Şimdi Ara

Grand Theft Auto V, PC, PS4 ve Xbox One İçin Duyuruldu! (7. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.973
Cevap
15
Favori
48.973
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • "Pc ye saygisizlik yapti orjinal almam" nasil bif kafa yapisidir bu

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hadi hayırlı olsun
  • Evet evet eveeeet

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • ps3ünü satamayanlar için gün doğdu resmen :) bidaha uzun bi süre kırılamayacak rekor satışına rağmen dahada üzerine gidicekler yani.. görüntülerdede bayaa iyileştirmeler mevcut.. her türlü alınır 6sı çıkana kadarda satılmıyacak bi oyun bence... oyun dedim pardon :P.. vay be adamlar watch dogsun çıkmasını beklemişler :) 50 milyon satışı görür artık :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: Black Jack Ketchum

Su PC oyunculari kadar fakir ve yuzsunuzu gormedim...Cikarsan bile yaranamiyosun adama.Korsani hakediyorlar vs. gibi salak laflar sarfediyor bir cok insan.

Her oyun icin boyle bir tutum icindesiniz.Adamlar tabii ki cikarmamakta haklilar.

Bir ps4 1500 tl
    Bizim işlemcimiz ve ekran kartımiz o kadar tutuyor sen neyin kafasindasin?

• 400 liralık konsolla bilmem kaç bin liralık sistemi olan insanları karalamaya çalışmak, iyiymiş.

720p vs 1080p

Current Gen vs Nex Gen

Sanırım bir çağrışım yapar konsolda çamur grafiklerle oyun oynayanlara.
  • Beyler Rockstar oyunu Watchdogsun çıkışıyla birlikte duyursa daha iyi olmaz mıydı ?

• türkçe yamayı bekleyip önce senaryoda sonrada online'da akmak var umarım optimizasyon sorunu olmaz

quote:

Su PC oyunculari kadar fakir ve yuzsunuzu gormedim...Cikarsan bile yaranamiyosun adama.Korsani hakediyorlar vs. gibi salak laflar sarfediyor bir cok insan.

Her oyun icin boyle bir tutum icindesiniz.Adamlar tabii ki cikarmamakta haklilar.

bir konsol alıp yıllarca oynuyorsunuz sonra pc'cilere fakir diyorsunuz sizdeki kafayı istiyorum
    adamın aldığı ekran kartı senin konsolun kadar oluyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi venom.X -- 10 Haziran 2014; 10:49:37 >

• quote:

O oyunu med kaldıracak pc zaten en az konsol fiyatına sen ne ayaksın

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Her isi ters giden adam -- 10 Haziran 2014; 10:50:16 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: tatbkath

400 liralık konsolla bilmem kaç bin liralık sistemi olan insanları karalamaya çalışmak, iyiymiş.

720p vs 1080p

Current Gen vs Nex Gen

He he 400 liralık şuna bak sizin pcye çıkacak diye sevindiğiniz oyunu biz 7-8 ay önce oynadık ;)

• quote:

Orijinalden alıntı: LegendM

<blockquote class="quote"><i>alıntı:</i><br><br>Orijinalden alıntı: Black Jack Ketchum<br><br> Su PC oyunculari kadar fakir ve yuzsunuzu gormedim...Cikarsan bile yaranamiyosun adama.Korsani hakediyorlar vs. gibi salak laflar sarfediyor bir cok insan.<br> <br> Her oyun icin boyle bir tutum icindesiniz.Adamlar tabii ki cikarmamakta haklilar.<br></blockquote><br> Bir ps4 1500 tl<br> Bizim işlemcimiz ve ekran kartımiz o kadar tutuyor sen neyin kafasindasin?

aynen dostum çok haklısın benim ekran kartım 1500 TL asıl sizlerdeki neyin kafası ayrıca 400 TL konsol olurmu hangi zamanda görülmüş 400 DOLAR diyecektin dostum.

Onu bunu bilmem direk ön sipariş gta 5 kimse aksini söyleyemez on numara 5 yıldız olmuş bu yıl cidden her yıl çıkan oyunlar dahi kendini aşmış çok farklı olmuş bravo bu sefer yapımcılara.

< Bu ileti m.bolumsonucanavari.com kullanılarak atıldı >

• yahu ne dengesiz adamlarsınız ps3 te herkes orjinal oyun mu alıyor ps4 te kırılsın sonra tekrar bakın orjinal oyun alımlarına pcdeki torrent muhabbetine zaten birşey demiyorum o ortada ama bu oyun pc ye çıksın wd gibi optimize sıkıntısı olmasın yine rekor kırar kimse boş laf yapmasın pc de milyon satan oyun yok mu boş boş konuyosunuz anca ayrıca bir orta sınıf bir ekran kartı alsan zaten 700-800 lira üst seviye ekran kartları ps4 ten pahalı neyin kafası bu anlamış değilim

< Bu ileti m.bolumsonucanavari.com kullanılarak atıldı >
  • Hayırlı uğurlu olsun beyler

• Ben oyunu bitirdim daha yeni çıkıyor pcye.

• ps4 ü sırf bu oyun için alacam

• Sonunda,sistem gereksinimleri ne zaman açıklanır acaba
  • Ulan yatayım gece iş çıkmaz dedim gece patlamış bomba
  • quote:

Orijinalden alıntı: Vitinho

quote:

Orijinalden alıntı: tatbkath

400 liralık konsolla bilmem kaç bin liralık sistemi olan insanları karalamaya çalışmak, iyiymiş.

720p vs 1080p

Current Gen vs Nex Gen

He he 400 liralık şuna bak sizin pcye çıkacak diye sevindiğiniz oyunu biz 7-8 ay önce oynadık ;)

Konsola hiç çıkmayan, çıkmayacak oyunlar var. Biz en azından konsola çıkan çoğu oyunu sonrada olsa oynayabiliyoruz, sizin böyle bir şansınızda yok çünkü kullandığınız cihaz her duruma elverişli değil..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tatbkath -- 10 Haziran 2014; 11:07:12 >

• 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.