Şimdi Ara

GRATIS İNDİRİMLERİ YANIYOR 🔥🔥 (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
95
Cevap
4
Favori
24.946
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
15 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • edsamu kullanıcısına yanıt
    Spete ekle deyince stok yok diyor.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Çoktan mezarcı kardeşler gömdü mevtayı
  • Adamlar ustune keyif sigara icmis biz yeni gorduk daha hayrini gorun

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kukaraça -- 26 Haziran 2019; 19:49:5 >
  • Mezarcılar sildi süpürdü

• quote:

Orijinalden alıntı: cevahiroglu

Çoktan mezarcı kardeşler gömdü mevtayı
    Bende de böyle diyor ödeme kısmına kadar da geliyor. Ödeme yapılırsa sıkıntı olur mu ?
  • o kadar hesap yaptımö silmeye kıyamadım ama 720ml değil 1440ml 24 e geliyor gratiste. başta güzel gelmişti de bu hesap hatası bütün moralimi bozdu :D

quote:

alamayan çok ta üzülmesin, buna da baksın bi.
    860ml 30tl. bu konudaki 720 ml 24 tl.https://www.hepsiburada.com/sampuanlar-c-26012282
    litre fiyatı hb de 34,88 gratiste 33,33. 1.5 lira fark var totalde :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SPaCeLoRD -- 26 Haziran 2019; 20:14:28 >
  • Morfose saç spreylerini kuaförümden alıyorum toptan aldığı için bana toptan fiyatından veriyor 400 ml 8 tl ye alıyorum adedini.. toptancılarda bile 7-8 aralığı iyi fiyat.. turuncu kullanmadım hep siyah alıyorum ama turuncunun adet fiyatı normalde toptancıda 7 tl.. 300 ml olarak buraya bakarsak yine karlı 3 adet sprey aldım mağaza teslim bi 3 adet daha alabilirim..
  • quote:

Orijinalden alıntı: SPaCeLoRD

o kadar hesap yaptımö silmeye kıyamadım ama 720ml değil 1440ml 24 e geliyor gratiste. başta güzel gelmişti de bu hesap hatası bütün moralimi bozdu :D

quote:

alamayan çok ta üzülmesin, buna da baksın bi.
    860ml 30tl. bu konudaki 720 ml 24 tl.https://www.hepsiburada.com/sampuanlar-c-26012282
    litre fiyatı hb de 34,88 gratiste 33,33. 1.5 lira fark var totalde :)
    Emin misiniz? iyi bakın.

Düzeltme. ben de düzeltmeyi okumadım üstteki alttali linki kisımını okuyup yorum yaptım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DARBE -- 26 Haziran 2019; 20:8:48 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• Himalaya nasıl peki onu alalım mı ?
  • Size haber verdim kendim almadım daha. Mağazaya gideceğim birazdan, kalmadıysa sıkıntı büyük

• ismi zikredilen spreyler beş para tmez saçı odun gibi yapar saçınıza yazık
  • bu haldır şaldırların çoğunu bilerek limonlu gönderiyorlar. satılmayanları ayyy yanlışlık olmuş diye iteliyorlar. uğraşmak istemeyen de razı geliyor. dikkat.
  • Mağazadaydım biraz evvel himalaya bile kalmamış

• Kalmamış. Bu klasik bakımı ben beğenmedim.

• Urban shake and repair efso fiyattı baya stok (20 adet) yaptım Himalaya da deneyin pişman olmazsınız ben saçları uzattığımdan belli onu kullanıyorum gerçekten güzel ve yumuşacık yapıyor

• quote:

Orijinalden alıntı: bocek1433

Urban shake and repair efso fiyattı baya stok (20 adet) yaptım Himalaya da deneyin pişman olmazsınız ben saçları uzattığımdan belli onu kullanıyorum gerçekten güzel ve yumuşacık yapıyor
    Bende diyorum şubelerdeki bütün Ürünler neden bitti :( akşam gördüm indirim olduğunu ya çok üzüldüm süper bir saç köpüğü :(

• Ölücü power yine formunda.

• ikhaLeesi kullanıcısına yanıt
    Kesinlikle Mor olanı benim saçları hem düzleştiriyor hemde belli bi formda tutuyor çabuk tükenmese birde Ben mağaza teslim şeklinde aldım pazartesi teslim alırım

• Mağaza teslim aldım ama ptt den mesaj geldi normal mi?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.