Şimdi Ara

★ Grand Theft Auto V (PS4 ANA KONU) ★ (822. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
17.107
Cevap
170
Favori
512.974
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
25 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 820821822823824
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Aynen öyle, geçen bir tane velede denk geldim. Üstelik mikrofonu var bebenin :) Belki 10 yaşındadır, bana "get off the f*cking tank, i want this" dedi facility görevinde.
    Tamam dedim gel bin dedim mikrofondan bildiğin talimat veriyor eleman, ben de gene bir sabır tabi. Sonra baktım ölüyorlar paso çıktım gittim. Bir bölüm vardı Kuruma'ya çağırıyorum korna çalıyorum, ileri zekalı arkadaşlar inatla gidip saçma salak arabalarına biniyorlar hava yapacaklar ya. :)
    Sonra alana gidince nalları dikiyorlar deli oluyorum gerçekten. Sonra forumdan oynayanlar vardır diye psn'den ekleşiyorum, heist'e davet ediyorum tenezzül edip katılım gayreti göstermiyorlar. Sonra boşver diyorum otur tek başına takıl oyunda yani en son.
  • quote:

Orijinalden alıntı: *DeviantART

Aynen öyle, geçen bir tane velede denk geldim. Üstelik mikrofonu var bebenin :) Belki 10 yaşındadır, bana "get off the f*cking tank, i want this" dedi facility görevinde.
    Tamam dedim gel bin dedim mikrofondan bildiğin talimat veriyor eleman, ben de gene bir sabır tabi. Sonra baktım ölüyorlar paso çıktım gittim. Bir bölüm vardı Kuruma'ya çağırıyorum korna çalıyorum, ileri zekalı arkadaşlar inatla gidip saçma salak arabalarına biniyorlar hava yapacaklar ya. :)
    Sonra alana gidince nalları dikiyorlar deli oluyorum gerçekten. Sonra forumdan oynayanlar vardır diye psn'den ekleşiyorum, heist'e davet ediyorum tenezzül edip katılım gayreti göstermiyorlar. Sonra boşver diyorum otur tek başına takıl oyunda yani en son.

Buraya yazdıktan sonra ekleyen arkadaşlar oldu ve güzel bir grup kurduk. Neredeyse her akşam giriyoruz. Whatsapp, party chat derken düzenli olarak doomsday ve heist yapıyoruz.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • GTA Online | Southern San Andreas Super Sport Series | PS4

• Pro'da supersampling ile deneyen oldu mu?
    Gram fark etmedi gibi sanki
  • *DeviantART kullanıcısına yanıt
    Bir bu oyunda değil, bütün online oyun forumlarında dediğin muhabbet var. Ekliyosun adamı değil gelmeyi cevap bile vermiyorlar ve boşuna vakit kaybı çoğu. Nadirdir gelen, olursa da zaten sonuna kadar gidiyosun.
  • Valla bana o arkadaşlar denk gelmemiş o zaman.

@chakal131 Valla yabancılarla oynuyorum bende artık, ingilizcemde gelişiyor o sayede her türlü gidiyor oyun.
  • Drima kullanıcısına yanıt
    supersampling pro patch i olmayan oyunlarda işe yaramaz.
  • ps4 de beraber heist,ceo,bunker takılmak isteyen arkadaşlar benide ekleyin psn: gidor38
  • 20 yaşın üstündekiler eklesin heist görevi yapalım.

Ps4 nick: yoksulseytan

• quote:

Orijinalden alıntı: Pillkey

Ve pccilerin sistemin GTA v açarmı diye konu açma mevsimi başlar.
    Adam geleceği görmüş

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlarım oynanayı bıraktı ama ben bırakmadım boştayım beyler tecrübeliyim de

Ekleyin oynayan varsa yaş 33

Psn : sherlock091985

Dh diye belirtin yollarken

• 25 levelim daha fazla param da yok 100 k var ancak heist veya başka görev yapmak isteyenler ekleyebilir.

Yaş 29
    Son: ardadgr16

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • akat çoğu zaman bir görevi bitirip oyunu kapattığımda, bir sonraki sefer oyun freeplay olarak başlıyor ve sıradaki görev hakkında bilgi vermiyor. options sekmesi altından brief te de "you are not currently playing mission" yazıyor. (3 karakteride deniyorum hepsinde aynı şey oluyor) sürekli youtube dan bir sonraki görevin nasıl başlatılacağını arıyorum. bu oyun bu şekilde mi ilerliyor?

• Arkadaşlar yeni playstation aldım ve gta online oynamaya başladım. Bir kaç sorum olacaktı.

1- Bu çocuklar nasıl susar? mikrofondan duymak istemiyorum bunların bağırışlarını ben :(
    2- Yeni başlamış birine neler önerirsiniz, yarış yapıp, gelen görev invitelarına katılıyorum. 21 ranka öyle böyle kastım işte.
  • Merhaba, şirket görevleri için boş server yöntemi var mı acaba?
  • .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-484D838C4 -- 13 Haziran 2018; 22:43:51 >
  • Misafir_Terliği kullanıcısına yanıt
    .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-484D838C4 -- 13 Haziran 2018; 22:44:27 >
  • Bilgi için teşekkürler

• Yeni red dead görevi ne olacak acaba
  • 
Sayfa: önceki 820821822823824
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.