Şimdi Ara

GravityLockScreen ile ilgili acil yardıma ihtiyacım var

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
0
Favori
493
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • 5.0.1 Untethered JB'li 3GS kullanıyorum. Cihazda IntelliScreenX kurulu. Az önce de araştırırken merak edip GravityLockScreen'i kurmuş bulundum. Hemen ayarlardan slide to unlock kısmını kapat seçeneğini işaretledim ve kilit tuşuna bastım(basmaz olaydım ). Ve galiba bu iki yazılım çakıştı. Şu anda telefonumun kilidini açamıyorum çünkü slide to unlock bölümü yok. Ekranın altından yukarı doğru sürüklediğim zaman ise ISX'in kilit ekranı kapanıyor. Telefon öyle kaldı Herhangi bir yazılımla GravityLockScreen'i telefon kilidini açmadan kaldırmam mümkün mü? Ya da başka bir çözüm yolu var mı? iFunBox'u kurcaladım ama yazılıma ait dosya göremedim.

• başka bi telefondan kendini ara, açılır.
  • quote:

Orijinalden alıntı: bahadr35

başka bi telefondan kendini ara, açılır.

Denedim ama kilitli ekrana dönüyor.
  • iphone pc suite kur bilgisayarina ve telefonu bagla yuklu uygulamalardan gravity... sil

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi serif61 -- 1 Ocak 2012; 19:22:07 >
  • aramayı cevaplayıp menu tusuyla menuye giremiyor musun

menuye girince aramayı kapatıp uygulamayı kaldırabilirsin
  • quote:

Orijinalden alıntı: bahadr35

başka bi telefondan kendini ara, açılır.

Sorun çözüldü. ISX'in kilit ekranını kapatıp cevapsız arama bıraktım iPhone'a. Kilidi aç çıktı. Hatırlattığınız için teşekkür ederim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: serif61

iphone pc suite kur bilgisayarina ve telefonu bagla yuklu uygulamalardan gravity... sil

Arkadaşlar bende de aynı sorun var ve bu yöntemi denedim, sanırım tweak aktif kullanıldığı için silmiyor

Benim cihaz İpod Touch 4G olduğu için aramada yapıp huseyinss arkadaş gibi çözemiyorum. Napıcam yardım lütfen...
  • quote:

Orijinalden alıntı: eaglemania

quote:

Orijinalden alıntı: serif61

iphone pc suite kur bilgisayarina ve telefonu bagla yuklu uygulamalardan gravity... sil

Arkadaşlar bende de aynı sorun var ve bu yöntemi denedim, sanırım tweak aktif kullanıldığı için silmiyor

Benim cihaz İpod Touch 4G olduğu için aramada yapıp huseyinss arkadaş gibi çözemiyorum. Napıcam yardım lütfen...

İphone browser'da applications kısmından tweak'i önce kaldırmayı denemiştim, 1-2 saat önce kaldırmamıştı, şimdi kaldırdı, çok şükür kilit ekranında slide bar geri geldi de açtım cihazı...

• bir tesekkur yokmu :-)
  • arkadaşlar bende yükledim uygulamayı şimdi açamıyorum tuş kilidini ,birde üstüne üstlük teli kapatıp açtım belki gelir diye bu seferde sim kilit aç geldi ama bunuda tuş kilidini açamadığım için pın şifresini de giremiyorum :( tel kaldı böyle
    lütfen yardım edin

tşk
  • çok basit ya ifunbox veya itools la girin silin

yada pc yoksa ...

sbsetting yüklüyse aktifleştirin " more " yazan yere tıklayın sonra allta açık uygulamaların olduğu kısmı görceksiniz ordan gravity zımbırtısının task'ını iptal edin.

respring yapın çözüm bu.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.