Şimdi Ara

★ Grand Theft Auto V (PS4 ANA KONU) ★ (799. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
17.107
Cevap
170
Favori
513.147
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
25 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 797798799800801
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • PS4 te loading ekranları ne kadar uzun sayan oldu mu ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • çok uzun
  • Ben GTA V'i X360'da ve PC'de oynadım bitirdim.GTA V için 2.el bir ps4 almayı düşünüyorum.Fakat PS4'ün piyasasını bilmiyorum.Gidip temiz bir kazık da yiyebilirimBana 2.el tek kolu olan 500 GB bir ps4'ün (oyunsuz) ortalama fiyatını söyleyebilir misiniz?

• Ben elimdeki gta 5i satmayı düşünüyorum (kutulu) dijital olarak online para içeren paketi almayı düşünüyorum. Dijitale geçince mevcut online karaktere bi şey olmaz herhalde

• Cihazın garanti durumuna , temizlik durumuna vs.. göre değişir. Siz cihazı bulduğunuzda bana özelden yazın ona göre yorum yaparım.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Online'da her yarış vs sonrası oyun yükleme ekranı gibi kalıyor. Sadece bulutlar gözüküyor başka tepki vs yok. Bi çözümü var mıdır

• Oyun ıngilizce mi turkce dil. Secenegi var mi ?

• Betta_54 kullanıcısına yanıt
    Türkçe dil seçeneği yok bunu Google'da aratarak daha kısa bir sürede sonuca ulaşabilirdiniz

• quote:

Orijinalden alıntı: furkanbirgul

Ben elimdeki gta 5i satmayı düşünüyorum (kutulu) dijital olarak online para içeren paketi almayı düşünüyorum. Dijitale geçince mevcut online karaktere bi şey olmaz herhalde

online mod' a kendi psn adresiniz ile bağlanacağınız için karakteriniz kaldığınız yerden devam edecektir
  • Tamam çok teşekkür ederim Ayrixa bu strength nasıl attırırım o plajda bi görev vardı baya bi adam öldürdüm ama artmadı

• Elimde Gta 5 kutulu var fakat türkçe altyazi yok, ps3 te görmüştüm ps4 te turkce altyazı ekleme imkani varmıdır?

• quote:

Orijinalden alıntı: Robbie

Elimde Gta 5 kutulu var fakat türkçe altyazi yok, ps3 te görmüştüm ps4 te turkce altyazı ekleme imkani varmıdır?

yok
  • quote:

Orijinalden alıntı: Nemanja Bjelica

quote:

Orijinalden alıntı: Robbie

Elimde Gta 5 kutulu var fakat türkçe altyazi yok, ps3 te görmüştüm ps4 te turkce altyazı ekleme imkani varmıdır?

yok

Peki tr altyazili gta v varmi

• Beyler gta'yı açtım az önce 700.000$ verdi birden ALERT yazdı ekranda
  • quote:

Orijinalden alıntı: Spawn2

Beyler gta'yı açtım az önce 700.000$ verdi birden ALERT yazdı ekranda

1.500.000 para var. Nasıl değerlendirebilirim ben bunu biri yol göstersin Ticaret falan yapamıyo muyum
  • Robbie kullanıcısına yanıt
    Bu imkan sadece pc de var Google'da araştırırsanız sonuca ulaşırsınız

• arkadaşlar huracan almayı düşünüyorum 1.3 milyon dolarmış sizce alayım mı bu parayı vermeye değer mi

bana hızlı araç lazım kararsız kaldım
  • Arkadaşlar merhaba, kısa bir süre önce PS4 slim alarak aranıza katıldım. Cihaz ile ilgili bir sorum olacak; GTA V oynarken kalabalık, araç yoğunluğunun çok olduğu yerlerden geçerken sanki Frame düşüyormuş gibi geliyor. Bu normal mi acaba?

Teşekkürler.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Bay H

Arkadaşlar merhaba, kısa bir süre önce PS4 slim alarak aranıza katıldım. Cihaz ile ilgili bir sorum olacak; GTA V oynarken kalabalık, araç yoğunluğunun çok olduğu yerlerden geçerken sanki Frame düşüyormuş gibi geliyor. Bu normal mi acaba?

Teşekkürler.

Bnde de cok azcik dusme oluyor gibi ama rahatsiz edici degil akici oynaniyor sorun yok cok takilmayin bariz sekilde dusse neyse ama hssettirmiyor cok bile

• merhaba

adım serhat yaş 29 ps4 pro

gta 5 online oynuyorum eklerseniz beraber oynayabiliriz her akşam oyundayım kulaklık var şirket motor club bunker yeniyim oyunda ama kendi başıma yapabildiklerim bunlar

psn : p@TROn_serhat
  • 
Sayfa: önceki 797798799800801
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.