Şimdi Ara

Gratiste tüm ürünlerde yüzde 50 indirim 17-18 kasım (11. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
227
Cevap
6
Favori
19.136
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Elemanlar şimdi ağzı açık uyuyorlardır Epey yoruldular..Ben sıradayken ,ordan oraya koşturan çok eleman vardı..Bir de kalabalıktan Alarm devamlı ötüyordu Elemanın teki sırf o işe bakıyordu...

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Eğlenceyi ve indirimi kaçırmışız :(

• Bugün bende gittim ancak raflar yagmalanmisti. Mağazadan çıktım. Mall of istanbul da cosmo home adlı mağazaya girdim. Orada da seçili ürünlerde %50 indirim vardı. Gillette, şampuanlar da, dış macunulari VS. Kapsiyordu. Mağazadaki ürünlerin &%80 de indirim gecerliydi. Migrosda da diş macunulari 1+1 Di ve sensodyne dahil tüm ağız bakım ürünlerinde gecerliydi. Sensodyne 75 ml 6tl gelmiş oldu.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: kizilat

Beyler yanlis urun almisim sampuan yerine sac kremi :) bunu iade edebilirmiyim, beya yarin degistirirlermi sampuan ile sanirim o zaman da fark isteyecekler

yuzde 50 ındırımde ıade almadıklarını duydum magazada
  • Resmen yağmalanmıştı mağaza. Uzun kuyruk oluşmuştu. Birşey almadan çıktım. O sırada beklemek zor
  • quote:

Orijinalden alıntı: ufuk-34JD58

quote:

Orijinalden alıntı: Stand Alone

Lafa gelince de ülkede kriz var millette para yok derler.

millette para olsa indirim sıralarında ne işleri varmeydan avm deki gratisdeki sıra içeride üç tur dönüyodu.

Tabi canım, o yüzden millet 520d'lerden inip 300-500 TL'lik alışveriş yapıp gidiyor.
  • quote:

quote:

quote:

millette para olsa indirim sıralarında ne işleri varmeydan avm deki gratisdeki sıra içeride üç tur dönüyodu.

Tabi canım, o yüzden millet 520d'lerden inip 300-500 TL'lik alışveriş yapıp gidiyor.

Millet dediğin ülke nüfusunun yüzde kaçı? Hani psikolojide lott ve lott'un klasik şartlanma kuramı aklıma geldi: İnsanlar mutlu oldukları zaman olumlu duygularını diğerlerine de geneller diye. Zenginlerin fakirleri anlamama nedeni de tam olarak bu gibi...

• her sene yararlanarıdım bu snee denk gelemdi. daha doğrusu sıraya girmeye vakit yoktu. zaten alsam yiyecek içecek alacaktım o da bu sene kalsın artk npaalım
  • Sensodyne dış macunu 75 ml ve listesine 500 ml kaçtan satildi

• quote:

quote:

quote:

dünya nüfusunun%1 i,dünya servetinin yarısına sahip .şimdi herkes zenginmi olmuş oluyor

seni bilmem ama benim bemevem yok.olanların çoğuda eski model zaten .adamlar polo parasına eski model bmw mercedes alıyor.

• Ya arkadaş zenginsiniz işte... ne diye bu kadar inkar ediyosunuz ki

Fakirin gratis neyine lan, akşam ekmeği çorbayı bulduysa şükrediyor..

Bir gratis olan avm, ordan bir yemek üstüne bi sinema yapan adam, yukardaki asgari ücretli adama göre evet zengindir..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi righteous@ -- 19 Kasım 2017; 9:14:57 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: özket

Sensodyne dış macunu 75 ml ve listesine 500 ml kaçtan satildi

Dün akşam gittiğimde 20 ml Sensondine kalmıştı son 1 adet, onu aldım; 1,95 TL'ye
  • kizilat K kullanıcısına yanıt
    Fiş ve slip duruyorsa iade edebilirsiniz, kesin bilgi.

• Sanrupid kullanıcısına yanıt
    Tesekkur ederim hocam iksii de duruyor

• quote:

Orijinalden alıntı: Kararsizkalanadam

Dis macunu almaya gittim. Sırada beklerken o kadar gereksiz şeyler aldım ki ben bile şaşırdım.

Çarşaflı teyzemiz güneş kremi aldıysa senin aldıkların şaşırtıcı değildir
  • quote:

Orijinalden alıntı: biefey

quote:

Orijinalden alıntı: özket

Sensodyne dış macunu 75 ml ve listesine 500 ml kaçtan satildi

Dün akşam gittiğimde 20 ml Sensondine kalmıştı son 1 adet, onu aldım; 1,95 TL'ye

migrosda %50 indirim var.daha çok marka ve seçenekler var.diş macunu vb.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ufuk-34JD58 -- 19 Kasım 2017; 10:54:1 >
  • Dun en ucuzu 90TL olan David Beckham Essentials aldim ben Eminonu'ndeki Gratis magazasindan 52TL verdim ve neredeyse bos diyebilirim.

• quote:

Orijinalden alıntı: Mega Therion

quote:

quote:

quote:

Millet dediğin ülke nüfusunun yüzde kaçı? Hani psikolojide lott ve lott'un klasik şartlanma kuramı aklıma geldi: İnsanlar mutlu oldukları zaman olumlu duygularını diğerlerine de geneller diye. Zenginlerin fakirleri anlamama nedeni de tam olarak bu gibi...

Önemli bir bölümü. Satış adetlerine açın bakın, Borusan'ın satışlarıyla Otosan'ın satışları daha 2 sene öncesine kadar kafa kafaya gidiyordu, döviz kısa süre içinde yükselince piyasada biraz durulma yaşandı.

Hep söylerim, ülkede fakirde fukaran fazla fakir edebiyatı yapan var. Çok iyi durumda değiliz ama söylendiğinden çok daha iyi seviyedeyiz.

• quote:

quote:

quote:

quote:

dünya nüfusunun%1 i,dünya servetinin yarısına sahip .şimdi herkes zenginmi olmuş oluyor

seni bilmem ama benim bemevem yok.olanların çoğuda eski model zaten .adamlar polo parasına eski model bmw mercedes alıyor.

Zenginlik göreceli bir kavram. Ona bakarsan altında 520d olan adam da ağlıyor.

• Gaziemir optimum daki gratis i sömürmü?ler

• 
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.