Şimdi Ara

★ Grand Theft Auto V (PS4 ANA KONU) ★ (4. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
17.107
Cevap
170
Favori
512.968
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
25 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Şu konuyu gördüğüm iyi oldu pc'cilerden kurtulma şansı..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Carcharies -- 11 Haziran 2014; 2:23:03 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ufuk-emir

Ps3 te daha iyi

http://www.dunyagoz.com/
  • quote:

Orijinalden alıntı: Batman

quote:

Ps3 te daha iyi

• quote:

quote:

Ps3 te daha iyi

Cuk demiş

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: C-TRanger

quote:

Orijinalden alıntı: Kivanc1Mac

Gelsin bakalım. Hepimiz bekliyorduk zaten, resmiyet kazanınca sevinç çığlıkları attım.

Hocam tüm ''GTA 5 PS4'e çıkacak mı?" konularına kilidi bassanız? Ben bir 10 tane falan hatırlıyorum.

Fazlası vardır, kutlama olarak oyun çıkana kadar her gün 1 tane konuyu kilitlemeyi planlıyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: ilkermurat

kokpit kamerasi , daha gelişmiş araç hasari ve fizikler ve tabiki daha muhteşem bir görsellik istiyoruz

e bunlarda olur artik herhalde

Kokpit kamerası eklendiğini bende görür gibi oldum sanki e3 tanıtımında.Böyle bildiğin kokpite giriyor görüntü ve hız ibreleri oynuyordu ve çok netti.Umarım bir kokpit görüntüsü ve en ama en önemlisi gta 4 ün araba sürüş simülasyonu olur.Bir de yolcu uçaklarının tekerinin dibine girip üçgene basınca o uçağı kullanabiliyorduk.Ona da bir çözüm getirilse keşke.Uçağı sürmemiz bir yana indirmesi çok sorundu hemen patlıyordu.Onun haricinde tren sürme eklenmesi lazım büyük bir eksiklik.Çok şey istiyorum biliyorum ama eklenmesi zor birşey değil bence.Ama istediğim en önemli iki şey var.Birisi kokpit kamera ve sürüş dinamiğinin GTA IV gibi olması.Online'ı hayalet kasaba gibi.Kimse girmiyordu resmen oyuna,ben bile arkadaşımı zorla sokup oynatıyordum.O en son online ın hacklenip tüm aralabarı alınca oyunun bir zevki kalmamıştı.Umarım bu ps4'te yaşanmaz.En önemlisi online'a banka soyma heistlerinin eklenmesi bana göre.Bunlar eklenmezse gta online'ına gene ps3 teki versiyon gibi sıkıcı olur.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi *DeviantART -- 11 Haziran 2014; 6:34:08 >
  • Sonunda yeni nesillere de geldi. Umarım ps4 sürümü güzel olur
  • Ben watch dogsu oynarken online a rahat olarak girip oynayabiliyorum ancak bir arkadaşım istek attığında yada ben bir arkadaşıma istek attığımda freeroom a girerken error veriyor .aynı olay gta dada başıma geldi son 1-2 ayda neden bu bölgedeki arkadaşlarla oynamaya çalışınca error veriyor konu hakkında bilgisi olanalrdan cevap bekliyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ridiclus -- 11 Haziran 2014; 17:35:33 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

quote:

Ps3 te daha iyi

• Beyler PS3 oynayanlar bilir, şu gaz verme frene basma olayı belli derecelere göre yapılabiliyor mu mesela arabayı şak diye durdurmak yerine yavaş yavaş durdurabilir miyiz Gta 4'te var Xbox'ta.
  • Ne kadardan çıkar acaba? Aral game rahat bir 350-400 Tl koyar bu sefer, 280 lira ps3 sürümüydü yanlış hatırlamıyorsam PS3'te oynadım bitirdim online'da da aktık. Şimdi tekrardan bayılmak zor geliyor o kadar para ama değecek gibi Vallahi iflas ettik. TLOU'yu da ikinciyi alacağız remake diye, Ekimde zaten 5 bin tane oyun çıkıyor. Geceleri taksiye çıkacağız bu gidişle
  • Ana konu vardı zaten neden tekrar konu açıyorsunuz? Ne meraklısınız ana konu açmaya.

• Ve pccilerin sistemin GTA v açarmı diye konu açma mevsimi başlar.

• quote:

Orijinalden alıntı: mrtrhn

Beyler PS3 oynayanlar bilir, şu gaz verme frene basma olayı belli derecelere göre yapılabiliyor mu mesela arabayı şak diye durdurmak yerine yavaş yavaş durdurabilir miyiz Gta 4'te var Xbox'ta.

quote:

Orijinalden alıntı: mic

Ana konu vardı zaten neden tekrar konu açıyorsunuz? Ne meraklısınız ana konu açmaya.

evet kaydırmadan kalkıp kaydırmadan durabilirsin

-------------------------------------------------------

ben açtığımda ana konu yoktu kanıtlarmısınız

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ReflexAction -- 11 Haziran 2014; 20:47:06 >
  • yani kesik kesik basmama gerek yok değil mi

• hayır gerek yok
  • Teşekkürler.

• quote:

Orijinalden alıntı: C-TRanger

quote:

Orijinalden alıntı: Cyclomoteur

Bir ara Ps3 sahiplerinin ps4 için 10 dolar(tam olarak hatırlamıyorum) gibi bir ücretle yükseltilebileceği söyleniyordu. Bu konu hakkında bilgisi olan var mı ?

Geçen sonbahar çıkan oyunlar için geçerliydi o. AC3, BF3 vs 1-2 ay arayla PS3'e ve PS4'e gelen oyunların bazılarında. Ayrıca onun da süresi bitti.

Kötü oldu bu haber. Sanki baştan oyun yaratıyorlar alt tarafı ps4 de port edecekler ben şahsen vermem o kadar parayı aynı oyuna. Teşekkürler bu arada
  • Grand Theft Auto V'in PC, Xbox One ve Playstation 4 için gelişmiş grafiklerle duyurulması çok sayıda oyuncuyu memnun etti. Oyunun Xbox 360 ve PS3 sürümünü bitiren bazı oyuncular bile bu macerayı yeni nesilde oynamak isteyeceklerdir.

Bunun farkında olan Sony'den önemli bir hamle geldi. SCEA pazarlama müdürü John Koller'in açıklamasına göre Grand Theft Auto V'in Playstation 4 sürümüne özel içerik gelecek. Bu içeriğin detayları henüz paylaşılmadı, ama eğer PS4 sürümüne özel içerik gelirse oyun yeni nesilde en çok bu platformda satabilir.

Süreli özel olur büyük ihtimalle.
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.