Şimdi Ara

GRANDE PUNTO (11. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
12.287
Cevap
31
Favori
884.718
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Sana Allah sabır versin diyorum. Geçmez 1,5 ay...

Benim bugün 30 uncu gün Bakalım söz verdikleri gibi 1 hafta-10 gün içinde alabilecek miyim arabayı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi civcivx -- 20 Mart 2006; 20:25:26 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: sadikxp

quote:

Orjinalden alıntı: expo

en sonunda bugün gidip inceleyebildim puntoyu.
    dynamic ve active modeller vardı emotion lar ise beyaz renkli kadranla birlikte nisanda gelicekmiş ama başı yada sonuna doğru olduğuna dair bi bilgi veremediler.

beyaz gösterge spor versiyonlarda emotionlarda değilki
    ayrıca şu anda emotion satılmıyormu zaten

hayır emotion lar daha gelmedi çoğu yere. belki de hiçbirine...
    sportu bilmiyorum, Türkiye'e nisanda gelmeye başlayacak emotion modellerde beyaz kadran olacağı söylendi bana bayii tarafından...

• ses durumu nasıl.hoparlörler iyimi.
  • quote:

Orjinalden alıntı: serhat_h_fb

ses durumu nasıl.hoparlörler iyimi.

spor pakette tahmin edileceğinden çok çok iyi ama standart donanımı denemedim.
  • quote:

Benim bugün 30 uncu gün Bakalım söz verdikleri gibi 1 hafta-10 gün içinde alabilecek miyim arabayı

saol bakalım dayanıcaz yaza bomba gibi giricez artık :)test sürüşü yaptık 90 beygir dizelde gayet başarılı bnce yığılma falan yapmıo performans gayet ii söleyim dedim..deri düireksiyon ve vites te başarılı içi toparlamış dinamikte..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi shoparr_ -- 21 Mart 2006; 0:04:49 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: shoparr_

quote:

quote:

saol bakalım dayanıcaz yaza bomba gibi giricez artık :)test sürüşü yaptık 90 beygir dizelde gayet başarılı bnce yığılma falan yapmıo performans gayet ii söleyim dedim..deri düireksiyon ve vites te başarılı içi toparlamış dinamikte..

cam suyu kaç delikten püskürüyor dikkat ettin mi bendekinde 3 yer var ama ortadaki kapalı

• dikkat etmedim ona detaylı incelemedim aslında ancak ii bence kalitesi falan dinamikti tabi..
  • Active modelinde eğer dikkat ederseniz iç çamurluk yok tekerlekten seken taşlar su sesi yol sesi hepsini direkt olarak içeri alıyor aynı şekilde motor kaporta kısmında ses izalasyonunda da bazı parçalar azaltılmış.
    Gerçi bu fiyatada bu araba aynı şekilde şimdi clio3 çıkıcak tabi şimdi o 24000 ytl olacak.
    Neyse yinede alacak arkadaşları şimdiden hayırlı olsun heleki benim şu an kullandığım gibi araç alanlar (90bg dizel) dimdik bayırda koltuğa yapışma hissini tadabilirler. Silahtan ateşlenen bir mermi gibi fırlıyo.
    Bu arada su fıskıyesi 2 yerden püskürtüyo.
    Bütün modellerde bu böyle. Ama ondan daha önemlisi herkes sileceklere odaklansın çelik bir yayla bütün cama yapışıyor silerken asla atlama yapmıyor.
    Kısacası silecek bulunduğu camın şeklini alıyo.
    Tabi bunlar ufak ayrıntılar ama çok güzel diğer üst sınıflarda bile kullanılmıyor.
  • Silecekleri ben de inceledim gerçekten çok kaliteli. Ses yalıtımının donanıma göre değişmesi çok ilginç. Diğer markalarda hiç rastlamadım bu olaya.
    Mavi mi , granit grisi mi? biri yorum yapsın yaa

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kkvan -- 21 Mart 2006; 8:45:45 >
  • new orlens mavisi çok güzel.
  • mayısın sonunda almak için ne zaman sipariş vermek gerekiyor?
    bir de dynamic'de arka camlar kollu, değil mi, yanlış bilmiyorum yani?
  • quote:

Orjinalden alıntı: MaSaFeL

mayısın sonunda almak için ne zaman sipariş vermek gerekiyor?
    bir de dynamic'de arka camlar kollu, değil mi, yanlış bilmiyorum yani?

ARKADAŞIM GEÇEN HAFTA 1.4 77 BG DYNAMİC İÇİN ÖN SÖZLEŞME İMZALADI.. ANCAK MAYIS ORTASINDA GELEBİLECEĞİNİ SÖYLEMİŞLER..

MAYIS SONU TESLİM ALMAK İÇİN HİÇ BEKLEME BENCE SİPARİŞİNİ VER ..ARKA CAM KONUSUNA GELİNCE .. EVET ARKA CAMLAR KOLLU

OTOMATİK SADECE EMOTİON DA MEVCUT...
  • quote:

Orjinalden alıntı: kkvan

Silecekleri ben de inceledim gerçekten çok kaliteli. Ses yalıtımının donanıma göre değişmesi çok ilginç. Diğer markalarda hiç rastlamadım bu olaya.

KESİNLİKLE NEW ORLEANS MAVİSİ..

YALNIZ EGZOTİK KIRMIZI İLE BİRLİKTE( BİR DE ROCK SİYAH) EN ÇOK TERCİH EDİLEN RENK

BU YAZ ÇOK KİŞİ PUNTOSUNU KARIŞTIRACAK KALABALIK YERLERDE

• quote:

Orjinalden alıntı: kkvan

Silecekleri ben de inceledim gerçekten çok kaliteli. Ses yalıtımının donanıma göre değişmesi çok ilginç. Diğer markalarda hiç rastlamadım bu olaya.

bendeki granit gerçekten yakışıyor
  • Bendekide new orleans mavisi ama bunu unutmayın çok feci tozu belli ediyo. Tabi kırmızı ve siyahta o kadar çok ki sanki kızılay bedava dağıtmış gibi.
    Ama mavi mavide yollarda bi farklı oluyo diğerleri hep klasik renkler.

Bugün asfalt yine ağladı beee..... Rampaların azcık tozunu aldım.
  • benimdeksiide cumaya kadar gelicek Mavi + Sportpaket
  • arkadaş tozu belli ediyo elin hergün arabada olması lazım ama siyah kardeş siyah bi başka!!!!!!!!!

• ARKADAŞLAR ÖNCELİKLE MERHABA VE TÜM GRANDE PUNTO SAHİPLERİNE HAYIRLI OLSUN.BEN ŞU KOÇ GRUBU MUHABBETİNİ MERAK ETTİM BENİM AMCAM DEMİRDÖKÜM BAYİİ[KOÇ GRUBU) ACABA ONUN SAYESİNDE İNDİRİMDEN YARARLANABİLİRMİYİM.BİDE ŞUNU SORUCAM BEN ARABAYI ONUN SAYESİNDE İNDİRİMLE ALDIM DİYELİM O KENDİSİNE DAHA SONRA ALMAK İSTERSE TEKRAR İNDİRİMDEN FAYDALANABİLİRMİ YANİ HERKESİN TEK HAKKI VAR GİBİ BİR DURUM VARMI?BİLEN VARSA CEVAPLARSA SEVİNİRİM .TEŞEKKÜRLER........
  • quote:

Orjinalden alıntı: methionin7

ARKADAŞLAR ÖNCELİKLE MERHABA VE TÜM GRANDE PUNTO SAHİPLERİNE HAYIRLI OLSUN.BEN ŞU KOÇ GRUBU MUHABBETİNİ MERAK ETTİM BENİM AMCAM DEMİRDÖKÜM BAYİİ[KOÇ GRUBU) ACABA ONUN SAYESİNDE İNDİRİMDEN YARARLANABİLİRMİYİM.BİDE ŞUNU SORUCAM BEN ARABAYI ONUN SAYESİNDE İNDİRİMLE ALDIM DİYELİM O KENDİSİNE DAHA SONRA ALMAK İSTERSE TEKRAR İNDİRİMDEN FAYDALANABİLİRMİ YANİ HERKESİN TEK HAKKI VAR GİBİ BİR DURUM VARMI?BİLEN VARSA CEVAPLARSA SEVİNİRİM .TEŞEKKÜRLER........

bu konuda en kesin bilgiyi fiattan alırsın.
    çok büyük ihtimalle faydalanırsın ve amcan istediğinde araba alır ama yine çok büyük ihtimalle araba amcanın adına olcak
  • amcanın adına olmaz sadece nufus kağıdı fotokopisi falan gerekio isim yeterli araç senn üstüne olur ama demirdöküm bayii olması yetermi bilmem ben de arıorum bi koç!!!:)
  • 
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.