Şimdi Ara

Grand Theft Auto V Yeni Nesil Versiyonu 11 Kasım'da Çıkacak

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
50
Cevap
0
Favori
1.656
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Geliştirici Rockstar Games, Grand Theft Auto V ile Grand Theft Auto Online PlayStation 5 ve Xbox Series versiyonlarının 11 Kasım'da çıkış yapacağını duyurdu.

Grand Theft Auto Online'ın bağımsız versiyonuna PlayStation 5 kullanıcıları ilk üç ay boyunca ücretsiz olarak erişebilecek. PlayStation 4'teki PlayStation Plus aboneleri şu andan itibaren PlayStation 5 versiyonu çıkana kadar her ayın başında GTA$1,000,000 alabilir.

Grand Theft Auto V yeni nesil konsollarda çeşitli teknik iyileştirmeler, görsel güncellemeler ve performans iyileştirmeleri sunacak ve oyun her zamankinden daha iyi görünecek.

Rockstar Games, Grand Theft Auto III'ün 22 Ekim'de gerçekleşecek 20. yıl dönümü için bazı sürprizler hazırlıyor. Özellikle Grand Theft Auto Online oyuncuları için bir şeyler olacak.

Ayrıca bu yaz yayınlanacak Grand Theft Auto Online güncellemeleri PlayStation 5 ve Xbox Series versiyonları özel içeriklerine hazırlık yapacak.

Grand Theft Auto V ilk olarak Eylül 2013'te PlayStation 3 ve Xbox 360 için çıkışını gerçekleştirmişti. Ardından Kasım 2014'te PlayStation 4 ile Xbox One'a ve Nisan 2015'te PC'ye geldi. Tüm platformlarda toplamda 140 milyondan fazla satmayı başardı.

• Zaten şimdi haziranda GTA 6'yı duyursalar çıkması 2 yıl sürer, 2023'ün sonuna doğru çıkar..Ben açıkça 2025'ten aşağı beklemiyorum çıkmasını..Bu adamlar daha GTA 5'i sömürmekte kararlı, Son voleyide PS5 neslinde atacaklar..Ayrıca GTA 6'yı geç çıkarmaları kendileri için daha hayırlı, Çünkü konsol satışları o zaman yüksek seviyelerde olmuş olur..Konsollar 50-60 milyonu görmeden GTA 6 beklemeyin...Ayrıca GTA 5'i geçtik, Asıl olay RDR 2'nin üstüne çıkabilmek..Beklentiler çok yüksek, Kimisi hayvan gibi grafik istiyor,Kimisi harika yapay zeka istiyor, Kimisi gerçekçi fizikler istiyor, Kimisi Ciddi bir oyun istiyor...Baskı çok yüksek..Oyun teknolojileride gelişiyor, Açıkça söyleyim Tlou 2'nin silahlı ve yakın mücadele Combatını deneyim ettikten sonra GTA'nın eskimiş sipere geç adam vur mekaniği çok gözüme batmaya başladı mesela..RDR 2'dede aynı mantık vardı oda sipere geç adam vur'a bağlanıyordu..Artık çok daha zorlayıcı bir evreye geçmemiz gerekiyor bence..Yapay zeka, Ortamla etkileşim, Diyalog'lar herşeyin yeni nesil olması gerekiyor...
  • Ya salın artık şunu da RDR 2 için de bir şeyler getirin.

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • Dualsense özelliklerini merak ediyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi WeDo_Efendi -- 18 Mayıs 2021; 17:0:17 >
    < Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Kasım mı ? Bunlar kafayı mı yemiş ? Biz GTA 6 yı beklerken adamlar mevcut oyunun güncellenmesini bile geciktiriyor. Bravo Grand Theft Auto V Yeni Nesil Versiyonu 11 Kasım'da Çıkacak 

• xb1 da sahip olanlara xbsx versiyonunu verecekler mi acaba hiç sanmıyorum

< Bu ileti BölümSonuCanavarı sitesinden atıldı >
  • PS 6 ve Xbox Series Duble XXL falana da çıkmazsa ben bir şey bilmiyorum. Harbi tadı kaçtı ha bu işin..
  • GTA 6 beklemeyin yakın zamanda ben size söyleyeyim. Rockstar GTA 5 ile çıtayı çok yükseltti öyle üstünkörü bir GTA 6 ile çıkarlarsa çok büyük linç ederler oyun her yönden gta 5'in üstüne çıkmalı ki bu da kolay iş değil yani rockstar gerekirse bu oyunu 10 yıl yapar öyle çıkarır tam çıkarır
  • Gta 5 i adamlar 3 nesile de sattılar satacaklar ps6 ya kadar gider bu iş

• quote:

Orijinalden alıntı: TheMuyu

Gta 5 i adamlar 3 nesile de sattılar satacaklar ps6 ya kadar gider bu iş

cash is king

• yükseltme ücretsizmi olcak onadamı para isteyecekler

< Bu ileti BölümSonuCanavarı sitesinden atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: OnrGrTR

xb1 da sahip olanlara xbsx versiyonunu verecekler mi acaba hiç sanmıyorum

Vermezler ayrı olarak satılacak bir oyun bu.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Geçenlerde bir arkadaş yazmış idi, ben de katılıyorum bu düşünceye. Yeni nesil konsollar 50-60 milyon satmadan yeni bir GTA oyunu görmemiz zor gibi. Kişisel tahminim, ilk çıkış olarak 2023 sonbahar belirleyip 2024 ilk çeyrekte çıkaracaklarını yönünde (GTA 6).Bir de ortada PS2 dönemi GTA oyunlarının remaster/remake olarak geleceği yönünde bir söylenti var ne zamandır.Hatta GTA 3 ün 20. yıl dönümünde birşeyler olabilir diyenler var. Bu durum gerçekleşir ise 1-2 sene daha oyuncuları oyalarlar.
  • Bitiririz tekrar ama yeter artik 3 nesil oldu, gta6 istiyoruz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Her şeye rağmen heyecan verici.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Rdr2 oyun değil, o bir yaşam platformu, bir hayat felsefesi Onu sindire sindire birkaç kez emüklemeden GTA 6 istenmez

• Zaten şimdi haziranda GTA 6'yı duyursalar çıkması 2 yıl sürer, 2023'ün sonuna doğru çıkar..Ben açıkça 2025'ten aşağı beklemiyorum çıkmasını..Bu adamlar daha GTA 5'i sömürmekte kararlı, Son voleyide PS5 neslinde atacaklar..Ayrıca GTA 6'yı geç çıkarmaları kendileri için daha hayırlı, Çünkü konsol satışları o zaman yüksek seviyelerde olmuş olur..Konsollar 50-60 milyonu görmeden GTA 6 beklemeyin...Ayrıca GTA 5'i geçtik, Asıl olay RDR 2'nin üstüne çıkabilmek..Beklentiler çok yüksek, Kimisi hayvan gibi grafik istiyor,Kimisi harika yapay zeka istiyor, Kimisi gerçekçi fizikler istiyor, Kimisi Ciddi bir oyun istiyor...Baskı çok yüksek..Oyun teknolojileride gelişiyor, Açıkça söyleyim Tlou 2'nin silahlı ve yakın mücadele Combatını deneyim ettikten sonra GTA'nın eskimiş sipere geç adam vur mekaniği çok gözüme batmaya başladı mesela..RDR 2'dede aynı mantık vardı oda sipere geç adam vur'a bağlanıyordu..Artık çok daha zorlayıcı bir evreye geçmemiz gerekiyor bence..Yapay zeka, Ortamla etkileşim, Diyalog'lar herşeyin yeni nesil olması gerekiyor...

• Şaka gibi ya 3 nesildir gta5 cikiyor.Ps3,4,5. Belki de ps6,7 ve 8 icin bile gta5 cikacak.
  • İyi sağdılar.

• GTA 6'dan istediğim GTA 5 gibi gevşek, gerçeksiz bir oyun olmaması..O kadar övdüler, Yemek yiyecek dükkan bile yoktu oyunda.
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.