Şimdi Ara

★ Grand Theft Auto V (PS4 ANA KONU) ★ (830. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
17.107
Cevap
170
Favori
513.141
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
25 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 828829830831832
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Kirik ps3'lerde oluyordu fakat ps4'te eklenemiyor
  • Daha da güncelleme gelmez umarım.
    GB GB artıyor oyunun boyutu mübarek..
  • xbox2 kullanıcısına yanıt
    dostum oyunu alnımın teriyle ps3 te ve pc de olmak üzere 2 kere bitirdim zaten bir daha ps4 te bitirmek acı verici oluyor maalesef :D
  • Arkadaşlar merhaba ana hikaye 2 kişi online oynanabiliyormu

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaslar bir sorum olucak special kargo gorevlerini tek basima yapabilirmiyim yani grubum vardi fakst gittikce kalabaliklastigimiz icin kendi basima takilmaya karar verdim sormak istedim sizede.

• 4 Sene,1000+ saat daha dün gibi konuyu açtığım anı hatırlıyorum heyecanlı bekleyişimizi çok güzel günlerdi. Elveda Los Santos.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ReflexAction -- 6 Ekim 2018; 13:41:25 >
  • Cocaine ve Night Club işi yapıyorum. Yaşımda 20 + varsa arkadaşlar ekleyebilirler, bazen günde 500 kdan fazla para kaldırıyoruz.

Psn: muratrhn
  • 1.5 yıl önce satmıştım ps4ü konuya uzun süre sonra bakınca özlemişim oyunu. Haftasonları sabaha kadar yaptığımız heistler aklıma geldi güzel oyundu.
  • ReflexAction kullanıcısına yanıt
    Haha çok iyi
  • trevor mafya babasının karısını kaçırdı malın yaptığı halt yüzünden ben uğraşıyorum şimdi los santos a girişim yasaklanmış 3 karakterle de girmeye çalışınca martin in adamları yağmur gibi geliyor sonuçta ölüyorum burayı geçmek için bir ipucu var mı yoksa adamlarla çatışmam mı gerek? ama öldür öldür bitmiyorlar.
  • Yillar once pcde bitirdim

Simdi bu konuyu gorunce ozledigimi farkettim

Bir de psde bitireyim

• quote:

Orijinalden alıntı: snakefatih

trevor mafya babasının karısını kaçırdı malın yaptığı halt yüzünden ben uğraşıyorum şimdi los santos a girişim yasaklanmış 3 karakterle de girmeye çalışınca martin in adamları yağmur gibi geliyor sonuçta ölüyorum burayı geçmek için bir ipucu var mı yoksa adamlarla çatışmam mı gerek? ama öldür öldür bitmiyorlar.
    şu konuda fikri olan yok mu? en zoruma da giden trevor un aptal kasabasından oyuna başlamam şehre 2 saatte gitmem ve orada ölmem. mafyaları temizliyorum polis geliyor onlardan kaçıyorum mafya yine geliyor hiç bitmiyor. tankı topu geçtik mafyaya takıldık sıktı hep aynı şeyler.
  • quote:

trevor mafya babasının karısını kaçırdı malın yaptığı halt yüzünden ben uğraşıyorum şimdi los santos a girişim yasaklanmış 3 karakterle de girmeye çalışınca martin in adamları yağmur gibi geliyor sonuçta ölüyorum burayı geçmek için bir ipucu var mı yoksa adamlarla çatışmam mı gerek? ama öldür öldür bitmiyorlar.
    böyle rezil bir görev yok ya. oyundan tiksindim 50 defa aynı bölümü oynadım. martinin adamları geliyor hepsini haklıyorum polisler geliyor kaçıyorum tekrar martinin adamları geliyor tekrar öldürüyorum polisle birlikte bana sıkıyorlar kaçıyorum tekrar geliyorlar ya bu hiç bitmez mi şehir dolusu adam öldürdüm bitmiyor ne yapmam gerek bu lanet bölümde hiç buraya takılan olmadı mı?

• quote:

böyle rezil bir görev yok ya. oyundan tiksindim 50 defa aynı bölümü oynadım. martinin adamları geliyor hepsini haklıyorum polisler geliyor kaçıyorum tekrar martinin adamları geliyor tekrar öldürüyorum polisle birlikte bana sıkıyorlar kaçıyorum tekrar geliyorlar ya bu hiç bitmez mi şehir dolusu adam öldürdüm bitmiyor ne yapmam gerek bu lanet bölümde hiç buraya takılan olmadı mı?

Alıntıları Göster
    hikaye görevi yokmu şehir dışında ?
    Sadece tek tük franklin in suikast görevi çıkıyor şu sokaktaki telefonla konuşup görevi kabul ediyor ama hikayeye etkisi yok ilerleme kaydedemiyorum. Michael hep aynı noktadan başlıyor los santos a girmeye çalışıyorum trevor dağın tepesinde ya çıplak uyanıyor ya kadın kıyafeti giydirilmiş halde uyanıyor sarhoş zaten o da los santos a giriş yaparken martinle telefonda küfürleşiyor sonrası malum yağmur gibi mafya elemanları geliyor. Sıkıldım iyice. Adamlar hiç bitmiyor üstüne polisler de geliyor. Bu adama para falan verip anlaşmaya gitsek başka yolu yok mu. Moruk karısını başına çalsın

• quote:

Sadece tek tük franklin in suikast görevi çıkıyor şu sokaktaki telefonla konuşup görevi kabul ediyor ama hikayeye etkisi yok ilerleme kaydedemiyorum. Michael hep aynı noktadan başlıyor los santos a girmeye çalışıyorum trevor dağın tepesinde ya çıplak uyanıyor ya kadın kıyafeti giydirilmiş halde uyanıyor sarhoş zaten o da los santos a giriş yaparken martinle telefonda küfürleşiyor sonrası malum yağmur gibi mafya elemanları geliyor. Sıkıldım iyice. Adamlar hiç bitmiyor üstüne polisler de geliyor. Bu adama para falan verip anlaşmaya gitsek başka yolu yok mu. Moruk karısını başına çalsın
    seneler önce oynadığım için hatırlamıyorum tüm karakterlere baktınızmı hikaye görevi yokmu hiçbirinde ?
    FBI la da görüşemiyom çatışmada diğer karakterler.de arayınca cvp vermiyor görünürde hiç görev yok franklin sadece rahat geziyor. Los santos da. Onda da görev yok

• Selamlar.

Arkadaşımla birlikte GTA 5 Online'da güzel güzel takılıyoruz.
    Yeni başladık level'larımız düşük. (15-20)
    4 kişilik Heist'lar için bize eşlik etmek isteyen olgun arkadaşları bekleriz.

Özelden yazarsanız ekleşiriz.
  • Ps4 Gta V psn hesabı arıyorum arkadaşlar satan varsa irtibata geçelim gta onlinda lv yapmış paralı hesap arıyorum...

Psn: SonMektup

görevleri %100 tamamlamak mı gerekiyor, platin alma yolunda ?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 828829830831832
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.