Şimdi Ara

Grand Theft Auto V (2015) [PC ANA KONU] (2609. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
54.205
Cevap
252
Favori
1.561.887
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
98 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 26072608260926102611
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Beyler oyunu en ucuz nereden alabilirim?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Beyler resimdeki hata oluyor online giremiyorum nasıl

düzeltirim uzun zamandır giremiyordum ancak finaller bittti oynamak istiyorum şimdi napmam lazım
  • özbay044 kullanıcısına yanıt
    Oyunu güncellediniz mi hocam?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar bu ara online da çok sıkılıyorum genelde de tek başıma oynuyorum diyebilirim. Eğlenceli olarak ne yapabilirim tavsiyeniz var mı ?

99 levelim herşeye sahibim oyunda :)
  • 20 yaş üzeri düzenli heist ve para kasacak takım arkadaşları arıyorum. Şirketim var.
  • dogukans13524 D kullanıcısına yanıt
    evet güncelledim hocam ilk güncelledikten sonra böyle oldu sonra sınavlar okul falan derken bıraktım sonra tekrar güncelleme yaptım ama düzelmedi
  • Merhaba arkadaşlar oyunu şuan en ucuz nereden alabilirim teşekkürler.
  • Arkadaslar 18+ aksam ve gece saatlerinde online arkadaslarımızı beklerizhttps://socialclub.rockstargames.com/crew/citys_badest_kids

Bir de bir sorum olucak internette suan sürekli yeni dlc hakkında videolar dönüyor ama net bir şey yok bilen veya duyan var mı ?
  • brkucr B kullanıcısına yanıt
    Cuma günü geliyor. Yeni ve özelleştirmesi biraz daha geniş olan silahlar ve birkaç zırhlı arazi aracı bekleniyor.

RGSC: Firaristt1911 Perşembe akşamından itibaren aktifim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Firaristt -- 21 Mayıs 2017; 17:52:37 >
  • buradaki linkler halen çalışıyor mu virüslü diye internetten bişey indirmeye korkar oldm
  • Firaristt F kullanıcısına yanıt
    kesin mi kardeşim cünkü bir sürü tarih var 6 haziran vsvvss
  • brkucr B kullanıcısına yanıt
    %99 cuma günü çıkacak. Çünkü büyük dlcler öncesi eventler perşembe gününe kadar oluyor ve cuma günü Dlc yayınlanıyor. Oyun içi para kasın derim, lazım olacak.

• Gunrunning DLC bekliyor herkes bu hafta trailer gelir sanki, ya Mayısın son haftası yada Haziran ilk haftası yayınlanır...
  • quote:

Orijinalden alıntı: TITAN

Arkadaşlar PC'ye format atmadan önce GTA5 oyunarken vsync açık oynuyordum ve 60 fps'ye sabitlenmesine rağmen fps hep 63-62 arasında gidiyordu, hiç bir zaman fps 60'ın altına düşmüyordu kasılma, lag, frame düşüsü falan hissetmiyordum. ayarlarım ile hiç oynamamıştım hepsi very high'daydı. pc'ye format attım şimdi de vsync açık ama fps'm 63-62 falan olmuyor max 61 oluyor bu yüzdende 59-58 falan düşebiliyor böyle ekranı aniden çevirince 54 falan oluyor hatta ama formattan önce böyle bir şey yoktu. sorunu bilen var mı nvidia ayarları ile mi ilgili? vsync'i açınca daha kötü oluyor benim oyunum fps 65-75 olması rağmen sanki kasıyormuş gibi hissediyorum niye bilmiyorum

Formattan önce ve sonra farklı sürücüler yüklüdür.

• quote:

Orijinalden alıntı: özbay044

Beyler resimdeki hata oluyor online giremiyorum nasıl

düzeltirim uzun zamandır giremiyordum ancak finaller bittti oynamak istiyorum şimdi napmam lazım

Oyuna mod yüklemişsin gibi hocam. Önce güncellemeyi dene. Olmadı cache verify yap. Olmazsa silip tekrar kur.

• Omisis046 kullanıcısına yanıt
    Yok hocam olayı çözdüm.

Fullscren olarak oynadıgım için oluyormuş. Şimdi windowed borderless ayarı seçili oynuyorum fullscrenden hiç bir farkı yok ama oyun daha akıcı fps 63-64 oluyor o yüzden anlık düşmeleri engelliyor baya . Nasıl oluyor anlamadım ama daha optimize

• TITAN kullanıcısına yanıt
    Genelde tam tersi oluyor,oyunların grafik ayarlarında borderless yapınca fps kaybı olabileceği ibaresi koyuyolar ama sizde tersi olmuş sanırım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: -Bane

Genelde tam tersi oluyor,oyunların grafik ayarlarında borderless yapınca fps kaybı olabileceği ibaresi koyuyolar ama sizde tersi olmuş sanırım.

İnternette araştırdıgımda pc için windowed borderless optimize olan bir cok kullanıcı var tartışmışlar. Senin dedigin uyarıyı çerçeveli yapınca uyarı veriyor bende gta 5de

• TITAN kullanıcısına yanıt
    Çerçevesizde de veriyo hocam mesela Assassin's Creed Syndicate ile batman arkham knight'da veriyodu.Baya borderless fps kaybı yaşatabilir diyodu.Gerçi sizin durum benim bir arkadaşta daha oldu sanırım nvidia kaynaklı da olabilir bu,programdan ince ayar yapmaya çalışıyordu çünkü oda.
  • Millet eskiden yarışlarda 10 bin dolar yatırabilirken şu an en fazla bin dolar yatırabiliyorum.
    başkaları hala 10 bin dolar yatırabiliyor.
    yarış sonunda mesela 100 dolar bastıysamda 1000 basmışım gibi para veriyor

bu neden kaynaklı acaba bug mı yoksa rockstar çok yarış oynadığım için mi böyle bir güncelleme mi yapmış?
  • 
Sayfa: önceki 26072608260926102611
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.