Şimdi Ara

Grand Theft Auto V, PC, PS4 ve Xbox One İçin Duyuruldu! (88. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.973
Cevap
15
Favori
48.965
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 8687888990
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Neyin tartışmasını yapıyosunuz anlamadım ki. Ne oyunmuş arkadaş kavga çıkmış forumda. Bende oynayıp bitirdim xbox ta gayet iyidi ama bu tür tartışmalar çok boş açıkçası
  • quote:

Orijinalden alıntı: GTX870M

İ7 4710 islemci, gtx870m 192bit 3 gb ekran karti,60+60 gb ssd, 1tb hdd, 16gb 1600mhz ram ozellikleri olan bir pc gta5i sizce oynatir mi? Oynatirsa ne seviyede olur? Tahminleriniz nedir? Tsk.

Edit: oyun icin fiyat tahminlerinizide yazarsaniz iyi olur. Vatan teknosa media mark gibi tekno market fiyatlarini yani.

high ta akıcı oynatır.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Perforan

@Beogard denen sığır bilgisayarı olan fakirler demiş :) benim pc senin konsoldan 2 tane alıyor :))

Uğraşma abisi , xbox 360 almış babası seneler önce , garibim hala değerli bişey sanıyo , kendini xbox 'ıyla zengin zannediyo.
  • quote:

Orijinalden alıntı: everesee

Öncelikle belirteyim konsolumda var, güzel topladığım bir PC'de var.

Ya şu konsol fanboylarının allah belasını versin. Hangi konuya girsem karşıma çıkıyorlar.

Lan konsolun var tamam anladık otur oyna, baban zenginmiş almış sana bir konsol. Pc ve konsolu ne diye karşılaştırırsınki. Ben zenginim, zevkime PC hitap ediyor giderim dünyanın parasını verir pc toplarım. İstersemde giderim konsol alırım. Sana ne? PC'de oyun oynuyorum diye suç mu oldu bu? Korsan felanda değil, orjinal alırım tüm oyunlarımı kaç yıldır.

Adamlar aylardır ahaha pc'ye çıkmayacak diye kendilerini yırtıyorlardı, şimdi çıkacağını duyunca hele birde geliştirilmiş hali olunca iyice zıvanadan çıktılar. PC oyuncularına saldırıyorlar. A bre mal, o oyun sadece PC'ye mi çıkıyor. PS4 ve Xbox One'a da çıkıyor. Defol git sat eski konsolunu al yeni konsol otur oyna kapa çeneni. Neyin kafasında tartışıyorsun burda bu kadar adamla. PC'ye laf atmayı kesin artık, saçmalığın daniskası oldu çıktı bu iş

Çıkar çıkmaz PS3'den hemen oynamıştım bayada keyifliydi ama Şimdi PC için sabırsızlıkla bekliyorum kim ne derse desin PC'nin verdiği o grafiği hiç bi konsol yakalayamaz bunu anlayamazlar boşver
  • gta pc de oynanır....net...
  • quote:

Orijinalden alıntı: hozes

gta pc de oynanır....net...

GTA 4'ü çok güzel oynadınız ya.....

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Venomstr -- 13 Haziran 2014; 0:59:22 >
  • quote:

Bunu sadece konsolda oyun oynayanlarda biliyor aslında ama kabul etmek çok zor öyle böyle değil baya zor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: venomstr

quote:

GTA 4'ü çok güzel oynadınız ya.....

Ara geçişler hariç konsollarda 640p bulanık bulanık oynamaktansa 35-40fps arası very high oynamak bize yetti

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ezicioyuncu -- 13 Haziran 2014; 1:01:30 >
  • Ps4'e full hd gelecek mi onu merak ediyorum ben

• konsola özel oyunlar PC ye çıkmaz.Bu büyük bir kayıp PC için. Ama Dİğer oyunların grafiği konsollar için büyük kayıp.
  • evet gta4 pcde cok güzel oynadım, dkt70tronics high quality textures, icenhancer veya realityIV ile konsoldan cokta güzeldi...merak etme ps3 de oynadım cok gta4ü, 24fps, distance 10-20 herhalde ve cözünürlük namına birsey olmayan oyun...
  • quote:

Millet zevkini aldi konsolda 1 sene sonra pcye gelse nolur gelmese nolur. Tamam pcde fps ve tps oyunlari daha iyi oynanir ama 1 sene gec cikinca bir espirisi kalmiyor bence ki pcde her oyumda sacma sapan hatalar aliyorsun, konsol boyle degil tak oyna mis

• quote:

hnagi kitap ? hangi kural ? hangi yasa ? hangi ha hangisi söyle hangisi ?

rockstar duy bu garibanin sesini ..
  • quote:

Orijinalden alıntı: orhanyıldız

quote:

Millet zevkini aldi konsolda 1 sene sonra pcye gelse nolur gelmese nolur. Tamam pcde fps ve tps oyunlari daha iyi oynanir ama 1 sene gec cikinca bir espirisi kalmiyor bence ki pcde her oyumda sacma sapan hatalar aliyorsun, konsol boyle degil tak oyna mis

millet oynamıs bana ne...ben hala 2005 yapımı oyunu oynuyorum, arasıra metacriticten 2003den bu yana oyunlara bakıp indiriyorum...oyun eskiyince oynanmıyor mu arkadas...
  • quote:

Orijinalden alıntı: mementopolis

quote:

gariban mı?? ha ha...sen kısa donunla gezerken ben oyun oynuyordum sen kafanı yorma...(amiga, ps1-ps2,ps3,pentium 120,133mx, 166mx, celeron, amd955 i2500k, xbox ve xbox360, nes vs vs bütün konsollar ve pcler elimden gectisen merak etme)
  • quote:

quote:

quote:

gariban mı?? ha ha...sen kısa donunla gezerken ben oyun oynuyordum sen kafanı yorma...(amiga, ps1-ps2,ps3,pentium 120,133mx, 166mx, celeron, amd955 i2500k, xbox ve xbox360, nes vs vs bütün konsollar ve pcler elimden gectisen merak etme)

eee napim simdi gectiyse .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mementopolis -- 13 Haziran 2014; 1:10:52 >
  • Kitleyin şu konuyu ya ilkokullu liseli çocuklarin tartışma konusuna dönmüş alin pc konsol oynayin iste sanki cok farkli bi oyun veriyorlar pc ye veya konsola hepsi aynı tas aynı hamam siz burda mal gibi birbirinizi yerken Rockstar parayi cuvalla götürüyor bu kafayla ülke gelismez zaten. Elalemin şeyi başımıza dert oldu

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: orhanyıldız

quote:

millet oynamıs bana ne...ben hala 2005 yapımı oyunu oynuyorum, arasıra metacriticten 2003den bu yana oyunlara bakıp indiriyorum...oyun eskiyince oynanmıyor mu arkadas...

Bir oyunu oynarken diger toplulukla konusmak, tartismak gibisi yok. Bak gta5 konusuna cok durgun. Gecen sene boylemiydi

• quote:

quote:

quote:

Helal sana

• quote:

Orijinalden alıntı: Myronides

Kitleyin şu konuyu ya ilkokullu liseli çocuklarin tartışma konusuna dönmüş alin pc konsol oynayin iste sanki cok farkli bi oyun veriyorlar pc ye veya konsola hepsi aynı tas aynı hamam siz burda mal gibi birbirinizi yerken Rockstar parayi cuvalla götürüyor bu kafayla ülke gelismez zaten. Elalemin şeyi başımıza dert oldu

İyisin hoşsunda ülke gelişmez nedir? Ülke gelişmezcilere de ayrı bir sinir oluyorum.
    Gelişir demiyorum ama millet burada tartışınca hiç bir şey fark etmiyor, Türk zihniyeti ayrı bir olay.

• 
Sayfa: önceki 8687888990
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.