Şimdi Ara

Grand Theft Auto V, Steam'de 199 TL'ye Ön Siparişe Açıldı!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir (1 Mobil) - 1 Masaüstü1 Mobil
5 sn
227
Cevap
2
Favori
3.456
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 6 yıl
  • Cevaplayan Üyeler 132
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 1
  • Ortalama Mesaj Aralığı 35 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 1
  • Favoriye Eklediklerim 2
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • BSC Misafiri (24 mesaj) IG (16 mesaj) Venomstr (15 mesaj) halit altınsoy (10 mesaj) michael01 (6 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (55 mesaj) Mobil (15 mesaj) (14 mesaj) Mini (3 mesaj) (91 mesaj)
  • @
0 oy
Öne Çıkar
Tüm Forumlar >> Oyun >> Oyun Haber, İnceleme, Ekran Görüntüleri >> Oyun Haberleri >> Grand Theft Auto V, Steam'de 199 TL'ye Ön Siparişe Açıldı!
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    4388 Mesaj
    Konu Sahibine Özel

Grand Theft Auto V'in erteleme haberi çoğu PC oyuncusunu üzmeye devam ederken, bir üzücü haber daha Steam kanadından geldi. Türk Lirasına geçişten sonra 'çoğu' oyunda uygun fiyatlar sunan Steam, Grand Theft Auto V'i -daha önce 2K oyunlarında olduğu gibi- yerel perakendecilerle eş fiyattan satıyor.

Buradan ulaşabileceğiniz oyunun Steam sayfasında Grand Theft Auto V'in 199 TL'den satıldığını görebilirsiniz. 1,000,000 dolarlık oyun içi para hediyesinin yanında bedava oyun fırsatının da sunulduğunu belirtelim.

|
    |

• Binbaşı
    1963 Mesaj
    Belliydi zaten öyle olacağı...
    |
    |
    Aral'a ne kadar dövseniz/sövseniz az dır!!!
    |
    |
    Demiştim kur olayında yaptıklarını yapıp fiyatları aynı seviyede tutarlar diye...
    |
    |

Orijinalden alıntı: leventlert

oyonlor konsoldo çok paholuuuuu

Komik
    |
    |
    Gta 5 PS4'te 190 TL iken PC'de 200 TL ne alaka lan.Akıl var mantık var PC de gta 5 e kim 200 tl verecek? Oyunun serinin hastaları verir başka kimse vermez.Aral kutulusunu 180 TL satıyor steam dijital 200 tl.50-60 dolarlık oyunu 200 tl ye iteliyorlar.

55 dolar g2a da al oyna niye 2 kat fpara veresin.
    https://www.g2a.com/grand-theft-auto-v-preorder-cd-key-global.html

Gta 5 ps3 e dijital satışı yokmu ya psn de vardı sanki bi ara?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TearsForFears -- 16 Ocak 2015; 20:19:55 >
    |
    |

Steam & Origin: BytkN
  • Yüzbaşı
    830 Mesaj
    Arkadaş daha neler görecez kutulu oyun dijital oyundan pahalı böyle şeymi olur aral seviç çığlıkları atıyodur ama akıllı olan bi yolunuı bulu g2a gibi siteler ne güne duruyor gerçi ben playstoreda yılın kullanıcısı seçildim gta V istemiştim :D sülalem rahat..
    |
    |
    Aral yüzünden almıyorum alamıyorum bu ne la
    |
    |
    quote:

Orijinalden alıntı: Unreal Nerd

Almayın aldırmayın.Elinizden geldiğince korsan oynayın.Bu mesajımıda hemen koyun sürüsü fanboylar eksilesin.Siz yapmadan ben söyleyeim dedim.Gelip bana zaten alcakmıydın yazcak oyun almamış adamlarda korsancı velet gibi şeyler saçmalamasınlar isteyene steam hesabımın linkini yollarım.Korsan oynanmayacak yazacak cahillerde alıntılamasın lütfen

Benm Steam hesabımda şuanda 164 oyun var ama şu fiyata bu oyunu kesinlikle almam!
    Korsan belki oynarım ama kesinlikle bu fiyata almam!
    |
    |

Steam & Origin: BytkN
  • Binbaşı
    1535 Mesaj
    Dolar hesabı uzerınden almaya calısıyorsak nereden alıp steamden aktıflestırebılırız. Bu fıyatlandırmma sankı bızım sereflı dagıtıcıların fıyatlandırması gıbı olmus. Bır oyun 60,50,40dolar olur. Populerlıggıne gore fıyatı neden degısıyor? Farcy 180,beyonearth180 tl den satılıyordu, gta5 neden 200tl oldu? Keske toplumsal bılınce sahıp , beraber dayanısma ıcınde olsak, kuresel bır boykot edebılecek empatıyı benımsesek. Ben bu oyunu orjınal alamam. 120tlye 100tlye surada satıyorlar dıyebılırsınız. Yok abı pahalı luks bır hobı bu oyun sektoru. 100tl olsada almam. En fazla 60,70 olması lazım.
    |
    |
    Kendiniz icin ve bir aile bireyiniz icin encard cikarin. Her ay 50ser tl yukleseniz kartlara oyun cikana kadar 100 tlye mal etmis olursunuz oyunu. Encardin %50 iadesi var steam icin 50 tlye kadar. Ve encardin hicbir masrafi yok. Kart ucreti aylik yillik ucret vs hicbi sey kesinti falan yok. Tavsiye ederim oyunu ucuza getirmek isteyenlere.

Orijinalden alıntı: KuvvetMira27

Arkadaş daha neler görecez kutulu oyun dijital oyundan pahalı böyle şeymi olur aral seviç çığlıkları atıyodur ama akıllı olan bi yolunuı bulu g2a gibi siteler ne güne duruyor gerçi ben playstoreda yılın kullanıcısı seçildim gta V istemiştim :D sülalem rahat..

tam tersi olacak benim bile kafam karıştı dijital kutuludan pahalı biri gabe newell mail atsın yahu :D
    |
    |
    Lanet olsun be... Ben tahmin etmiştim, Take-Two altında 2K ile aynı çatı altındalar çünkü. isteyenler dolardan alabilir Greenman yada G2A'dan. ben R*'ın yerinde olsam daha ucuz yapardım PC'de o kadar ertelemeden sonra
    |
    |
    Steam de yılbaşı indirimleri vardı o zamana gelseydi uygun olurdu herhalde o fırsatları kaçırdım cantir alabilirim btf 4 beraber bidaha yilbasinimi beklicez
    |
    |
    |
    |

Orijinalden alıntı: WiiSmash

Lanet olsun be... Ben tahmin etmiştim, Take-Two altında 2K ile aynı çatı altındalar çünkü. isteyenler dolardan alabilir Greenman yada G2A'dan. ben R*'ın yerinde olsam daha ucuz yapardım PC'de o kadar ertelemeden sonra

fiyatı sadece r* belirmiyor hep aNalın işi bunlar.Steam açıklama yapmıştı yerel dağıtıcılarla beraber fiyatlar belirleniyor diye
    |
    |
Ekonomi
Webtures SEO;SEO Nedir?
Web Tasarım
Masal Oku
Cancer Clinical Trials
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR2
0,641
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.