Şimdi Ara

Grand Theft Auto V Remastered (PS5 ANA KONU) (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
287
Cevap
7
Favori
14.574
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: elpdrno_046

Redditte ve YouTube trailerının altına sövüyor insanlar. Sürekli aynı oyun. Hikaye DLC'sinin gelmeme nedenini de ben 3 karakter olarak görüyorum. Oyunda bu üçünden geriye kalan çoğu karakter DLC'ye değmez. Başka hikayesi işlenebilecek karakter yok oyunda. Belki Lamar'a DLC gelebilirdi ancak ne kadar derin bir hikayesi olurdu muamma.
    Aynen hocam, ama cidden işin cılgı çıktı, PS3'te bitir, PS4'te bitir, aaa PC'ye de çıkmış al bitireme bile artık Epic ücretsiz dağıtsın, sonra R* durun bir ya PS5 var daha desin. Başka karakter ekleyip DLC olarak gelebilirdi. Ya da Trevor ve Michael'ın geçmişini anlatan oradaki olayları DLC yapmalarına bile razıydım. Ama yok hiç bir şey yok. Online'a yeni ne araba getirsek derdideler.Hani Rockstar'ın GTA ayarında RDR ayarında oyun çıkarmasını geçtim. 7 senedir bir tek RDR 2 var ya. Bunların çok güzel oyunları vardı önceden ve 2-3(max 4) sene de bir, her seriye yeni oyun çıkardı. Max Payne, Midnight Club, Manhunt ben bunları da oynamak istiyorum. GTA VI çıkarmıyorlarsa bari bunlara yeni oyun çıkarsalar.

• quote:

Orijinalden alıntı: hamza5806

Allah belani versin rockstar Trevor reyizin oldugu videoyu eksilettin bana

Kizdigim sey gta vin 3 nesile evet koca koca 3 nesile yani 2006dan teee 2027ye kadar 20 21 yillik bir nesle satilmasi falan değil tamam satin kardes eyvAllah da

Yav düzgün bi icerik koyun su oyuna artik millet hikaye dlcsi diye agliyor siz online da nasil millete para satarim diye osuruktan arabalara 2 3 milyon hicbir ise yaramaz tasinmazlara sadace görüntü olan teknelere ırtlara zırtlara en az 8 10 milyon fiyat koyuyorsunuz

Hikaye dlcsi gelmedigi icin koca bir çöp bir de utanmadan 1 milyon vereceklermis ben oyunu hackledim zamaninda bir kac gunde 320 milyon dolara falan anca fulledim her seyi benim oynamadigim son 1 2 yilda yine bi o kadar bos pahali sey gelmistir
    Oyunu hackledim dediği de bedava hile falan kurması.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Yalnız videoda tam olarak ne remastered onu açıklayacak var mı? PC'deki ultradan farksız gibi sanki.

• The Time Lord kullanıcısına yanıt
    Video X360, PS4 ve PC'den alıntılarla yapılmış tanıtım videosu, yeni oyunda böyle olmayacak. Trailer videosunda 1:24. dakikayı açarsanız XBOX 360'tan alındığını fark edebilirsiniz.

• Vatov kullanıcısına yanıt
    Her cümlenize katılıyorum hocam. Yeni GTA'dan sonra yeni Max Payne gelebilir.

• quote:

Video X360, PS4 ve PC'den alıntılarla yapılmış tanıtım videosu, yeni oyunda böyle olmayacak. Trailer videosunda 1:24. dakikayı açarsanız XBOX 360'tan alındığını fark edebilirsiniz.
    Anladım, yani o trailerda bile remaster ettikleri grafikleri göstermemişler. Bence büyük hayal kırıklığı olacak burda bile gösterilmediyse.

Henüz tamamlanmadığı veya sorunlar olduğu için trailerda gösterilmemiş olabilir. Açıkçası konu R* olunca pek hüsrana uğratacaklarını sanmıyorum, önümüzde GTA V ve RDR2 örnekleri var. İlerleyen günlerde sorunlar çözüldükçe ve grafikler tamamlandıkça yeni videolar, görseller vs. görebiliriz. Hepsini burada paylaşacağım.

• quote:

Henüz tamamlanmadığı veya sorunlar olduğu için trailerda gösterilmemiş olabilir. Açıkçası konu R* olunca pek hüsrana uğratacaklarını sanmıyorum, önümüzde GTA V ve RDR2 örnekleri var. İlerleyen günlerde sorunlar çözüldükçe ve grafikler tamamlandıkça yeni videolar, görseller vs. görebiliriz. Hepsini burada paylaşacağım.
    Evet önümüzde o örnekler var, online oyunlarında doğru düzgün bir anti hile sistemi koymamış bir firma. Sadece izliyorlar. Oyuna girdiğimizde sadece patlıyoruz.

Umarım batarlar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi The Time Lord -- 12 Haziran 2020; 18:5:15 >
    Hile sistemiyle neden ugraşsınlar ki? Birkaç hafta önce oyun bedava verildi, milyonlarca yeni hilecileri+eski hilecileri 7 senelik bir oyundan banlamak için bütçe ayırmamaları zaten olası bir şeydi. Ha belki oyun ilk çıktığı zaman bir anti-cheat getirebilirlerdi, ama oyun peynir ekmek gibi satınca kim uğraşacak anti-cheat ile deyip saçma sapan araba vs. DLC'lerine ayırdılar zamanlarını.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi elpdrno_046 -- 12 Haziran 2020; 18:9:21 >
  • Yıl 2027 GTA V PS6 için de çıkışı yapar artık

• quote:

Hile sistemiyle neden ugraşsınlar ki? Birkaç hafta önce oyun bedava verildi, milyonlarca yeni hilecileri+eski hilecileri 7 senelik bir oyundan banlamak için bütçe ayırmamaları zaten olası bir şeydi. Ha belki oyun ilk çıktığı zaman bir anti-cheat getirebilirlerdi, ama oyun peynir ekmek gibi satınca kim uğraşacak anti-cheat ile deyip saçma sapan araba vs. DLC'lerine ayırdılar zamanlarını.
    Zamana gerek yok ki, en uyduruğundan EAC ile anlaşsalar olay biterdi başlamadan. Kendi çağlarında anti hile yapmaya çalışıyorlar, yapmıyorlar değil ama tecrübeli değiller.

Çıktığı gün satış rekoru kıran bir oyuna online getiriyorsun, ama AC koymaya para ayırmıyorsun. Adamın suratına tükürürler. Her ne kadar Story güzel olsa da benim gözümde R* sadece oyun yapmış olmak için oyun yapan ve kullanıcı kitlesine gram değer vermeyen bir şirket.

• Grand Theft Auto: Skyrim.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Hedysseus

Grand Theft Auto: Skyrim.
    ben de skyrim yazmaya gelmiştim. ne oyunlarmış arkadaş, her yeni cihaza tekrar tekrar geliyor. skyrim'i bilemem de gta 5 hakediyor gibi. 130 milyon satmış. bu satış rakamına ulaşabilecek bir oyun sanırım gta 6 olabilir yine. ps3 ve xbox 360'a açıklandığı zamanı, trailerını izlediğim yeri ve anı bile hatırlıyorum. gta 6'nın trailerını izlediğim yeri ve anı da hatırlarım muhtemelen. şeytan tüyü var gta'larda.
  • Chandler Bing kullanıcısına yanıt
    İşin cılkı çıktı ama, 3 nesildir aynı oyunu bize dayıyorlar, akşam evde GTA V sıçacaz artık.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi elpdrno_046 -- 12 Haziran 2020; 23:58:10 >
  • quote:

İşin cılkı çıktı ama, 3 nesildir aynı oyunu bize dayıyorlar, akşam evde GTA V sıçacaz artık.
    ben xbox 360'ta yarısına kadar oynayıp bırakmıştım. pc'ye çıkınca bitirmiştim. bir daha da oynamadım. grafikleri çok fazla geliştirirlerse yeni nesilde tekrar oynarım. çünkü hikayesini beğenmiştim, görev çeşitliliği de iyiydi. tekrar oynanabilirliği olan bir oyun. ama asıl oynanan tarafı online ve rockstar buradan çuvalla para kazanıyordur. bana hitap etmiyor oraları o başka. umarım gta 6'nın çıkış tarihini ve hikayesinin kaderini bu online tarafını tutturmaları belirlemez. belirlemiş gibi çoktan ama ben hala buna inanmak istemiyorum.

• Chandler Bing kullanıcısına yanıt
    Ben Xbox 360'ta iki kez, PC'de de 1 kez bitirdim. Oyun çok güzel, tekrar oynanabilirliği de var evet, ancak yeter artık bence, yeni oyun istiyoruz. Bu arada, TakeTwo GTA Online'ın popülaritesinin GTA VI'yı engellemediğini söyledi.

https://www.webtekno.com/gta-5-gta-6-icin-engel-degil-h94409.html

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi elpdrno_046 -- 23 Kasım 2020; 3:10:43 >
  • quote:

Ben Xbox 360'ta iki kez, PC'de de 1 kez bitirdim. Oyun çok güzel, tekrar oynanabilirliği de var evet, ancak yeter artık bence, yeni oyun istiyoruz. Bu arada, TakeTwo GTA Online'ın popülaritesinin GTA VI'yı engellemediğini söyledi.

https://www.webtekno.com/gta-5-gta-6-icin-engel-degil-h94409.html
    iyi bari. yeni nesil de geliyor, ellerinde geliştirme kitleri de sanıyorum ki 1 yıldır vardır. ufaktan duyursalar iyi olurdu.

• Kimse almasa keşke. Öyle bir şey imkansız tabi.
  • Ağzını kırdıklarım mezara kadar GTA V oynatacaklar insanlara.

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.