Şimdi Ara

Grand Theft Auto V, PC, PS4 ve Xbox One İçin Duyuruldu! (91. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.973
Cevap
15
Favori
48.965
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 8990919293
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    bazısı var kutulu oyun ister ki kutulu almak daha avantajlı. dijital oyunlarda kaplamalar daha geç gelir. aynı zamanda görüntü olarak biraz daha soluk olur kutulu oyundan. kaplamaların geç gelme olayları gta gibi açık dünya oyunlarda çok sorun oluyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Franklin18

bazısı var kutulu oyun ister ki kutulu almak daha avantajlı. dijital oyunlarda kaplamalar daha geç gelir. aynı zamanda görüntü olarak biraz daha soluk olur kutulu oyundan. kaplamaların geç gelme olayları gta gibi açık dünya oyunlarda çok sorun oluyor.

Ben geçen hafta hariç öyle bir sorun yaşamadım açıkcası.Kaç aylardır oynuyorum.Görüntü farkı söz konusu bile değil asla.Kutulu alanlar sadece arşiv için alıyor genellikle.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Beograd

quote:

Orijinalden alıntı: Metalwrath

quote:

Orijinalden alıntı: Beograd

quote:

Orijinalden alıntı: BlackKhan27

Adam diyor ki keşke pcye çıkmasaydı oyun.

Kardeşim pc sahipleri sana ne yaptı? Sana giren çıkan ne?

Hocam pc oyuncularının hem yası küçük hem de oyunları korsan oynuyorlar. Zaten İngilizce de bilmiyor cogu. Oyunların kalitesi düşüyor. O yüzden konsol forever.

Konsol oyuncularının yaş ortalaması daha küçük yalnız.

Tanıdığım biri var 8 yasında çatır çatır gta4 oynuyor. Bunlar pcye çıkınca gta5e de el atacak!

O sen olmayanın veletÇocuğa bak ya PC oyuncularının yaş ortalaması küçük diyor korsan oynuyor diyor.Birde kendini örnek veriyor.En basitinden BSC ekibi bak bakalım yaş ortalaması kaç?Ben hem PC hem konsol oyuncusuyum.PC ye çıkmayan oyunları Konsolda , konsola çıkmayan oyunları PC de oynuyorum.Ve korsanda kullanmıyorum.Velet mi oldum ben şimdi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sizce PS4 bu oyunu 60 fps'de oynatır mı ?

• quote:

Orijinalden alıntı: Sangello

Sizce PS4 bu oyunu 60 fps'de oynatır mı ?

Hiç sanmıyorum.

• Ama alışkın onlar gamepad gibi bi alete mahkum kalmaya düşük grafikler düşük çözünürlük ve düşük fpslerde oyun oynamaya, oyunlara değerinin 2 katı para vermeye işte bu yüzden ex oyunlar züğürt tesellisi oluyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Wey-Yu -- 13 Haziran 2014; 12:49:17 >
  • Sangello kullanıcısına yanıt
    900p kesin bana göre. 1080p olursa ne olur bilemiyorum ama stabil olacak. trafik yoğunlaştı fps düştü olayı yok.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Franklin18

ps3'te korsan oynayan arkadaşlara hak veriyorum. oyunlar çok pahalı gta 5 çıkalı 9 ay oldu oyun hala 250tl insanları soyuyorlar ülkemizde. he diceksiniz indirimler fırsatlar kovala falan. yok arkadaşım benim işim gücüm yok sabahtan akşama kadar fırsat mı kovalıcam oyunu nasıl ucuz alacağım diye araştırmamı yapıcam yok öyle. ben bir teknoloji mağazasına girdiğimde oyunu asıl değerinde alabilmeliyim. ülkem bana bu imkanı sunmuyorsa bende abanırım korsana. korsan alan adamlar gayet haklı hiç kızmayın

Not: ps3 sahibiyim ve tüm oyunlarım orjinal online oynayabilmek için aldım zaten konsolu

Az evvel yukarıdaki postumda bahsettiğim tipik cevaplar bunlar aslında...

quote:

yok arkadaşım benim işim gücüm yok sabahtan akşama kadar fırsat mı kovalıcam

Vaktiniz mi yok? İlginç...

Oyun oynamak gibi bir hobiye, üstelik de pahalı bir hobiye vakit ayırabilirken, bunlar için fiyat araştırması yapmaya pek değerli vaktinizin olmaması ilginç gerçekten.

Herkes korsan kullanır, bu aşikardır. Fakat bunu böyle manasız ve komik mazeretlerle ulu orta söylemeniz hoş değildir. Üstelik de yaptığınız şeyin hırsızlıktan, çalmaktan hiç bir farkı olmadığı halde...

Ülkemizdeki oyun fiyatlarını eleştirebilirsiniz, Aral İthalat'ın yaptığı saçma sapan fiyat politikasını eleştirebilirsiniz. Hatta ve hatta asgari ücretin 800 küsür TL olduğu bir ülkede vergilerin bu kadar yüksek olmasını defalarca eleştirebilirsiniz. Kaldı ki haklısınız...

Ancak;

Gelip de lütfen, şöyle bir cümle kurmayın;

quote:

ülkem bana bu imkanı sunmuyorsa bende abanırım korsana

Korsana sizin tabirinizle 'abanıyorsanız' da yaptığınız bu etik ve legal olmayan olayı lütfen burada açıkça sergilemeyin.

Nasıl bir iştahtır ki sizdeki; yaptığınızı 'abanmak' olarak tarif etmişsiniz.

Ne demek istediğimi bir gün inşallah anlayacaksınız..
  • GTA 4 gibi PC'de sorunları olan bir oyun olmaz inşallah
  • quote:

Orijinalden alıntı: mrtrhn

900p kesin bana göre. 1080p olursa ne olur bilemiyorum ama stabil olacak. trafik yoğunlaştı fps düştü olayı yok.

Yani 900p'de 60fps oynatir diyorsunuz ?

Böyle düşünüyorum ama ben büyük tv almıcam büyük ihtimal. O yüzden çözünürlüğe takılmıyorum pek.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Jokě

Konsolda TPS ve FPS oynaması bana hep zor gelmiştir. Ama bir ekran kartının ömrü de 2 yıl zaten, hele hele next-gen oyunlar bu kadar sık çıkmaya başlamışken 1 yıla kadar düştü.
    Yeni nesil konsol mu alsam ekran kartı mı karar veremedim pek.

Bir de arkadaşlar pre-orderlar başladı mı acaba ? Bilgisi olan var mı ?

Degmez yeni ekran karti almaya. Her 2 senede bir degistirmeniz gerecek, Ultra ya da High'da oynamak icin. Eskiyi satip, yeniyi alsaniz belki ucuza gelir ama her turlu daha pahaliya geliyor. Bir de zahmetli is. Console alin gitsin.
    60 FPS olmaz 30 olur.

• @ksk_kaan
    PSN'den mi pre-order yaptın ? GTA V next-gen için mi o fiyat ?

@Celtic Warrior
    Xbox One Eylül'e çıkınca almayı düşünüyorum, bakalım.

Bu arada pre-order tarihlerine baktım, bakmaz olaydım. 31 Aralık ne zamandan beri sonbahar la ey Alahsız Rockstar ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Jokě -- 13 Haziran 2014; 13:08:32 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: FalloutNV

Ama alışkın onlar gamepad gibi bi alete mahkum kalmaya düşük grafikler düşük çözünürlük ve düşük fpslerde oyun oynamaya, oyunlara değerinin 2 katı para vermeye işte bu yüzden ex oyunlar züğürt tesellisi oluyor.

Exc oyunlarına laf atan bir fanboy daha.Konsolda olan exc oyunlar PC'deki oyunlara kesinlikle değer.Hayatında hiç X360 veya PS4 gamepadi kullandın mı ? Kullananlardan çoğu artık PC'de bile klavye+fare kullanmayı bırakıyor.Para konusunda sıkıntısı olan zaten gider kardeşlikle oyunu alır mis gibi de oynar.Fanboy olmaktan gözünüz kör olmuş.Tartışmayı da çocuk gibi uzatmayın artık..

< Bu ileti m.bolumsonucanavari.com kullanılarak atıldı >
  • 650ti Boost O.C ile akıcı oynanır mı 1080p'de tahminen?
  • Sistem gereksinimleri nedir ?
  • Arkadaşlar 31 Aralık diye yazan tarihler tam çıkış tarihi verilmediği için. Çıkış tarihi belli olunca 31 aralık tarihini düzeltirler.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Behlül

650ti Boost O.C ile akıcı oynanır mı 1080p'de tahminen?

720p

1080p zor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Aerosol 34 -- 13 Haziran 2014; 13:48:27 >
  • Oyunu Steam'den ön siparişle alacağım, yada kutulu. ama burada yazan konsol fanboyları adamı deli ediyor. ulan sanki bi tek pcde var korsan, Gta 5 15 gün önce düştü konsollarda insaf be! sırf sizin gibi Microfost'u Sony'i babasının malı gibi savunan insanlar yüzünden konsollardan soğudum. Aslında Rockstar games gram haketmiyor orjinal almayıya neyse.
  • 
Sayfa: önceki 8990919293
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.