Şimdi Ara

Grand Theft Auto V'in PC Sürümü Ertelendi! + Sistem Gereksinimleri (2. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
320
Cevap
1
Favori
5.847
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • abi belleydi ya :D 2 hafta vardı oyunun çıkmasına daha steam de ön siparişe bile açılmamıştı. belliydi yani erteleneceği ama gene de sinirlendirip üzdü yani. önce witcher sonra GTA. tövbe estağfirullah ya.

< Bu ileti BölümSonuCanavarı sitesinden atıldı >
  • Iki hafta kaldi derken 2 ay yaptilar bu ne ya. GTA zaten kendini kanitlamis bir oyun bazi seyleri güncelleme ile sonradan getirseniz ne olurdu. Editör, soygun görevleri, 4K destegi vs bunlari bekleyebilirdik.

• quote:

Orijinalden alıntı: SeriEksiledim

Allah belanı versin be rockstar oynayamadan askere gideceğim..

Aynı durumdayız dostum :)

• Oyun çıkıp kesin sonucu görmeden zaten almayı düşünmüyordum hala da öyle. Erteleme sebepleri 4 gibi sorunlu olmayacak dese de görmeden inanmam. Ayrıca 65GB nedir? Umarım beklediğimize değer. PC hariç tüm platformlarda millet oyundan bıktı biz hala bekliyoruz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: KuvvetMira27

birileri ubisofta paragöz firma diye laf atıyodu aynı şeyler rockstar içinde geçerli 4.defa ertelendi Allah verede optimazasyonu iyi ola....

ertelenince nasıl paragöz oluyor, anlatsana biraz .ss

• bu kadarda olmamalı ama tamam ocak dediler bekledik ama mart nedir ya insanı oyundan soğutuyolar

tamam sistem gereksimi konusunda çok iyi davranmışlar ama tarih konusunda çok kötü oldu

• Allah belanı versin Rockstar bat gitde kurtulalım senden 18 aydır milleti bekletiyorsunuz utanmadan.

Birde söz verdiler ertelenme yok dediler hani iyice alışkanlık yaptı tükürdüğünüzü yalamak.

Neyseki sistem gereksinimleri düşük oyunu fullde oynayacağız bunun içinde teşekkür etmek lazım.
  • Yahu tamam oyun sorunsuz gelecekse problem yok ama insanları şu şu tarih diyerek heveslendirip bekletiyorsunuz. Bunun yerine geçen sene pc ye ilk duyurulduğu zaman mart ayı dense şimdi kimse sesini çıkarmaz beklemeye devam ederdi fakat sen üst üste tarihler verip ertelersen insanlarda seni anlamaz ve sinirlenir benim gibi. 2 hafta sonra satın alabileceğim oyunu derken ta mart ayının sonuna kadar o ooo. Çıkış tarihini öngörmek bu kadar mı zor ya. Dalga geçiyorlar sanki

• 2 defa tarih değişmiyecek dediği halde tarih değiştirdi. Askere gitmez isem korsan kullanıcağım. Oyun şirketleri iyice azıttı 65 GB nedir ya!! Repack sitelerindeki adamlar ders versinde öğrensinler biraz sıkıştırma yapmayı.

@sessizkral8312
    @SeriEksiledim
    Listeye benide ekle :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi altunuz -- 13 Ocak 2015; 17:33:10 >
  • r* bizle maytap geçiyor
  • quote:

birileri ubisofta paragöz firma diye laf atıyodu aynı şeyler rockstar içinde geçerli 4.defa ertelendi Allah verede optimazasyonu iyi ola....

ubisoft ve rock star ne alaka adamlar oyunu cikarti zaten(konsollara), isteseler bozuk cikartirlar di paragözlük neresinde ? . ondan sonra varyansinlar eder millet ne kötü optime. diye

___

belliydi zaten ertelenecegi cikis tarihi yaklasmak üzereydi sis. gerkismleri aciklanmaliydi.
    neyse bu son erteleme olur umarim PC arkadaslar , :D

• Daha sabah gta için para ayırıyordum,100 liraya kadar alırım diyordum.Şu an bu iş yalan oldu Torrent'ten indiririz.
  • Aral işi iyi biliyor . Türkiye'de 65 GB kimse indirmez yani oyun Steam'den alınmaz anca fiyatı 90 TL olacak o zaman alınır . Kutulu almak gerekecek . Artık yurt dışından mı getirtirsiniz yoksa Aral'a 180 TL mi bayılırsınız bilinmez.

• lan hayırdır neyin optimizasyonu herifler bu oyunun pc sürümüne 3 senedir uğraşıyor neyin optimizasyonuymuş ahlaksızlar bide 3ay öncesinden arala koydular alanın aklına şaşarım
  • Klasik Rockstar işte. Küfürmü etsem sistem gereksinimlerinemi sevinsem bilemedim
  • Önerilen sistem olarak birebir uyuşuyor. Optimizasyon güzel olsun yeterli. Zaten PS3'te bitirdik.

• Bilgisiyarın içine edeyim en sonunda dedirtti. Oyunu PC'de kral gibi oynarız diye güvenip ps 3'ü sattık. ben böyle işin bir wicher birde gta bekliyorduk 2'sinede erteleme geldi ps 4 almaya gidiyorum.

• quote:

Bu kadar fail bir yorum görmedim. Abi yazarken okumadın mı ne yazdığını ya?

Ubi paragözlük yapar çünkü oyunları yarım yamalak hatalı bir şekilde erkenden oyuna sürer. Rockstar ise tam tersi bir şekilde hata olmasın diye erteliyor. Yahu adamlar paragöz olsa oyunu 2014 kasımda çıkarır deli gibi satarlardı. İnsaf.

• Oyun ertelendi diye korsan oynamaya karar vermek neyin kafası?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Skidrow bunu beğendi
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.