Şimdi Ara

Gratis Nivea 2 adet Deodrant alımına Decathlon 30 TL Çek (Çek Kazan)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
47
Cevap
4
Favori
9.544
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Kapmanya daha öncede olmuştu bu sefer 2 adetle sınırlandırmışlar 30 TL değerinde çek çek satışa da çekler alınır diye konu açmıştım sıcak fırsatlarda konusunu göremeyince açayım dedim:)

• Geçen ki gibi cekler birlesiyor denemek lazım

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • çekler decathlon internet sitesinde birleştirilebiliyor mu? kampanya şartlarında olmadığı yazıyor ama daha önceki kampanyada birleştirilmişti diye anımsıyorum. bilen birisi varsa aydınlatabilir mi
  • Kampanya şartları nedir tam olarak? İlk defa katilacagim. Decathlondan bir şeyler alacaktım, belki işime yarayabilir.

• bugün 4 deodrant alıp fişi gönderdim henüz kod gelmedi geldikten sonra birleşiyor mu deneyip tekrar yazarım
  • Bu arada erkek için deodrantlar 17,90 TL olmuş
  • juve212 J kullanıcısına yanıt
    o ise hic girme hocam ben decathlon dan urun almistim 120tl lik bi baktim boyle kamp. vardi bende 8 tane deo aldim ve tekrar kodlarla sipariş verdim digerini gelince iade ettim 8 tane deo belese gelmis oldu ben pek kullanmadigim icin 10tl den satisa koydum 2 si 20tl diye aylarca alici cikmadi. Ha kodu satabilirsiniz onun net alicisi cikar fakat deo nun cikmiyor. Birde alici tarafindan şüphe olarak kullanilmis olma ihtimali var diye dusunulur toptanci olmadiginiz bireysel satici oldugunuz zaman o yüzden de alinmiyor olabilir ve normalde. O yüzden sakın yatirim yapmayın hayatinizin yanlisini yaparsiniz
    ekleme : o zaman da 1 tanesi deo 15tl di hala da alici cikmiyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ÖzelÜyelik -- 3 Ağustos 2019; 22:18:31 >
  • ÖzelÜyelik kullanıcısına yanıt
    Benim yaklaşık 270 tl lik alacağım ürün var o yüzden ilk önceliğim kod satın almaktı fakat kimse satmıyor bi arkadaş 250 tl lik hediye çekini 200 tl ye satacaktı fakat onunla da günler uymadı bende zaten kullandığım için 2 adet kendime 1 fişte başka biri için aldım açıklamada yine kodlar birleşmiyor yazıyor kod gelince mağazada deneyeceğim
  • kodlar geldi sitede denedim çekler birleşiyor
  • eyw kampanya duyurusu için. bu arada gratiste aptal sarışın çalıştırmasalar keşke. dün deodorant seçmeye çalışıyordum. deneme için konulanı aldım elime salladım boş sıktım boş. hemen yanımda çalışana bu bitmiş dedim. hani bunu kaldırıp yeni bir deneme ürünü koyarsınız gibisinden "normal, deneme ürünü zaten" dedi. töbe estafurlah varan 1. sonra rafın ön sırasından dolu olanlarından kokusuna bakmak elime sıktım yandan bu sefer "deneme için konulanları sıkar mısınız" diyor. varan 2.
    bu arada yukarıda 4 liraya deo satan elemanın nasıl ticaret yaptığını çözemedim
  • Deo 8 tl filan piyasaya göre pahalı yani 16tl filan ödüyoruz çeke aslında

• ie36 kullanıcısına yanıt
    Nivea larda kolay kolay indirim olmuyor. Diğer tüm markalar girer Nivea girmez.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.