Şimdi Ara

Grand Theft Auto VI YEPYENİ YENİ BİLGİLER GELDİ!! (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
42
Cevap
1
Favori
1.271
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Aynen ayrıca üzerinden 1 gün geçmesine ve tonlarca soru sorulmasına rağmen adam yalanlamadı.İlk eklendiğinde birkaç saat sonra yalanlayıp kaldırmıştı.Birşeyler çeviriyor bu Rockstar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi du892 -- 30 Aralık 2017; 13:16:58 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • E zamanıdır artık.Yakın zamanda bir duyuru bekliyoruz
  • aterikasedi kullanıcısına yanıt
    İnşallah Las Venturas San Fierro ve Los Santos yanı San Andreas 2 gelse süper olur..Bu arada Neff'e Twitter'dan giden GTA 6 mı geliyor soruları çığ gibi arttı ve Neff 2.gün olmasına rağmen henüz yalanlama yapmadı

• quote:

Orijinalden alıntı: Ali129

İnşallah Las Venturas San Fierro ve Los Santos yanı San Andreas 2 gelse süper olur..Bu arada Neff'e Twitter'dan giden GTA 6 mı geliyor soruları çığ gibi arttı ve Neff 2.gün olmasına rağmen henüz yalanlama yapmadı

Oyun zaten yapım aşamasındadır.Animasyon çalışmaları yapılıyordur bu ipucuna göre.Buna rağmen rdr 2 çıkmadan önce bir duyuru gelmesi zor tahminimce.
  • aterikasedi kullanıcısına yanıt
    Seneye Kasım-Aralık gibi ilk duyuruyu alırız bence.

• Herkese istediği gibi mutlu huzurlu sağlıklı başarılı ve en önemlisi de sevdikleri ile geçen bir 2018 diliyorum.Ülkemizin başındakilere de akıl,fikir diliyorum.2018'de pek umutlu değilim ama ülke olarak yükseliriz ve başarılı oluruz umarım.Herkese mutlu yeni yıllar :)

• Büyüdüğümüz için mi neden bilmiyorum ama bana GTA 5 hiçbir zaman San Andreas'ın sıcaklığını hissettirmiyor, san andreas'ı haritası öyle bir şey ki hani tam ayarında yapılmış bir harita şimdi gta 5 haritası çok fazla detaylı gelmeye başlıyor bana, özellikle multiplayer'da rol sunucularına falan girerseniz anlarsınız. Sadece harita da değil mevzu genel anlamda San Andreas hep bir sıcak, samimi gelmiştir bana. Sanırım San Andreas'ın GTA 5'te olmayan bazı özgürlüklere de sahip olması bunda etkili diye düşünüyorum. Rokcstar'ın böyle gıcık bir sorunu var bir önceki oyunda olan özgürlükleri yeni oyunda kaldırması ...
  • Fulton F kullanıcısına yanıt
    Ben de tam sizin gibi koyu San Andreas'çıyım.Hiçbir oyunu değişmem en sevdiğim ve zevk aldığım oyun San Andreas'tır.Bana göre tahirin gelmiş geçmiş en iyi oyunudur.

• Vice City de gecmesi icin her gun dua ediyorum.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • napolyon94 kullanıcısına yanıt
    Oyun tek başına Vice City'de geçmez. Çünkü oyuncular artık büyük harita istiyor ve minicik VC haritası oyuncuları artık tatmin etmez. Bir ihtimal San Andreas veya LC ile 2 şehir yaparlar. Ama o zaman o eski tadını verir mi bilmem.

• Arkadaşlar burası yeri değil şimdiden özür diliyorum ama yardımcı olabilirseniz sevinirim, dün laptopa gta 5 ve bir kaç oyun yükledim. Fakat simgeye tıkladığımda '' xınput1_3.dll'' -d3dcompiler_43.dll'-' d3dx9_43.dll'' gibi dosya eksikliği hataları verdi. Bazılarını intenetten araştırdım eklentiyi indirerek windows 32 dosyasına attım fakat bu seferde diğer hataları verdi.
    Bu işlerden çok anlayan birisi değilim,
    samsung np350v5c
    intel i5
    6gb ram
    2gb harici ati rodeon ekran kartı
  • Yeni gta da şöyle sağlam, kalite kokan uzun bi hikaye harici başka bişey istemiyorum.Hikaye kısmı doyurucu olmalı.Sistem gereksinimleri ve harita büyüklüğü kısmında da gta 5 gibi bir oyun olsun yeterli.

• yigitbey_71 Y kullanıcısına yanıt
    Direct X kurmalısınız. Kurmazsanız DLL hataları verir.DX11 indir yazıp yükleyin kurun ve ardından oyuna girin.

• Ali hocam indirdim zip olarak ama tam olarak nereye ve nasıl kuracagimi bilemedim

• yigitbey_71 Y kullanıcısına yanıt
    Winrar ile RAR/ZIP dosyasını açın, setup ile kurulumu yapıp oyuna girin.

• Tokyo işi imkansız. Düşünmeye bile değmez. Daha önce planlamış olabilirler, GTA: London çıkmış olabilir ama GTA artık amerikan kültürüne ait bir şey.

Bana göre Vice city + Las venturas olacak veya San fierro göreceğiz.

Harita küçük kalıyor diye bir şey yok. Rockstar'ın bizzat açıklamasında hd evreni ile 3d evreninin farklı olduğu belirtildi. Zaten san andreas ve V in arasındaki farkta bile görülür bu. Vice city'i alıp gayet güzel bir şekilde expand edebilirler.

Pek sanmıyorum ama aralık 2018 gibi duyurulsa bile kayda değer bilgiler verilmez. 2019 un sonlarına doğru duyurulacak gibi görünüyor. 2020de de bir trailer görürüz.

Sürekli güncellenen ve eskimesine izin verilmeyen bir GTA online ve daha taptaze yeni çıkacak olan RDR2, onun online modu ve yine rdr2 ye gelecek tonla DLC varken GTA VI yı ancak 2021 de görürüz.

• Expand yapamazlar işte, 80'lerin havasını yaşatan Vice City'yi büyütmeye/değiştirmeye kalkar o eski küçük ama bir o kadar dolu VC havası bozulur ve oyuncular R* ın tepesine biner. R* da bu riski bildiği ve göze alamayacağı için Vice City haritasını bozmadan eski haliyle San Fierro veya Las Venturas hatta ikisine birden uyarlarlar. Böylece hem eski Vice City havasını yaşatırlar hem de küçük harita derdinden kurtulurlar. İstediği kadar 3D ile HD evreni farklı olsun bu kadar mantıksız iş yapmaz R*.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi du892 -- 4 Mart 2018; 20:38:7 >
  • Eva Mendes çok güzel olur. Acaba kadın karakter nasıl olurdu. Japonya da başka dünya.

En çok takıldığım şey Gta V de motorla ön kaldırarak çok iyi gidilmiyor. SA bu konuda çok iyiydi

• Japonya işi zor, GTA serisinin bu saatten sonra Amerika'dan sapacağını sanmam. Olsa olsa denemedikleri bir şehiri denerler Chicago gibi ama o da önümüzdeki oyun için mümkün değil gibi.

FPS'de ön kaldırma hissi bence gayet güzel👍

• 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.