Şimdi Ara

Grand Theft Auto V (2015) [PC ANA KONU] (2627. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
54.205
Cevap
252
Favori
1.561.838
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
98 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 26252626262726282629
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Özel mesaj kabul etmiyorsun sanırım ? 3-4 kişilik ekibimiz var aktif oynayan 1 kişi lazım heistlerde criminal mastermind kasacağız. Buyur gel.
  • TMRT kullanıcısına yanıt
    Sevinirim.Ö.m telefon zorunlu olmadan önce kullanıyordum.Telefonumu girip aktif etmediğim için bir süre açık kaldı ve gelen mesajları burdan yanıtlamaya çalıştım çok karışıyor diye kapattım.

Ben genelde dc'deyim.https://discord.gg/wu8WfCh

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi EXios -- 12 Aralık 2017; 16:2:16 >
  • patch ile ne geldi ?
  • Arkadaşlar şu yeni aldığımız facility nin içindeki survelliance cihazından sanırım bomba atabiliyoruz haritada istediğimiz yere fakat istenen tutar olan 500.000 i her atışımızda mı ödemek zorundayız?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kassady

Arkadaşlar şu yeni aldığımız facility nin içindeki survelliance cihazından sanırım bomba atabiliyoruz haritada istediğimiz yere fakat istenen tutar olan 500.000 i her atışımızda mı ödemek zorundayız?

Aynen hocam. Bir tane attıktan sonra 45 dk falan bekletiyor ikinci atış için
  • Manciaa kullanıcısına yanıt
    Yani bu 500.000 ' i her atış içn ödeyeceğiz öyle mi? Saçma değil mi ne avantajı var çok mu geniş bölgeye etki ediyor?
  • EXios kullanıcısına yanıt
    Biz de süreki Discord'da kendi kanalımızda oluyoruz.

https://discord.gg/J2pjKNy
  • Uçan araba süper olmuş , bütün araçları aldım, modifiye ettim , 70m civarı para gidiyor.

https://youtu.be/27U58LD7k-o

• Heist görevleri için ekip arıyorum aktif oyuncuyum 20 yaş üstü arkadaşlar iletişime geçerse sevinirim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Evet,dediğiniz gibi oldu. Ama sorun değil benim açımdam. İlk başta bahsettiğim sıkıntı düzelmiş oldu.
  • Oyun akıcı çalışıyorsa ve siz keyif alıyorsanız problem yok.İyi oyunlar

• edit.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi meter90 -- 14 Aralık 2017; 10:58:43 >
  • Ahahahahahahah ulan Rockstar ya tam bir troll şirket. Bu sefer Elon Musk ile dalga geçmişler son DLC'de. Elektrikli otomobil ürettiğine atıfta bulunarak "Avon Hertz" ismini yaratmak büyük bir akıl işi editörleri kutlamak lazım. Troll konusunda muazzam çalışıyorlar ya oyundaki her şey baştan aşağı troll. Mark Zuckerberg ve Steve Jobs'ın ardından Elon Musk'ta nasibini almış Rockstar'dan. Adamın yüz hatlarını da çok iyi aktarmışlar oyundaki karaktere.
  • Thema kullanıcısına yanıt
    hocam ben ilk çıktığında oyun bi 150 saatim var daha sonra girmemiştim bi gireyim dedim herşey ateş pahası 70m civarı parayı nasıl yaptınız merak ettim açıkcası heistler taş çatlasın 500 civarı veriyor maksimum oda
  • 10 milyondan fazla para gerekiyor neredeyse yeni dlc için
    uçan arabayı kullanmak çok zevkli

Heistleri tamamlayıp alıcam araçları, eğer tamamlamadan almaya kalkarsan her araçta 1 milyon fark oluyor neredeyse.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi HIGHER -- 13 Aralık 2017; 20:47:28 >
  • Arkadaşlar çıldıracağım güncellemeden sonra gitti oyun.Çalışmayı durduruyor giremiyorum birde utanmadan re-install demez mi gel de çıldırma.Sanırsın 5GB oyun.Bilen arkadaşlar bilgilendirirse çok sevinirim
  • Daniel Faraday kullanıcısına yanıt
    Hile yaptık kardeş başka türlü kasılmaz okadar para...

Yapmıştım zamanında 700m civarı para onu harcıyorum daha 400m kaldı , online a güncelleme desteği kesilene kadar yeter heralde bu para.
  • Thema kullanıcısına yanıt
    Hocam bizede yağdır biraz agzimiz kokuyor oyunda

• Daniel Faraday kullanıcısına yanıt
    Kendime yapmıştım zamanında kardeş olsa tükkan senin
  • Yeni görevlere oyuncu arayan var mı ? veya takılacak varsa
    RGSC: DINCERRB

Benim gibi hileyle ugraşmayanlar için güzel para var yeni görevlerde.
  • 
Sayfa: önceki 26252626262726282629
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.