Şimdi Ara

Grand Theft Auto V, PC, PS4 ve Xbox One İçin Duyuruldu! (92. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
1.973
Cevap
15
Favori
48.974
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 9091929394
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Aerosol 34

quote:

Orijinalden alıntı: Behlül

650ti Boost O.C ile akıcı oynanır mı 1080p'de tahminen?

720p

1080p zor

abartılıcak bişey yok , medium ayarlarda 1080p açar o kart.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Celtic Warrior

quote:

Orijinalden alıntı: Jokě

Konsolda TPS ve FPS oynaması bana hep zor gelmiştir. Ama bir ekran kartının ömrü de 2 yıl zaten, hele hele next-gen oyunlar bu kadar sık çıkmaya başlamışken 1 yıla kadar düştü.
    Yeni nesil konsol mu alsam ekran kartı mı karar veremedim pek.

Bir de arkadaşlar pre-orderlar başladı mı acaba ? Bilgisi olan var mı ?

Degmez yeni ekran karti almaya. Her 2 senede bir degistirmeniz gerecek, Ultra ya da High'da oynamak icin. Eskiyi satip, yeniyi alsaniz belki ucuza gelir ama her turlu daha pahaliya geliyor. Bir de zahmetli is. Console alin gitsin.

Aynen katiliyorum. Bende o konuda kararsizdim. Ama konsol alinca 4-5 sene kafa rahat oluyo. İkisininde tadi farkli tabi ama benim tercihim konsoldan yana olurdu. Zaten eylul gibi aklimda var ps4 alma fikri

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: Night_Noise

quote:

quote:

720p

1080p zor

olabilir ama sırf 1080p oynamak yerine 720p-high bir şekilde oynamayı tercih ederim
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Night_Noise

quote:

quote:

720p

1080p zor

olabilir ama sırf 1080p oynamak yerine 720p-high bir şekilde oynamayı tercih ederim

1080p inan 720 high'dan daha kaliteli bi görüntü verir , 1080p monitörde çözünürlüğü düşürürsen görüntü bozulur.1080p low bile daha kaliteli gözükür.

• kardeşim şimdi şöyle bir şey var vaktim yok derken şu anlamda video oyunlarına bağımlı değilim yaz ayları gelince açar haftada 2-3 saat takılır sonra bırakırım. oyuna çok düşkün biri değilim yani uğraşmam öyle oyun için fiyat incelemesiymiş kampanyaymış falan.. neyse hırsızlık demişsin ya asıl hırsız olanlar şu teknoloji mağazaları varya isim vermeyeyim biliyorsunuzdur işte onlardır asıl hırsızlar. ben korsan alırsam ki almıyorum zaten not düşmüştüm oraya tüm oyunları ya avrupadan getirtiyorum yada psn'i kullanıyorum korsan alırsam bu suç bana ait değil insanları resmi olarak soyan teknoloji mağazalarınındır. ve buna göz yuman devletin tabiki. asıl hırsız onlar.
  • Benim pc kaldırmaz çok büyük ihtimalle. Zaten GTA konsolda daha zevkli oluyor bence. Bilgisayardaki tüm oyunları DS3 ile oynuyorum zaten. Bu oyun PS4 e alınır 1080P kaldıracak mı kasacak mı derdi olmadan oynanır.
  • Beyler sizce oynanabilirlik ve çok uyuncu bakımından XBOX ONE mi, yoksa PC mi karar veremedim. NE DİYORSUNUZ ALINTI YAPARAK YORUM YAPALIM DOSTLAR.
  • Neyin tartışmasini yapiyorsunuz anlamıyorum pc ve konsol oyunculuğu fatkli şeyler herkes istediğini oynar zevkler ve renkler tartışılmaz.

• Tartışma tüm hızıyla devam ediyor. Cidden bu devirde insanların birbirlerinin düşüncelerine vs hiç saygısı kalmadı. İşin garibi sanki babalarının firmaları gibi desteklemeleri yok mu

Bence GTA
    Mod seven, oyunun gerçek bir grafik seviyesinde, gerçek markalarla oynamak isteyen bu oyunu PC'ye muhakkak almalı.

• quote:

Orijinalden alıntı: Portley

Beyler sizce oynanabilirlik ve çok uyuncu bakımından XBOX ONE mi, yoksa PC mi karar veremedim. NE DİYORSUNUZ ALINTI YAPARAK YORUM YAPALIM DOSTLAR.

ben xbox one diyorum. xbox da bir oyunun çıkışı üzerinden yıllar geçse bile halen online oyuncu oluyor.
  • Abi bırakın artık şu pc , konsol tartışmasını. Konsol sahibi de iyi biliyor ki PC her türlü daha iyi performans veriyor, bunu tartışmaya artık gerek yok diye düşünüyorum. Oyun çıktığı gün zaten görürürz fps oranlarını

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi netstat -- 13 Haziran 2014; 14:38:46 >
  • Bu oyundan cok spoiler yedim sonunda neler olabileceğini az çok biliyorum ama yinede alacağım ps4'e online modu için...

• @ EnesCimen

Konsollarda sabit FPS ile çalışacak, PC'de ise donanıma ve çözünürlüğe göre değişecek. Umarım optimizasyonu 4 gibi olmaz da rahat şekilde oynar insanlar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: umut_baris

quote:

Orijinalden alıntı: _Dolores O'Riordan_

Ps4 e para veremem hiç 1500 tl +200 tl oyun desem 1700 pc toplar en kral grafiktw oynarsim yukseltmeye hiç gerek yok daha ps4 almam için last of us yeni oyunu gta 6 vs. Tetikler almak için ayni oyun için değmez bea

Abi 1700 liraya sadece kasa alıp oynatabilir miyiz ki?

Ben arkadaşa 3500 liralık kasa topladım da.

Oynatirsin tabi

• quote:

Orijinalden alıntı: ßurock

Benim pc kaldırmaz çok büyük ihtimalle. Zaten GTA konsolda daha zevkli oluyor bence. Bilgisayardaki tüm oyunları DS3 ile oynuyorum zaten. Bu oyun PS4 e alınır 1080P kaldıracak mı kasacak mı derdi olmadan oynanır.

1500 tl ye pc toplayorum bf4 ultra 35-45 fps goruyor gta hic olmado highda iyi sonuc vericene eminim

• GTAV TRAILER ve OYUNİÇİ farkı :

http://imgur.com/QXxYY5N

TABİ PC'ye de gelecek mi diye sorunca yapımcının cevabı :

http://imgur.com/gKnDTa7

E3'de gösterilen :

http://imgur.com/V8EeiFm

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi winxperror -- 13 Haziran 2014; 15:20:37 >

• bence gta gıbı oyunların en buyuk eksıklıgı arabalar gercek markalı arabaların olmaması. bmw mercedes ferrari gıbı araba modellerı olsa gercek araba modellerı olsa bence daha ıyı olur.. tonla para kalırdılar 9ay once barı bırazını versınler bu markalara oyunun ıcınde gercek markaları arabalar gorsek ne guzel olur...
  • Konsolcu'lar ; hayatımda dota'nın tadını alamayacaksam yemişim öyle oyun konsolunu.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Alırız dotaninda tadını alırız keza Diablo'nun da alamıyorduk. Onu da aldık.
    Hem kim ne yapsın Dota'yı.

• abicim pc konsol pc konsol neyi alıp veremiyorsunuz. Bnede pc de var konsolda. Hiç sizin gibi derdim yok. Gta ya gelince. online oynarsam konsolda oynarım. pc de hileciler falan oluyor ama grafıklerde daha iyi oluyor. offline da pc online da ps4.
  • 
Sayfa: önceki 9091929394
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.