Şimdi Ara

Grand Theft Auto V (2015) [PC ANA KONU] (2641. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
54.206
Cevap
252
Favori
1.561.661
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
98 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 26392640264126422643
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Haziran'da büyük DLC gelecekmiş, Sehir içinde NightClub satın alınabilir olacakmış..

• gta 5'i steam'den satın almak istiyorum ama hangi paketi almam gerektiğini bilmiyorum

sadece gta 5 yazan paketin fiyatı 179 tl.daha pahalıya satılan paketler de var.sizce bilgisayar için hangi paketi almalıyım?

steam'de zaman zaman büyük indirimler oluyor yakın tarihte sizce indirim olur mu?bu oyun kaç liraya kadar düştü?
  • quote:

Orijinalden alıntı: ahmetbayram5

gta 5'i steam'den satın almak istiyorum ama hangi paketi almam gerektiğini bilmiyorum

sadece gta 5 yazan paketin fiyatı 179 tl.daha pahalıya satılan paketler de var.sizce bilgisayar için hangi paketi almalıyım?

steam'de zaman zaman büyük indirimler oluyor yakın tarihte sizce indirim olur mu?bu oyun kaç liraya kadar düştü?
    Steam yaz indirimleri 21 Haziran tarihinde başlıyor,oyunun gördüğü en düşük fiyat Nisan 2015 yılında 59 TL(steamdb),yani bekleyebilirseniz 1 ay 59 TL ye düşme ihtimali biraz zayıf ama paranızın bir kısmı cebinizde kalır

Paketlere karar vermek sizin tercihiniz,isteğinize bağlı,içeriklere bakıp karar verirsiniz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ghost911 -- 20 Mayıs 2018; 10:56:46 >
  • ghost911 G kullanıcısına yanıt
    cevap için çok teşekkürler...

1 ay daha bekleyip alacağım ama paketlerden de içeriklerden de hiç anlamam.siz hangi paketi aldınız? en yüksek paketi mi almalıyım? hazır indirim gelecekken en pahalısını alıp geçmek mantıklı mı?
  • ahmetbayram5 A kullanıcısına yanıt
    Ben ilk çıktığı zamanlar aldım oyunu 2015 yılı gibi,o zamanlar böyle paketler filan yoktu diye hatırlıyorum ve aynı zamanda Steam versiyonu değil benim oyun.

Shark Cash Cards denilen paketler orada yazan miktarda oyun parası veriyor size başlangıçta,

Premium Online Edition Criminal Enterprise Starter Pack ile ana oyunu veriyor.Oyun içinde 10 milyon oyun parasına karşılık içerik verdiğini söylüyor paket içeriği.(Detaylı paket içeriği için https://store.steampowered.com/app/771300/Grand_Theft_Auto_V__Criminal_Enterprise_Starter_Pack/ )

Grand Theft Auto V: Premium Online Edition & Megalodon Shark Card Bundle ise en dolu paket=Ana oyun,Criminal Enterprise Starter Pack içeriği ve Megalodon Shark Cash Card yani 8 milyon oyun parası.

Tercih size kalmış,bu oyun paralarını ne kadar oynamakla elde edersiniz onu hiç hesaplamadım,bütçenize bağlı olarak karar verirsiniz.

Şimdiden hayırlı olsun

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ghost911 -- 20 Mayıs 2018; 11:12:8 >
  • Şirketimde çaliştirmak üzere eleman arıyorum

TulparHAN Nick Crew TRHN
  • Beyler sunucular türkiye saati ile saat kaçda açilir
  • TulparHAN kullanıcısına yanıt
    https://steamcommunity.com/id/Aytug1717/
  • neworldgames N kullanıcısına yanıt
    Steam indirimlerine ya da steam keylere 70 TL civarında denk gelirsen öneririm. GTA 6, 2022'den önce çıkmaz gibi görünüyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar online da opprassor ile ilgili sorun yaşıyorum misilleme özelliği çalışmıyor yani hedefe kilitlenmiyor bu neden olabilir bilgisi olan varmı?

• quote:

Orijinalden alıntı: MaDLoCK

Arkadaşlar online da opprassor ile ilgili sorun yaşıyorum misilleme özelliği çalışmıyor yani hedefe kilitlenmiyor bu neden olabilir bilgisi olan varmı?
    Tab tuşunu basmayı denedin mi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: HIGHER

Tab tuşunu basmayı denedin mi?

Alıntıları Göster
    Denemedim ama mouse da ortadaki tekerlekle misillemeyi kapatıp açabiliyorum yani en azından önceden işe yarıyordu şimdi ordan misillemeyi açsamda kapatsamda farketmiyor bu sadece oppressor da olan bişey değil deluxe de aynı durum var oda kilitlenmiyor işin garip tarafı polislere polis helikopterlerine kilitleniyor ve nasıl bir saçmalıkki bazı sivillere sivil araçlarada kilitleniyor sorunu çözemiyorum :(

• Beyler herkes hile olmuş
    siz nasıl para kazanıyorsunuz
  • Arkadaşlar RockstarGame Hesabımı satıyorum

Hesap 204 lvl ve 280 milyon nakit parası var. Alınabilecek her şey alındı oyun ilk çıktığı tarihden beri oynuyorum artık sıkıldım.

Fiyat tekliflerini özelden yaparsanız iyi olur
  • Şöyle bir araç modu kordum,efsane oldu oyun ama birden donup atıyor oyundan
    https://www.youtube.com/user/FaVouRiTe18/videos

Var mı böyle bir mod kuran,neden ansızın donuyor olabilir...(Oyun korsan)
  • ps3 te koldaki tuşu tam çekince arabada gazı köklüyordu biraz çekince sabit hızla gidiyordu ama pc de sadece hızlanma var sanırım arabayı sabit hızla götüremiyormuyuz :D fps sorunum varda gaza yani w ye bas çek bas çek sıkıcı :D ps3 deki gibi bişiy yokmu illa w bascaz sürekli hızlancak ve son hız gidecek kaza yapma şansı çok fazla hızlı gidincede kasma yapıyo ne yapacagımı şaşırdım :D nette ilgili hiç bişi bulamadım
  • 204 lvl 266m parası olan 3 yıllık hesabımı satıyorum

• bu oyun çevrimdışı internetsiz oynanıyorumu
  • FOUR ROGUE GTA 5 ODAKLI DİSCORD GRUBUMUZ.(PLATFORM PC)
    Geçen sene yazın baya etkin bir grup halindeydik.
    Bu sene okulların tatil edilmesi ile birlikte yazın bizlerle gta 5 etkinliklerimize davetlisiniz.
    200 kişiye yakındık ve şuan 150 kişi kaldı ve online sayımızda baya düşüş mevcut.
    Akli selim ve düzgün bireyler arıyoruz.
    Steam yaz indirimi yaklaşırken arkadaş ortamı sıkıntısı çekenlere yardımcı olmak istiyoruz.
    Playist ve özellikle heistlere tekrardan uzun soluklu oynamak istiyoruz.
    Yaş sorunu yapmıyoruz ama geçen seneki troll insanlardan cok cektik.Onun için trollden uzak ve ciddi keyifli bir biçimde oynamaya özen gösteren bireyler istiyoruz.
    GTa 5 haricinde coklukla ortak oyunlarımız(battifield serisi,lol,cs,ets2,rainbow gibi oyunlarla farklılık olsun diye arada oynuyoruz)
    Boş reklam yapmıyorum.Gerçekten ciddi oynayacak oyuncular istiyoruz
    Grubumuzun davet kodu:
    https://discord.gg/pUxQfzy
  • arkadaşlar trevorın görevlerinde çölde bi adamın karavanını arabayla suya sürükleyip öldürüyordu o garip adamın ismini bilen varmı birden aklıma geldi öldürdüğüm için kendimi kötü hissettim
  • 
Sayfa: önceki 26392640264126422643
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.