Şimdi Ara

★ Grand Theft Auto V (PS4 ANA KONU) ★ (764. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
17.107
Cevap
170
Favori
513.146
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
25 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 762763764765766
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Nadirde olsa yapıyor bazen öyle paranız gitmediyse sorun yok benim bir kez başıma geldi paramda gitmişti araçta yoktu
  • quote:

Orijinalden alıntı: ReflexAction

Nadirde olsa yapıyor bazen öyle paranız gitmediyse sorun yok benim bir kez başıma geldi paramda gitmişti araçta yoktu

Malesef para da gitti :)

Hadi save yapmadı diycem ama parayı çok sağlam save leia araba yok.

Neyse sağlık olsun açığı kapattım zaten.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Heist yapmak isteyen var mı?
    Psn Vaude7ville

• Arkadaşlar gta ya yeni başladım online oynamak için karakterimi oluşturdum play go online diyorum bir görev yapmaya kalktığımda veya bir yere girmeye kalktığımda network hatası diyor oyundan atıyor beni. internetimde bir sıkıntı yok diğer oyunları online oynuyorum.
  • Bu gta v in online modundan hiç birşey anlamadım.Dışarıda geziyorum 1-2 adam var koskoca mapte 2-4 online player var.

İnsanları okuyorum yazdıklarını evim apartmanım aracım uçağım var dıyorlar.

• sormak istediğinizi daha açık söylerseniz yardımcı olabilirim
  • quote:

sormak istediğinizi daha açık söylerseniz yardımcı olabilirim

Gta v online modu ps4 çok boş gibi geldi , insanlar ev araba apartman , uçak aldıklarını falan söylüyorlar.fakat haritada 1 insana dahi rastlamadım.
    Ek olarak ps4 üm bozuk olduğu için önemi kalmadı.

• quote:

Orijinalden alıntı: fatih0590

Arkadaşlar gta ya yeni başladım online oynamak için karakterimi oluşturdum play go online diyorum bir görev yapmaya kalktığımda veya bir yere girmeye kalktığımda network hatası diyor oyundan atıyor beni. internetimde bir sıkıntı yok diğer oyunları online oynuyorum.

Yokmu yardimici olacak

• port açıp deneyim
  • quote:

port açıp deneyim

Hangi portlari acayim hocam var ni.listesi.

• quote:

port açıp deneyim

Portlari acmama ragmen online a girince bazen biraz oynayinca bazende direkt olarak atyor

• mach2 kullanıcısına yanıt
    augury insurance dan hisse alın hocam sonra şehirde baya bir araba patlatın çalın vs. sonra yatın gün bitmeden. uyanınca (aynı gün içinde uyanmamaya dikkat edin) borsayı açın hisseler artacaktır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MHEC -- 6 Mayıs 2016; 18:21:07 >
  • Arkadaşlar kolay gelsin;

Sorulmuştur muhakkak ama PS4 versiyonunda dynamic shadows yok mu? Bir ara grafikler update'ten sonra downgrade yemiş, daha sonra düzelmiş sanırım. Buna benzer bir olay mı acaba?
  • Arkadaşlar bir sorum olacak. GTA Online da şimdi Lamar'ın görevleri var 2 kişilk. Arkadaşımla beraber yapmak istiyoruz ama her seferinde rastgele başkasıyla beraber açıyor görevi bunu nasıl çözeceğiz. Yöntemini bilen var mı? Yardımınız için teşekkürler.
  • chnsll kullanıcısına yanıt
    oyuna hikaye modunda gir. sonra ordan online geç invite only sessiona tıkla sen davet etmeden kimse oyuna gelmez.
    her akşam heist yapıyoruz biz 1 kişi eksik oluyoruz genelde seviyeli güzel muhabbet bir ortamimiz var 18+ arkadaşlar ekleyebilir
    psn:Smsmurat_

• Arkadaşlar, elimde kutulu gta 5 var.
    İlgilenen arkadaşlar mesaj atabilir.

İstanbul Anadolu yakasından bildiyorum.

Saygılarımla

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi souza -- 16 Mayıs 2016; 21:09:22 >
  • Şuanda online a bağlanmaya çalışıyorum, "the rockstar game services are unavailable right now" uyarısı alıyorum.
    Hepinizde durum aynı mıdır yani Serverlarla ilgili problem mi vardır yoksa durum bana özel mi diye soruyorum.
    Teşekkür ederim.

• quote:

Orijinalden alıntı: Onur__

Şuanda online a bağlanmaya çalışıyorum, "the rockstar game services are unavailable right now" uyarısı alıyorum.
    Hepinizde durum aynı mıdır yani Serverlarla ilgili problem mi vardır yoksa durum bana özel mi diye soruyorum.
    Teşekkür ederim.

PS3'te kullanmış olduğum hesabı PS4'e 1 aydır aktaramıyorum, aynı hatayı veriyor.

Dns değişitirip deneyin diyenler olmuş onu da denedim sonuç aynı
  • Modemi kapatıp açınca düzeldi benim durum.

• 
Sayfa: önceki 762763764765766
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.