Şimdi Ara

Grand Theft Auto V, PC, PS4 ve Xbox One İçin Duyuruldu!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.972
Cevap
15
Favori
46.146
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 7 yıl
  • Cevaplayan Üyeler 773
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 1
  • Ortalama Mesaj Aralığı 3 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 14
  • Haberdar Edildiklerim (Alıntılar) 1
  • Favoriye Eklediklerim 15
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • BSC Misafiri (52 mesaj) freudunpiposu (51 mesaj) Franklin18 (43 mesaj) avei21 (34 mesaj) CPTLeBron (31 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (734 mesaj) Mobil (387 mesaj) Tablet (48 mesaj) (186 mesaj) Mini (46 mesaj)
  • @
0 oy
Öne Çıkar
Tüm Forumlar >> Oyun >> Oyun Haber, İnceleme, Ekran Görüntüleri >> Oyun Haberleri >> Grand Theft Auto V, PC, PS4 ve Xbox One İçin Duyuruldu!
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    9125 Mesaj
    Çok güzel haber :)
    |
    |

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    |
    |
    Evet evet eveeeet

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    | AMD FX-8350 @4.5GHZ | COOLER MASTER HYPER 212X| ASUS M5A97 EVO R2.0 | ASUS GTX 760 DIRECTCU II O.C 2GB 256 BIT | GSKILL 8GB RIPJAWSX DDR3 1600MHZ RAM | SEAGATE 1TB BARRACUDA SATA 3.0 64MB CACHE 7200 RPM | XIGMATEK ASSASIN BLACK EDITION TAURO 80PLUS 700W |

• DH Yönetici
    5374 Mesaj
    ps3ünü satamayanlar için gün doğdu resmen :) bidaha uzun bi süre kırılamayacak rekor satışına rağmen dahada üzerine gidicekler yani.. görüntülerdede bayaa iyileştirmeler mevcut.. her türlü alınır 6sı çıkana kadarda satılmıyacak bi oyun bence... oyun dedim pardon :P.. vay be adamlar watch dogsun çıkmasını beklemişler :) 50 milyon satışı görür artık :)
    |
    |
    Intel Core i9 9900KS / EVGA GeForce RTX 3080 FTW3 ULTRA GAMING / MSI MPG Z390 GAMING PRO CARBON AC / GSKILL 32GB (4x8GB) TRIDENT Z NEO DDR4 3600MHz CL16 / COOLER MASTER MASTERLIQUID ML360R / Samsung 1TB 970 EVO NVMe M.2 SSD / Samsung 250GB 970 EVO PLUS NVMe M.2 SSD / Toshiba 2,5 2TB Canvio Basics / XIGMATEK AQUARIUS PLUS / CORSAIR RM SERİSİ RM850 850W 80 PLUS GOLD / TRUST GXT 354 CREON 7.1 / INCA IKG-445 PHALDOR RGB / INCA IMG-327 OPHIRA RGB / Unico RGB Led Işıklı Gaming Mouse Pad / RAMPAGE RM-H19 / Philips SPN3080B/10 // Logitech Extreme 3D PRO / Thrustmaster TS-PC RACER Ferrari 488 Challenge / Thrustmaster T3PA GT Edition / Playseat Evolution Alcantara /// LG 55B9 OLED TV / JBL 600BTNC /// Traktor Kontrol S3 / Pioneer DJ HDJ-X5
  • Yarbay
    2461 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Black Jack Ketchum

Su PC oyunculari kadar fakir ve yuzsunuzu gormedim...Cikarsan bile yaranamiyosun adama.Korsani hakediyorlar vs. gibi salak laflar sarfediyor bir cok insan.

Her oyun icin boyle bir tutum icindesiniz.Adamlar tabii ki cikarmamakta haklilar.

Bir ps4 1500 tl
    Bizim işlemcimiz ve ekran kartımiz o kadar tutuyor sen neyin kafasindasin?

|
    |

720p vs 1080p

Current Gen vs Nex Gen

Sanırım bir çağrışım yapar konsolda çamur grafiklerle oyun oynayanlara.
    |
    |
    |
    Meizu marka akıllı cep telefonlarında yerelleştirme çalışması yapıyorum. Çalışmaları youtube kanalımdan:https://www.youtube.com/dogukangunacti ve Github üzerinden :https://github.com/blackrow67/TurkceFlyme8 takip edebilirsiniz.

• Yüzbaşı
    942 Mesaj
    türkçe yamayı bekleyip önce senaryoda sonrada online'da akmak var umarım optimizasyon sorunu olmaz

quote:

Su PC oyunculari kadar fakir ve yuzsunuzu gormedim...Cikarsan bile yaranamiyosun adama.Korsani hakediyorlar vs. gibi salak laflar sarfediyor bir cok insan.

Her oyun icin boyle bir tutum icindesiniz.Adamlar tabii ki cikarmamakta haklilar.

bir konsol alıp yıllarca oynuyorsunuz sonra pc'cilere fakir diyorsunuz sizdeki kafayı istiyorum
    adamın aldığı ekran kartı senin konsolun kadar oluyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi venom.X -- 10 Haziran 2014; 10:49:37 >
    |
    |

• Binbaşı
    1896 Mesaj
    quote:

O oyunu med kaldıracak pc zaten en az konsol fiyatına sen ne ayaksın

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Her isi ters giden adam -- 10 Haziran 2014; 10:50:16 >
    |
    |

Orijinalden alıntı: tatbkath

400 liralık konsolla bilmem kaç bin liralık sistemi olan insanları karalamaya çalışmak, iyiymiş.

720p vs 1080p

Current Gen vs Nex Gen

He he 400 liralık şuna bak sizin pcye çıkacak diye sevindiğiniz oyunu biz 7-8 ay önce oynadık ;)

Orijinalden alıntı: LegendM

<blockquote class="quote"><i>alıntı:</i><br><br>Orijinalden alıntı: Black Jack Ketchum<br><br> Su PC oyunculari kadar fakir ve yuzsunuzu gormedim...Cikarsan bile yaranamiyosun adama.Korsani hakediyorlar vs. gibi salak laflar sarfediyor bir cok insan.<br> <br> Her oyun icin boyle bir tutum icindesiniz.Adamlar tabii ki cikarmamakta haklilar.<br></blockquote><br> Bir ps4 1500 tl<br> Bizim işlemcimiz ve ekran kartımiz o kadar tutuyor sen neyin kafasindasin?

aynen dostum çok haklısın benim ekran kartım 1500 TL asıl sizlerdeki neyin kafası ayrıca 400 TL konsol olurmu hangi zamanda görülmüş 400 DOLAR diyecektin dostum.

Onu bunu bilmem direk ön sipariş gta 5 kimse aksini söyleyemez on numara 5 yıldız olmuş bu yıl cidden her yıl çıkan oyunlar dahi kendini aşmış çok farklı olmuş bravo bu sefer yapımcılara.
    |
    |

• Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
    yahu ne dengesiz adamlarsınız ps3 te herkes orjinal oyun mu alıyor ps4 te kırılsın sonra tekrar bakın orjinal oyun alımlarına pcdeki torrent muhabbetine zaten birşey demiyorum o ortada ama bu oyun pc ye çıksın wd gibi optimize sıkıntısı olmasın yine rekor kırar kimse boş laf yapmasın pc de milyon satan oyun yok mu boş boş konuyosunuz anca ayrıca bir orta sınıf bir ekran kartı alsan zaten 700-800 lira üst seviye ekran kartları ps4 ten pahalı neyin kafası bu anlamış değilim
    |
    |

|
    |
    Ben oyunu bitirdim daha yeni çıkıyor pcye.

ps4 ü sırf bu oyun için alacam

|
    |

Orijinalden alıntı: Vitinho

quote:

Orijinalden alıntı: tatbkath

400 liralık konsolla bilmem kaç bin liralık sistemi olan insanları karalamaya çalışmak, iyiymiş.

720p vs 1080p

Current Gen vs Nex Gen

He he 400 liralık şuna bak sizin pcye çıkacak diye sevindiğiniz oyunu biz 7-8 ay önce oynadık ;)

Konsola hiç çıkmayan, çıkmayacak oyunlar var. Biz en azından konsola çıkan çoğu oyunu sonrada olsa oynayabiliyoruz, sizin böyle bir şansınızda yok çünkü kullandığınız cihaz her duruma elverişli değil..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tatbkath -- 10 Haziran 2014; 11:07:12 >

Sayfaya Git:
Sayfa:
Reklamlar
Masal Oku
Webtures SEO;SEO Nedir?
Sohbet
Radyo Dinle
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR1
0,500
1.2.165

Kripto Paralar
Sembol
Fiyat
Değişim
    Tümünü Gör
    Reklamlar
    - x
    Bildirim
    mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.