Şimdi Ara

Great Teacher Onizuka (GTO) (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
124
Cevap
0
Favori
8.064
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Kesinlikle pişman olmayacaksın

Bitirdiğimde Onizuka Eikichi Nijunisay (22) Yoroshiku lafı hep aklıma geldikçe gülüyordum

Bide dokşin diyordu

40 küsür bölüm kesinlikle yetmemişti :(
  • Ao Sol kullanıcısına yanıt
    İlk bölümde onizukanın ilk okulundaki onizuka şenşeee diyen kız geri dönücekmi yaa?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • dogac-gs kullanıcısına yanıt
    İzlemeye devam
  • Amerikadaki okuldan devam bölümlerini çekselerde izlesek
  • Hem animesini hem Live action filmlerini izledim(çevrildiği kadarıyla). Hepsinde de çoook keyif aldım.

Müzikleri çok güzel.

İçinde yok yoktu. Animenin içinde her şey olsun mu istyorsunuz(eski olunca çizimleri bile hoşunuza gidebilir)aradığınız animeyi buldunuz,hemen izleyin ayrıca animenin ilk 15 teki açılış(opening) müziği ve görseli, 15 ten sonrasındaki endingi çok güzeldi.

Hani bitmesin dediğiniz film,animeler var ya işte GTO onlardan bir tanesidir.

Bu filmin dişili/kadınlı olanı da vardır hem anime hem de live actionu.

• @Tonyukuk

İnsan hüzünleniyor :(
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ao Sol

@Tonyukuk

İnsan hüzünleniyor :(

• Animesinin final bölümü mangada hangi bölüme denk geliyor bilen varmı (sanırım mangası biraz daha sürüyormuş ingilizce olmayınca :D)? ayrıca bu serinin mangası türkçe olarak mevcutmu bulamadım da.
  • Çizimlerinden dolayı hic izleyesim gelmiyor, orta kalite ile cok kaliteli cizim arasinda benim icin cok fark yoktur ama eski/kötü cizimlere pek katlanamam.Şuan 4-5te felanım galiba ama en azindan 10 bölüm daha izleyip öyle karar vereceğim devam etmeyeceksemde.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi HeavenlyBlue -- 23 Haziran 2019; 19:3:37 >
  • Yıllar sonra tekrar yaptım. GTO iyidir iyi. Çizimleri ilk zamanlarda epey yorar ama sonra alışırsınız.

Bu arada bu animenin alelacele bitmesi final bölümünün çok havada kalması üzücü.
  • Yeni bitirebildim, çizim ve konusundan dolayı burda yazan kişiler kadar sevemeyeceğimi tahmin edebiliyordum zaten .Bu aralar 12 bölümlük anime bile izlerken sıkıldığımı düşünürsem 43 bölümün çoğunu sıkmadan izletmesi iyi bir şeydi [20-30 arası sıkıcıydı 30 civarından sonrası gayet akıcıydı ama final tam olmamış ya:( ]
    Puanım:8/10
    Onizuka gibi karakterleri pek sevemiyorum,Onizuka'ya ısınabilsem animeden daha fazla zevka alabilirdim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi HeavenlyBlue -- 23 Haziran 2019; 14:3:22 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: HeavenlyBlue

Yeni bitirebildim, çizim ve konusundan dolayı burda yazan kişiler kadar sevemeyeceğimi tahmin edebiliyordum zaten .Bu aralar 12 bölümlük anime bile izlerken sıkıldığımı düşünürsem 43 bölümün çoğunu sıkmadan izletmesi iyi bir şeydi [20-30 arası sıkıcıydı 30 civarından sonrası gayet akıcıydı ama final tam olmamış ya:( ]
    Puanım:8/10
    Onizuka gibi karakterleri pek sevemiyorum,Onizuka'ya ısınabilsem animeden daha fazla zevka alabilirdim
    Finali manga ile aynı değil. Mangadan önce bitmişti anime çünkü. Sıkılma konusuna gelecek olursak bu sıraları bende çok sıkılıyorum. 20 dakikalık 1 bölüm 2 saat gibi hissettiriyor neredeyse. Anime izlemeye ilk başladığım zamanlar günde 20-25 bölüm izlerken son zamanlarda 1 bölüm izlemek bile işkence oluyor.

Hatta bazen bölüm çabuk bitsin diye oynatma hızını 1.5x veya 2x yapıyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-05471E679 -- 23 Haziran 2019; 15:3:38 >

• gençlik yıllarını anlatan anime yapsalar keşke
  • Bu animeden bahseden kişileri çok gördüm son zamanlarda, benim de izlemeyi düşündüklerim arasında listemdeydi. Merak ettim iyice başlayayım artık :)

• Animeyi yeni bitirdim ve çok sevdim. Neden devamı çekilmedi acaba :((
  • Gercekten cok komik izleyin

• quote:

Orijinalden alıntı: Guest-05471E679

Finali manga ile aynı değil. Mangadan önce bitmişti anime çünkü. Sıkılma konusuna gelecek olursak bu sıraları bende çok sıkılıyorum. 20 dakikalık 1 bölüm 2 saat gibi hissettiriyor neredeyse. Anime izlemeye ilk başladığım zamanlar günde 20-25 bölüm izlerken son zamanlarda 1 bölüm izlemek bile işkence oluyor.

Hatta bazen bölüm çabuk bitsin diye oynatma hızını 1.5x veya 2x yapıyorum.

Alıntıları Göster
    Bir süre seri izleme animeyle ilgili şeyleri kafandan at 1 ay sonra en sevdiğin seriyle animeyle geri dön (bir günde 50 bölüm bitirtir)

• quote:

Orijinalden alıntı: etrafınabakançocuk

Bir süre seri izleme animeyle ilgili şeyleri kafandan at 1 ay sonra en sevdiğin seriyle animeyle geri dön (bir günde 50 bölüm bitirtir)

Alıntıları Göster
    Yavaştan geri döndüm izlemeye. Kimetsu no Yaiba'yı izliyorum şuan. Eskiden aldığım tadı almaya başladım.
  • Yıllar sonra tekrardan izleyince mesaj atayım dedim

Onizuka Eikichi, 22 years old, yoroshiku

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi OnizukaSensei -- 25 Ağustos 2021; 2:38:4 >
  • OnizukaSensei kullanıcısına yanıt

Tüm live actionlarını izledim bu animenin gerçekten izlemesi keyif verici.

• 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.