Şimdi Ara

★ Grand Theft Auto V (PS4 ANA KONU) ★ (801. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir (1 Mobil) - 1 Masaüstü1 Mobil
5 sn
17.107
Cevap
170
Favori
513.142
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
25 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 799800801802803
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bir de girdiğim yerlerde oynayan çok az ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sec yada pri satan varsa pm atabilir

• Beyler benim bi tane ofisim var ama bu ofis alimlarinda indirime girdi ya en pahali ofisi aliyim diyorum. Kendi ofisimi satmak yok dimi kaliyo o da ve birbirinden bagimsiz mi depo aliyorum yoksa ortak hesap gibi olup iki farkli sirket ama tek bi hesap gibi mi ?

• Oyunu playstation 3 de oynamıstık ps4 ıcın de oylesıne alıyım dedım hem story modu hem onlıne modu mukemmel geldı. Cok zevk verıyor oyun ama onlıne kısmı cok karısık ne yapıcagımı bılmıyorum devamlı invitelar gelıyor ara sıra katılıyorum herhangı bı tavsiyesi olan var mı? Bir de oyunda tek begenmedıgım ozellık araba surme olayı bırkac araba yarısı oyunu oynadıgım ıcın de belkı etkılenmıs olabılırm ama arabanın arka kısmı cok sallanıyor biraz hız yaptım mı arka kısmı sag sol donuyo ve kontrol etmek cok zorlanıyor bu da online kısımda yarıslarımı etkılıyo suana kadar maksimum 5 yarıs yapmısımdrı ama hıc 1. olamadım araba surme olayı cok zor geliyo
  • 89 tl olmus. İyi mi fiyat daha bekleyelim mi? 😀

• s.akman kullanıcısına yanıt
    Daha dip fiyat gordugunu sanmiyorum en dip budur. Online oyniycaksan 130 kusur tl'lik paketi al kesinlikle. 8M para veren paketi.

• Arkadaşlar Prison Break görevini komple bitirmiş olmama rağmen sürekli eve gidip heist bakıyorum sürekli sıfırlıyor. Hatta ilk bi 2 kişilik banka soygunu görevi var onu defalarca yapmama rağmen sürekli aktif kalıyor. Önceden biten görev dizilerdi şimdi neden böyle oldu anlamadım. Benden mi kaynaklı yoksa genel mi böyle oldu ?

• Online oynarim tabi rainbow sixten sira gelirse 😀 Ama ne faydasi oluyor o paketin biraz aciklar misiniz?

• s.akman kullanıcısına yanıt
    Normalde oyun harici 8.000.000 para 200 Tl ye satiliyor, bu pakette oyunla beraber 8M para 130 liraya satiliyor. Online oyunu oyniycak herkes icin diyorum biraz daha fazla verin ve bu paketi alin

• Heistleri arka arkaya yaparak güzel para kazanırsınız hiç ekstra para ödemeye gerek Yok. Oyunun güzel olduğu nokta orası zaten. 150 saatlik tecrübem var online da 77 levelım.

Her türlü oynanır online için.

• 4'lu arkadas grubun yoksa tanimadigin insanlarla heist zor oluyo. Onun yerine ofis alip ya da bunker alip kendi isinle ugrasip para kasmak daha mantikli geliyo bana. 55 levele kadar ben de sadece heist yapiyodum ama yetmiyo ilerde bir suru sey almak icin.

• quote:

Orijinalden alıntı: BerkOzilhan

4'lu arkadas grubun yoksa tanimadigin insanlarla heist zor oluyo. Onun yerine ofis alip ya da bunker alip kendi isinle ugrasip para kasmak daha mantikli geliyo bana. 55 levele kadar ben de sadece heist yapiyodum ama yetmiyo ilerde bir suru sey almak icin.

5-10 heist yapınca ister istemez birleri ekliyor ve seri şekilde heist e başlıyorsun. Düzgün oynayanlar zaten oyuna her girdiğinde hemen davet gönderip bir şekilde oyun döngüsünü kuruyor. Pacific standart zaten güzel paralar veriyor ve kısa şekilde bitirmenin farklı yolları mevcut. Bir yerden sonra çok hızlı kasıyorsun. Yeni başlayan biri için bunker zaten hayal ki yıllardır oynayan çoğu kişi bile bunun için para kastı, gayet normal. Araba işine girerler ekstra olarak bu iş çözülür.

Oyunun zevki burada zaten.

• ps4 için gta5 e save game atılıyor mu?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • arkadaşlar bu oyunun serverleri aynımıdır arkadaşım pcden oynasa ben ps4den oynasam onlinede birbirimizi bulabilir miyiz?
  • Abiler bişey sorcam Ps store yaz indirimden hemen patlattık 89 tl ye gtayı daha önce ps3te history modunu bitirdim bu oyunun sizce history modunu oynamalıyım yoksa direk online a mı girmeliyim?
  • Para kazanmanın yolunu bulmalı hile yapmalı

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Merhabalar arkadaşlar Gta5 almayı planlıyorum fakat hiç arkadaşım yok tek başıma sıkılır mıyım? Gta5i bu zamana kadar hiç oynamadım...
  • nicovrobi kullanıcısına yanıt
    öncelikle story için alacaksan bir şey diyemem fakat online modda birçok detay olduğundan bir şey bilmeden kendini boşlukta gibi görürsün bu sebeple hemen sıkılma ihtimalin çok yüksek. ince ince ayrıntılar onu yapsam böyle olur mu böyle yapsam şu gelir mi diye kafanda bir ton soruyla kalakalırsın. eğer deneyerek, zarar ederek öğrenmekten keyif almazsan zaten hemen satarsın :) o yüzden online için her şeyi tecrübe etmiş bir arkadaşın varsa işin daha kolay olur.
  • Maalesef ki hiçbir arkadaşım yok singleplayer da oynamayı düşünüyorum. Ama tek başıma online modta sıkılırım diye korkuyorum tek onun dışında herhangi bir sorunum yok

• Online mod oynamaya 3 arkadas yeni basladik ne onerirsiniz bize ? Motor kulupleri falan kurulcagindan bahsetmis ekside biri o oldu mu acaba ?
  • 
Sayfa: önceki 799800801802803
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.