadın ya 1 sene sonra. Oyunlara bu kadar zaman harcamayın lütfen.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sasua -- 20 Eylül 2019; 8:4:51 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sasua S kullanıcısına yanıt
    Ben emeğiniz hiç olmasın diye demiştim. Nice yamalar var o şekilde çevirisi bitip elde kalan. Elbet çözülür, bekleriz diyorsanız siz bilirsiniz.

Bu arada Karavan'ı sadece araçlı karavan olarak düşünmeyin. Atların çektiği karavanlar da var. Kolay gelsin.
  • Dediğiniz kervan tarzı bişey mi hocam hani şu kızılderili devrinde kullanılan atlı vagon tipi faytonlar? Çünkü resimlere baktığımda öyle bir şey görmedim fakat kafile şeklinde seyahat eden insanlar gördüm neyse ki test aşamasında hatalar düzeltililir.

GreedFall Türkçe yama çalışması
  • Oyun coğrafi keşifleri yani 15. 16. Yüzyılları ele alıyor karavan ise 18. 19. Yüzyılda kullanılıyor ilk mesajim demek istediğim oydu hocam. Kafile büyük ihtimal :) yine de gameplay videolarını izleyerek eş zamanlı çeviri yapılacağı için çok fazla böyle durumlarla karşılaşmayız.

• Kolay gelsin askere gidicem ben gelmeye biter herhalde 😁

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: mercedes e200

Kolay gelsin askere gidicem ben gelmeye biter herhalde 😁
    genco askerlik altı ay mı olmuştu en son
  • cozepud C kullanıcısına yanıt
    evet sanırım ama ben bedelli gidiyorum
  • mercedes e200 M kullanıcısına yanıt
    21 günde mi biter diyorsunuz :)

• quote:

Orijinalden alıntı: mercedes e200

evet sanırım ama ben bedelli gidiyorum
    15 ay yaptım askerlik zor psikolojik olarak insanı yıpratıyor bazen ama tatlı anılar kalıyor hayatın boyunca 21 gün ne bileyim yani askerlik denmez gezi gibi ne dayaklar ne psikopatlar ne manyaklar gördüm neler çektim
  • Arkadaşlar, çocukluk dostum yurtdışına çıkıyor bu nedenle 2 gündür çeviriyle ilgilenmiyorum ama ayın 26 sında tam gaz çeviri devam edecektir. Kusurlarımızı mazur görünüz.

Metinleri tabloya aktardık 76 bin satır ortaya çıktı bunların 68 binini düzenledik 8 bin daha düzenlenecek ve çeviri hızlanacaktır.

• Yamada son durum nedir? Bende şöyle bir baktım dil dosyalarına baya fazla dosya vardı.
  • Tablo oluşturuldu, ana menü ve oyunun ilk 20 dakikası çevirildi.

• Emeğinize sağlık çok büyük bi heyecanla bekliyoruz
  • Mert021 M kullanıcısına yanıt
    Umarım geri paketlemede sorun yaşamayız da size yamayı sorunsuz bir şekilde sunarız.

Kolay gelsin. Kaliteli bir çeviri çıkartmaya çalışın.
  • Hadi bakalım, kolay gelsin. Umarım bitirebilirsiniz. Takipteyiz.

• kolay gelsın acaba ilerleme yuzdesı koyabılırmısınız ?
  • Şuan bir ilerleme malesef yok oyunun dosyalarıyla uğraşıyoruz :( ama ekran görüntüsü almayı başardığımız son hızla devam edecektir.

• 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.