Şimdi Ara

Grand Theft Auto V (2015) [PC ANA KONU] (63. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
54.205
Cevap
252
Favori
1.561.925
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
98 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 6162636465
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Açıklasınlar artık oyun eskidi.
  • Benim için ne zaman çıkacağı önemli değil. Tek önemsediğim şey senkronizasyon ve optimizasyon sorununun olmaması. GTA IV'ü bu sorunlar yüzünden oynarken zevk alamamıştım ve uzun soluklu bir oynayış olmamıştı.
  • yani bu rockstar bi oyun çıkaracak geciktide gecikti

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Aquilifer

Benim için ne zaman çıkacağı önemli değil. Tek önemsediğim şey senkronizasyon ve optimizasyon sorununun olmaması. GTA IV'ü bu sorunlar yüzünden oynarken zevk alamamıştım ve uzun soluklu bir oynayış olmamıştı.

Zaten aradan 1 sene geçti bu zaman içinde adam edemedilerse optimizasyonu gerçekten pc için oyun çıkarmayı bıraksınlar. Ayrıca oyun ps4,xb1,pc için daha eskiden beri geliştiriliyor deniliyordu. Downgrade yemiş versiyonları ps3 ve xb360 için çıktı deniliyor. Pc versiyonu içinde crash logları ortaya çıkmıştı. 2011 sonundan beri pc çalışmaları varmış. Kötü huyları arkadaş bari gelişmelerden haber verin 2 ay önce yeni nesil için geliyor dediler. Sonra hiç bir şey sanki duyurulmamış gibi

PC oyuncusu olarak en sevdiğim seri ve ilk gta 5 trailerinden beri bekliyorum benim gibi bekleyen kişiler var hala iyi niyetimle orjinal almayı düşünüyorum ama şeytan dürtmüyor değil artık

• Gta 5 inşallah fazla bekletmeden pc ye çıkar ama çıkarsa sistem gereksinimlerinin yüksek olmasından korkuyorum playstationda oynamıştım çok güzel bir oyundu oyunun grafikleri iyi gerçeklçiliğide iyi yapmışlar
  • quote:

Orijinalden alıntı: ResVR

quote:

Benim için ne zaman çıkacağı önemli değil. Tek önemsediğim şey senkronizasyon ve optimizasyon sorununun olmaması. GTA IV'ü bu sorunlar yüzünden oynarken zevk alamamıştım ve uzun soluklu bir oynayış olmamıştı.

Zaten aradan 1 sene geçti bu zaman içinde adam edemedilerse optimizasyonu gerçekten pc için oyun çıkarmayı bıraksınlar. Ayrıca oyun ps4,xb1,pc için daha eskiden beri geliştiriliyor deniliyordu. Downgrade yemiş versiyonları ps3 ve xb360 için çıktı deniliyor. Pc versiyonu içinde crash logları ortaya çıkmıştı. 2011 sonundan beri pc çalışmaları varmış. Kötü huyları arkadaş bari gelişmelerden haber verin 2 ay önce yeni nesil için geliyor dediler. Sonra hiç bir şey sanki duyurulmamış gibi

PC oyuncusu olarak en sevdiğim seri ve ilk gta 5 trailerinden beri bekliyorum benim gibi bekleyen kişiler var hala iyi niyetimle orjinal almayı düşünüyorum ama şeytan dürtmüyor değil artık

Bu firmanın en büyük sorunu bu, oyuncularını bu konuda hiç umursamıyorlar.

• Hero- kullanıcısına yanıt
    Heyecan yaptırmaya çalışıyorlar da abartıyorlar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: FoxiDogi

ben unuttum bile arada forumda görüyorum yoksa çıktı aklımdan heycan falan kalmadı trailer izlerkenki heycanım çok fazlaydı
  • quote:

Orijinalden alıntı: burakhan29

quote:

Orijinalden alıntı: FoxiDogi

ben unuttum bile arada forumda görüyorum yoksa çıktı aklımdan heycan falan kalmadı trailer izlerkenki heycanım çok fazlaydı

Heyecan yaptırtmaya çalışıyorlar da oyun yeni değil ki 1 senelik oyun neyin heyecanı 2 ay önce e3 de sabah 7 e kadar izledim. Trailer 6 civarında geldi. Çok heyecanlandım mutlu oldum şimdi yine heyecan falan kalmadı 70 gün olmuş
  • quote:

Orijinalden alıntı: Hero-

quote:

Orijinalden alıntı: ResVR

quote:

Bu firmanın en büyük sorunu bu, oyuncularını bu konuda hiç umursamıyorlar.

aynen bari gelişmelerden haber versinler sana katılıyorum bu firmanın en büyük sorunu da bu

• Gta V iki nesle birden çıkan tek gta olma özelliğini taşıyor değil mi ? İki farklı nesle çıkan başka bi gta var mıydı? Psp'ye çıkan gtalar hariç çünkü psp hem el konsolu hem de ps2 ile aynı nesil sayılır.
  • şu lanet oyun bi an önce pc ye çıksında 4 sene rahat edeyim kanser ediyorlar adamı.İnsan bi haber falan verir bu ne ilgisiz firma
  • Kardeşim zaten bir sürü oyun hep 2015'e ertelendi, kala kala 4-5 tane oyun kaldı sonbahara, onlarda sık sık video paylaşımı yapıyorlar, en azından oyuncuları dikkatleri üzerlerinde tutuyorlar ama rockstar hiç bir şekilde bilgi dahi vermiyor, bu onların en sinir bozucu durumları ve bunu nasıl olurda fark etmeler ya da bilerek yapıyorlar.

Neyse ama içlerinden bir tanesi var Middle-earth: Shadow of Mordor bu kadar ertelenen oyunlar varken adamlar 1 hafta önceye çektiler oyunu çok büyütülecek bir şey değil ama az da olsa şekil yaptılar.
  • Adamlar bilerek bilgi vermiyolar millet sabırsızlansın diye, bazıları bir sürü video göstererek sabırsızlandırıyor Rockstarsa tam tersini yaparak hiçbir bilgi vermeden insanı merakta bırakıyor ve malesef başarılı da oluyor :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi luganoguz -- 23 Ağustos 2014; 4:39:40 >
  • aterikasedi kullanıcısına yanıt
    Evet. Ama Rockstar tarihinde bir ilk değil bu, Bully hem PS2 hem de X360-PC(aynı nesil) için ayrı ayrı çıkmıştı.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: luganoguz

Adamlar bilerek bilgi vermiyolar millet sabırsızlansın diye, bazıları bir sürü video göstererek sabırsızlandırıyor Rockstarsa tam tersini yaparak hiçbir bilgi vermeden insanı merakta bırakıyor ve malesef başarılı da oluyor :)

rockstar games oyuncuları sürekte takipte olsun diye hiçbir bilgi vermiyorlar
  • şimdi bu oyunu orjinal aldık diyelim ne yapacaz multiplayerda ? şehirde gezme korsanda da var orjinalde ne olacak artı olarak?
  • quote:

Orijinalden alıntı: gazozvar

şimdi bu oyunu orjinal aldık diyelim ne yapacaz multiplayerda ? şehirde gezme korsanda da var orjinalde ne olacak artı olarak?

online olarak oynuyorsun
  • Hırsızlık yapmamış olacaksın.
  • 
Sayfa: önceki 6162636465
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.