Şimdi Ara

★ Grand Theft Auto V (PS4 ANA KONU) ★ (820. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
17.107
Cevap
170
Favori
513.123
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
25 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 818819820821822
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Oynanır, niye oynanmasın? PS4’te bölge kilidi yok. Oyunu dijital aldıysan da hesabı primary yapıp istediğin hesaptan oynarsın.
    Ben daha önce US PSN’den alınma GTA 5 ile TR PSN hesabımdan GTA Online oynadım, şu anda da elimde kutulu Hongkong bölge GTA 5 var, aynı TR PSN hesabımdan devam ederek sorunsuz oynuyorum.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: zepharoth

Oynanır, niye oynanmasın? PS4’te bölge kilidi yok. Oyunu dijital aldıysan da hesabı primary yapıp istediğin hesaptan oynarsın.
    Ben daha önce US PSN’den alınma GTA 5 ile TR PSN hesabımdan GTA Online oynadım, şu anda da elimde kutulu Hongkong bölge GTA 5 var, aynı TR PSN hesabımdan devam ederek sorunsuz oynuyorum.

Hongkonk ile Türkiye aynı bölgede yani ikisi de ikinci bölge. abd birinci bölge bu yüzden oyunun dcl leri Türkiye de calişmıyor, acaba oyun online çalışırmı? Bunu merak ediyorum.(oyunum kutulu)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Source -- 27 Şubat 2018; 17:34:40 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Source kullanıcısına yanıt
    GTA’nın ne dlcsi var ki? Oyuna gelen yenilikler güncellemeyle geliyor.
    Ayrıca Hongkong 3. Bölge

• quote:

GTA’nın ne dlcsi var ki? Oyuna gelen yenilikler güncellemeyle geliyor.
    Ayrıca Hongkong 3. Bölge

Aklimda 2. bolge olarak kalmis :) Para DLC'si vb. eger Online calisiyorsa onlarin onemi yok onemli olan Online calismasi benim icin :) siz calistigini soyluyorsunuz?

Para dediğin shark cardlar ise onları hiç denemedim, ihtiyacım olmadı fakat oyunu online olarak oynarsın, sorun olmaz

• quote:

Para dediğin shark cardlar ise onları hiç denemedim, ihtiyacım olmadı fakat oyunu online olarak oynarsın, sorun olmaz

Evet onlardan bahsediyorum oyunun içinden çıktı ama bölge farkı olduğu kullanamadım yeni başlayanlara ne gibi faydası olur? Shark Card olmadan ilerlemek mümkün mü Online'da? Bu arada sabırla verdiğin cevaplar için teşekkür ederim dostum
    Shark card oyunda araba, ev gibi şeyleri erkenden alabilmeni sağlar (oyun içinde kullanılan gta doları verir), oyuna yeni başlayınca para kazanması biraz vakit alıyor orası doğru fakat leveline göre açılan görevleri yapıp bir süre level kasarsın, bu esnada oyunda deneyim de edinmiş olursun, sonra heist yapacak levele geldiğinde birkaç heist yapabilirsen bir miktar para kazanırsın, kendi evini arabanı falan alırsın. Tabi bu dediklerim öyle kısa sürede olacak şeyler değil bir hayli saatini alacaktır.
    Belli bir seviyede para sahibi olunca da CEO ofisi veya Motorclub businesslerini düşünebilirsin.
    Birlikte oynayacak arkadaş grubun varsa hep beraber para kasmanın en iyi yolu heistleri yapmaktır.

• quote:

Shark card oyunda araba, ev gibi şeyleri erkenden alabilmeni sağlar (oyun içinde kullanılan gta doları verir), oyuna yeni başlayınca para kazanması biraz vakit alıyor orası doğru fakat leveline göre açılan görevleri yapıp bir süre level kasarsın, bu esnada oyunda deneyim de edinmiş olursun, sonra heist yapacak levele geldiğinde birkaç heist yapabilirsen bir miktar para kazanırsın, kendi evini arabanı falan alırsın. Tabi bu dediklerim öyle kısa sürede olacak şeyler değil bir hayli saatini alacaktır.
    Belli bir seviyede para sahibi olunca da CEO ofisi veya Motorclub businesslerini düşünebilirsin.
    Birlikte oynayacak arkadaş grubun varsa hep beraber para kasmanın en iyi yolu heistleri yapmaktır.

Anladım çok sağol bilgiler için

• 26 marttan itibaren maze bank tan 250 bin dolar alabiliyorduk . Onu nasıl alacağız bilgisi olan var mı

• akt02 A kullanıcısına yanıt
    Otomatik gelecek ama tam olarak ne zaman geleceğini söylemediler, 27 şubat - 3 mart arası bir tarihte gelecek deniyordu aklımda yanlış kalmadıysa

• Satılık Sıfır GTA 5,

Koruma bandı ve jelatini açılmamış, tamamen sıfır GTA 5 PS4 kutulu oyun.

Fiyat: 135 TL

İletişim: PM-Whatsapp

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi revoltx -- 28 Şubat 2018; 13:29:0 >
  • Beyler selam,

Uçan araba Deluxo aldım lakin heistlerde bu araba çıkmıyor baska bir kac arabam çıkıyor nedenini bilen var mi?

• Takayashi kullanıcısına yanıt
    Uçabildiğinden dolayı kullandırmıyorlar diye tahmin ediyorum (belki ileride bir güncelleme ile heist kullanımını açarlar), oppressor de kullanılmıyor ama vigilante aldıysan onu kullanabiliyorsun diye biliyorum.

• Eyv kardes

Bir de az once online da bir gorev cikti event yani arabalari patlatip para alma. Yani ne kdar cok patlatirsan o kadar cok para veriyordu elemanin biri milyon dollar aldi acaba bunlar rastgele gorev mi yoksa kendimizde baslatabiliyor muyuz?

• Takayashi kullanıcısına yanıt
    Yok o görevi yanlış yorumlamışsn, ne kadar patlatırsan o kadar çok para verme diye birşey değil o
    Senin gördüğün o paralar oyuncunların araba falan patlatarak verdikleri hasarın tutarı, belli süre içerisinde en yüksek parasal hasarı yaratan kişiler para ve rp kazanıyor ama öyle milyon dolar değil, 15-20k falan civarı veriyor o görevler

• Eyv

• quote:

Orijinalden alıntı: Onur__

Bonus derken ilk heist’ların criminal mastermind’ı ise;

-Aynı 4 kişi,

-En baştan en sona sıralı,

-Hiç ölmeden,

-Hard zorlukta,

Yaparsanız,

Ve 4 kişi aynı crewde olursa (ufak tefek crew bonusu da var çünkü),

Görevlerde aldığınız standart paraların yanısıra, hepsini bitirdikten sonra herkes ayrı ayrı 12.5-14 milyon dolar arası para alır.

Hocam merhaba;

Doomsday Criminal ve Elit Mastermind challengeları için arkadaş arıyorum. Yaş 25 mic var. Yardımcı olursanız çok sevinirim. GTA level 128
    Psn RodopluTR

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ŞahinAbi -- 2 Mart 2018; 21:8:17 >
  • Arkadaşlar çok param yok sizce bunker mı satın alayım facality mi ?? Yardım edermisiniz?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bodrum -- 3 Mart 2018; 18:23:39 >
  • Güncelleme ile supersampling deneyeceğim ilk oyun..
    Pro ya One X'e bi güncelleme getirmek çok mu zor peynir ekmek gibi satıyor az çabalayıp yapın ne var?
  • Cevap verecek yokmu bunker mı alayım facality mi?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bodrum -- 4 Mart 2018; 12:56:24 >
  • 
Sayfa: önceki 818819820821822
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.