Şimdi Ara

Grand Theft Auto V Premium Edition Nisan'da Çıkacak

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
16
Cevap
0
Favori
318
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Grand Theft Auto V Premium Edition Nisan ayında çıkışını gerçekleştirecek.

Grand Theft Auto V Premium Edition ilk Amazon Almanya'da PlayStation 4 ve Xbox One için listelenmiş ve ardından Güney Kore Derecelendirme Kurulu tarafından derecelendirilmişti. Kotaku UK'un kaynaklarına göre de Premium Edition Nisan ayı içinde çıkış yapacak.

Premium Edition yeni bir şey getirmeyecek. Kotaku UK'un haberine göre, Premium Edition'da ana oyun, daha önce çıkmış tüm indirilebilir içerikler ve Criminal Enterprise başlangıç paketi bulunacak. Criminal Enterprise başlangıç paketinde 1,000,000 GTA doları ve şu içerikler bulunuyor.

- Mülkler: Maze Bank West Yönetim Ofisi, Paleto Forest Silah Deposu, Senora Desert Sahte Para Basım Merkezi, Great Chaparral Motorcu Kulübü, 1561 San Vitas Street Daire, 1337 Exceptionalists Way 10 Araçlık Garaj

- Araçlar: Dune FAV, Maibatsu Frogger, Enus Windsor, Obey Omnis, Coquette Classic, Turismo R, Pegassi Vortex, Huntley S, Western Zombie Chopper, Banshee

- Silahlar, Kıyafetler ve Dövmeler: Compact Bomba Atar, Keskin Nişancı Tüfeği, Makineli Tabanca, Sokak Yarışı ve İthalat/İhracat Kıyafetleri, Motorcu Dövmeleri 

Grand Theft Auto V PS4, PS3, Xbox One, Xbox 360 ve PC üzerinde ulaşılabilir durumda. 

• sanırım bu olaydan sonra oyuna artık güncelleme gelmeyecek, güzel oyun hala oynamaya devam ediyoruz..

umarım yeni gta özellikle storysi ile daha vurucu bir oyun olur.
  • Mülkler: Maze Bank West Yönetim Ofisi, Paleto Forest Silah Deposu, Senora Desert Sahte Para Basım Merkezi, Great Chaparral Motorcu Kulübü, 1561 San Vitas Street Daire, 1337 Exceptionalists Way 10 Araçlık Garaj
    Her mülklerin gemilerin vırt zırtın birine teker yeker shark card’lar alarak para saydık. İş mi bu yaptığın R* !

< Bu ileti m.bolumsonucanavari.com kullanılarak atıldı >
  • Daha nasıl 60 dolara satabiliriz çabaları...
  • dingo egret! D kullanıcısına yanıt
    shark carda para vermek nedir ortalik hileden gecilmiyor zaten yukle hileyi 100m at keyfine bak
  • Bır oyunun suyunu ancak bu kadar çıkartabilirler.. Oyunda ne bır kere hıle nede mod yukledım. Sadece Turkce yama kuruluydu. Sonradan sıldım. Ne hıkmetse onlıne kısımda banlanmısım. Mıllet catır catır hıle yapıyor banamısın demıyor.
  • Bi şeyini çıkarmak yerine şu oyunu ayar çekip switch'e çıkarsan şu an ne satıyorsan 2 katı satarsın (switch versiyonu PS3-X360 versiyonu olsa bile)
  • quote:

Orjinalden alıntı: alsndnz

shark carda para vermek nedir ortalik hileden gecilmiyor zaten yukle hileyi 100m at keyfine bak

Konsolda hile yok. Orada oynayan adam için değerli
  • Grand Theft Auto V Premium Edition Nisan'da Çıkacak
  • Sıktı artık.
  • uzun süredir oynamıyorum, bir ara tekrar gireceğim. bütün gelen/çıkan içerikler dlc'ler ücretsizdi değil mi?
  • X-FI X kullanıcısına yanıt
    Evet ücretsiz.
  • “5 yıllık bir oyun daha nasıl 60 dolardan satılır? Bir söğüşleme hikayesi”. Başrolde Take2, yönetmen Rockstar.

< Bu ileti m.bolumsonucanavari.com kullanılarak atıldı >
  • Rockstar ya da Take2 açısından bakarsak onlar da haklı. Oyunun çıkışı üzerinden 3-4 yıl geçmesine rağmen satışlarda ilk sıralardaysa yeni oyun düşünmemeleri normal.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: dingo egret!

Mülkler: Maze Bank West Yönetim Ofisi, Paleto Forest Silah Deposu, Senora Desert Sahte Para Basım Merkezi, Great Chaparral Motorcu Kulübü, 1561 San Vitas Street Daire, 1337 Exceptionalists Way 10 Araçlık Garaj
    Her mülklerin gemilerin vırt zırtın birine teker yeker shark card’lar alarak para saydık. İş mi bu yaptığın R* !
    PSN'de hile yok.
    bug'dan yararlananlar bile ban yiyor sıklıkla.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.