Şimdi Ara

Grand Theft Auto V (2015) [PC ANA KONU] (64. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
54.196
Cevap
252
Favori
1.561.406
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
98 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 6263646566
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Rockstar'a yazıklar olsun adamlar tam bir pc platformu düşmanı. Oyunları ellerinden geldikçe pc'ye çıkarmıyorlar (Red dead vs) gta'yı babaları istediği için çıkarmak durumundalar yoksa bunuda çıkarmazlardı.
  • gazozvar kullanıcısına yanıt
    Online demek GTA V'in diğer yarısı demek bana göre. Cidden Rockstar bu sefer sağlam yapmış multiplayer'ı. GTA IV'ün multiplayer'ına göre içerik ve detay oldukça fazla.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Maskeli Bilo

Hırsızlık yapmamış olacaksın.

Adama derler hayatta kullandığın herşey orjinal mı diye

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Evet. Problem?
  • quote:

Evet. Problem?

Sağol biz yedik de geldik.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-01827C3F7 -- 23 Ağustos 2014; 18:55:33 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: anilion@

quote:

Bu başlıkta muhabbeti buraya çekmek istemezdim ama. Baban.

Bu başlıkta buraya çekmek istemezdim ama anan yanımda.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• Abi konu ne hale gelmiş yokluktan ya. Yapma etme rockstar gör artık şunları bize biraz bilgi ver.

• quote:

Orijinalden alıntı: bkaakco

Online demek GTA V'in diğer yarısı demek bana göre. Cidden Rockstar bu sefer sağlam yapmış multiplayer'ı. GTA IV'ün multiplayer'ına göre içerik ve detay oldukça fazla.

Anladık da somut olarak nedir bu içerik ve detay ? Yani parayı baydık oturduk oynuyoruz mesela ne yapcaz singleden farklı olarak?
  • quote:

Orijinalden alıntı: gazozvar

quote:

Orijinalden alıntı: bkaakco

Anladık da somut olarak nedir bu içerik ve detay ? Yani parayı baydık oturduk oynuyoruz mesela ne yapcaz singleden farklı olarak?

Farklı görevler, farklı araçlar, farklı aktiviteler ve diğer online oyuncularla oynama daha nolsun ?
  • Beyler Şubatta çıkacak Witcher 3ün preorderı geldi steame Gta 5in niye gelmemiştir? Ne zaman gelir
  • Kardeşim daha GTA5'in net çıkış tarihi açıklanmadı ki hiç bir şeyi belli değil oyunun.
  • Benim pc low-medium kaldırır herhalde
    i5 4200u
    4 gb ram
    nvidia geforce 840m

Bu arada oyunun boyutu çok büyük olacak herhalde indirir indirmez akk dolar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Dr. Zoidberg -- 26 Ağustos 2014; 16:27:59 >
  • Evet kardeşim oyunu indirdikten sonra diskte kaplayacağı alan 50 gb kadar tutacaktır. Şuan için bir şey söyleyemeyiz kapalı kutu rockstar sistem gereksinimlerini dahi açıklamıyor ki tarihi açıklasın.
  • Bu arada GTA 5 optimizasyonu çok iyi olacak demedi demeyin Sizde iyice abartıyorsunuz rockstar çok yüksek sistem gereksinimli oyun yaparsa kime satacak o da var :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Dr. Zoidberg -- 26 Ağustos 2014; 23:44:31 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ardakng

Bu arada GTA 5 optimizasyonu çok iyi olacak demedi demeyin Sizde iyice abartıyorsunuz rockstar çok yüksek sistem gereksinimli oyun yaparsa kime satacak o da var :)

Sadece Pc'ye çıkmıyor. Ps4 ve X1'e de çıkacak. Bunların satışları PC' den fazla olacak. "Yoksa kime satacak?" İşte ps4 ve x1'e. İyi optimizasyon bekleyenleri görmek güldürüyor
    Kotu optimizasyon olsun istemem tabi, ama ortada bir gerçek var ve bunu goremiyorsunuz.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • inşallah fazla kasmaz ya gta 4 gibi olcaksa işimiz var.
  • Geçen gün arkadaşın PS3te oynadım. İyice heyecanlandırdı. Daha iyi grafiklerle pcye çıkacak ki bu beni daha da heyecanlandrırıyor. Gel insafsız gel kitapsız çağırmazdım acil olmasa
  • quote:

Orijinalden alıntı: fukox

quote:

Orijinalden alıntı: ardakng

Bu arada GTA 5 optimizasyonu çok iyi olacak demedi demeyin Sizde iyice abartıyorsunuz rockstar çok yüksek sistem gereksinimli oyun yaparsa kime satacak o da var :)

Sadece Pc'ye çıkmıyor. Ps4 ve X1'e de çıkacak. Bunların satışları PC' den fazla olacak. "Yoksa kime satacak?" İşte ps4 ve x1'e. İyi optimizasyon bekleyenleri görmek güldürüyor
    Kotu optimizasyon olsun istemem tabi, ama ortada bir gerçek var ve bunu goremiyorsunuz.

Adam zaten pc için konuşmuş pc satışlarının iyi olması için öyle olacak demiş sende bunu görememişsin.(Ve zaten burası da GTA 5 pc sürümü fark ettiysen)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi luganoguz -- 27 Ağustos 2014; 15:48:36 >

• Bu sefer gene eskisi gibi konsoldan port etseler gta 4 gibi olmaz. Çünkü konsollar da artık x86 mimarisini taşıyor. Ama konsol portu olmayacak büyük ihtimalle.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Dr. Zoidberg -- 27 Ağustos 2014; 17:04:13 >
  • 
Sayfa: önceki 6263646566
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.