Şimdi Ara

Gratiste tüm ürünlerde yüzde 50 indirim 17-18 kasım (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
227
Cevap
6
Favori
19.136
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • sürekli kullandigim urunlerin tamaminda fiyati arttirmislar ondan so rada indirim yapmislar.

taft sac spreyi %50 indirimli 12 tl !!!

rexona cobalt %50 indirimli 7tl !!

yuh. ayip yani. ben yararlanamadim.

faydalanan arkadaslari tebrik ederim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Esasinda yuzde 50 indirim demek abarti olur 20 30 civari belki he bide gratisin calisanlarida cok guzel musterileri de guzel bayanlar

• quote:

Orijinalden alıntı: bsm248

Esasinda yuzde 50 indirim demek abarti olur 20 30 civari belki he bide gratisin calisanlarida cok guzel musterileri de guzel bayanlar

%45-50 arası indirim var.
  • Bugün ben hep bayanların içindeydim..Sırada hep muhabbet ettik..kolay değil 1.30 saat :) Gerçekten güzel bayanlar vardı..
    Nedense ne kadar ruj hastasıymış bunlar..:) Kız telefondan bir mankenin ruj rengini elemana gösterdi.Öbürü allık pulluk neyse bakıp durdular..boyum uzun olduğu için üst raflardan yardımcı oldum..Hep; Şaka maka Bizim Türk kızları kendine bakıyor..

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Fornax Elysion

Bu gratis ne olaki.

Sokakta her Kezbanın elinde poşeti var.

Zengin şeysi mi?

Aslinda Hollanda firmasi. Hollanda diinde (Felemenkçe) "ücretsiz" yani bedava demek. Suslu kadınlar anlamini bilse tasimazlar o cantayi

• Diş macununda agiz bakim haftasina az kaldi. Migros ta yarı fiyat olucak. Galiba 18-20 Kasım bu yil

• ali222 A kullanıcısına yanıt
    Bilgi için teşekkürler..Notumu aldım..Bir uğrarız artık.

• Lene kullanıcısına yanıt
    Hocam hassaiyet için sensodoyne aninda rahatlatma kullanıyorum. Paradontax nasıldır? Sensodoyne den daha iyi koruma sağlar mi?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kararsizkalanadam K kullanıcısına yanıt
    İlk defa kullanıyorum bende Paradontaxı " Size net cevap veremeyeceğim Maalesef.Daha önce hep sensody tam koruma kullandım..

• quote:

Orijinalden alıntı: nc.nc

Ben gitmedim mağazaya ancak arkadaş aşağıdaki seti alırken haber etti bende aldırdım. 6,25 tl gayet iyi fiyatmış

Gratiste tüm ürünlerde yüzde 50 indirim 17-18 kasım

Bu çok avantajlıdı, ben 2 tane aldım. Saç spreyi resmen bedavaya geldi.

• Arkadaşlar bunları kız arkadaşım almış sağolsun. Hem kendine hem bana.

Gratiste tüm ürünlerde yüzde 50 indirim 17-18 kasım
  • Beyler kaçıp canınızı kurtarın mağazada

• Kalırsa alırsınız artık. Talan ettiler. Yarına stok yenilenmezse boşa gitmiş olursunuz :)))

• bebek yağında indirim varmıydı yarın bi bakayım bende malum 300ml yağlar 25lira

• O degilde cok fena kizlar vardi be

• Bende aldim urunlerde cok igrenc sepetler vardi

• Yüzde elli indirim hikaye çoğu üründe indirim oranı yüzde 20yi geçmez. Arada gerçekten fiyat avantajı sunan ürünler varmış ama kalmamış talan etmişler. Duru duş jeli 8.90 rafını tarumar etmişler. Yaw arkadaş duru duş jeli ne zaman 17 liraya satıldı ki???

• Clear Men normalde 13-14 arası satılıyordu..ben 7.90 a aldım..bence çok güzel fiyat..

http://www.hepsiburada.com/clear-sampuan-sac-dokulmesine-karsi-etkin-550-ml-pm-sgun20234945
    14.90

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Lene -- 17 Kasım 2017; 22:22:31 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: gokhans19

quote:

Orijinalden alıntı: SonerZTRK

Gratis kartın bi numarası yok zaten puanda vermiyor kampanyalı olduğu için. Alışverişin sonunda istedi gratis kartı ama o sırada zaten indirimler düşmüştü. Yani gratis karta gerek yok. He oldu da istediler bir tanıdığının telefon numarasını versen de olur.

Çevremde gratis kartı olan yokki hatta çevremdekilerin gratisin ne olduğundanda haberi yok. Eğer kartsız alınabiliyorsa gidip alıcam. Gidenlerden birde clinomynlerin fiyatlarını öğrensek çok güzel olur.

Kartı hemen veriyorlar ve ücretsiz

• Lene kullanıcısına yanıt
    o değil de bu şampuanı en son kullandığımda 650 ml diye hatırlıyorum, ne ara 550 ml yapmışlar.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.