Şimdi Ara

Grand Theft Auto V (2015) [PC ANA KONU] (59. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
54.196
Cevap
252
Favori
1.561.406
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
98 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 5758596061
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Ankaragucu1910

Çıksın artık bir an önce

Ya şöyle bir güzellik yapıp 1 Eylülde çıkartsınlar.Hadi en kötü tam 1 sene arayla yine 17 Eylülde çıksın paşa paşa oynayalım.Bizde sefil üniversiteliler olarak dersler başlayana kadar 2 hafta tadını çıkartırız
  • Çıkış tarihi eylülü geçmezse mükemmel olur.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Daha çıkmasına 100 gün var
    Pc sürümde oyunun bisiklet sürüş test videosu var onun bulup izleyin
  • Babblebabble kullanıcısına yanıt
    Hangi uni yav o :D

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Maskeli Bilo

Hangi uni yav o :D

Trakya
  • quote:

Orijinalden alıntı: Gece772

Daha çıkmasına 100 gün var
    Pc sürümde oyunun bisiklet sürüş test videosu var onun bulup izleyin

PC değil, izledim. Kameranın hareketlerinden belli oluyor ve auto aim var.
  • GTA 5 BMX - "Statement" A Freestyle BMX Montage bu izlediysen pc de değil

Canlı yayında gösterdiler rockstar games sitesinde var
  • quote:

Orijinalden alıntı: Gece772

GTA 5 BMX - "Statement" A Freestyle BMX Montage bu izlediysen pc de değil

Canlı yayında gösterdiler rockstar games sitesinde var

hocam link atma imkanın var mı bulamadım ben ?
  • Sizce steamden ne zaman onsiparise acilir, fiyati ne olur ve sistem gereksinimleri beli olur?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Difiction kullanıcısına yanıt
    bence 8 ekimde ön sipariş açılır, fiyatı 59.99 dolar olur. sistem gereksinimleride minimum gtx 460, 6gb ram tavsiye edilen gtx770 8gb ram olur. işlemci ve amd ekran kartları hakkında yorum yapamayacağım.
  • [__Zahid__] kullanıcısına yanıt
    önsipariş o kadar geç mi açılır gerçekten?
  • Difiction kullanıcısına yanıt
    bence dediştim. yani bugünde açılabilir kasımda da.belli olmaz. ayrıca önsiparişin ne önemi varki. bugün açıldı diyelim. ne olacak. benim bilmediğim bişey mi var acaba?
  • Ön siparişin hiç bir anlamı yok ki ucuza verilecek desen bu oyun sanmıyorum ucuza verilsin.
  • Öyle gereksinimler dolaşıyor ki internette,bilgisayarda oynayamayacağım diye korkmaya başladım.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Limon-

Öyle gereksinimler dolaşıyor ki internette,bilgisayarda oynayamayacağım diye korkmaya başladım.

Resmi açıklama gelmeden hiç birine itibar vermeyin. Mesela bakın bu max payne 3 için resmi sistem gereksinimleri

https://support.rockstargames.com/hc/en-us/articles/200152456-Max-Payne-3-PC-System-Requirements

Yani dikkat ederseniz aralık geniş hd 4870 den kapı açılıyor hd 7970 e kadar zaten pc oyun üreticileri böyle yapmak zorunda yoksa sadece sistemi iyi olanlar oyun alsa pc için çıkartmalarına değmez.

• quote:

Orijinalden alıntı: ResVR

quote:

Orijinalden alıntı: Limon-

Öyle gereksinimler dolaşıyor ki internette,bilgisayarda oynayamayacağım diye korkmaya başladım.

Resmi açıklama gelmeden hiç birine itibar vermeyin. Mesela bakın bu max payne 3 için resmi sistem gereksinimleri

https://support.rockstargames.com/hc/en-us/articles/200152456-Max-Payne-3-PC-System-Requirements

Yani dikkat ederseniz aralık geniş hd 4870 den kapı açılıyor hd 7970 e kadar zaten pc oyun üreticileri böyle yapmak zorunda yoksa sadece sistemi iyi olanlar oyun alsa pc için çıkartmalarına değmez.

aynen geçenlerde biri rockstar için max payne çok istiyorlar diyordu halbuki en yüksek ayarlar için istiyorlar.4870 i olanda oyunu oynayabilir ama 7970 i olanla bir değil tabiki.

bu arada nette dolaşan sistem gereksinimleri uzay üssüne göre yazılıyor heralde

• Evet Sabırsızlıkla bekliyorum. Bu oyun için Pc ye Xbox 360 kolu alıcam
  • burakhan29 kullanıcısına yanıt
    Kesinlikle. Minimum i5 2500k falan diyeni gördüm. Hangi oyun bugüne kadar en düşük i5 2500k demiş. Athlon x2 270 ve hd 7750 ile bf 4 oynayan var çatır çatır. Tamam oyun GTA olunca abartılmasını

mantıklı buluyorum biraz çünkü gta 4 faciasını biliyoruz. Ama çok ucuyorlar
  • [__Zahid__] kullanıcısına yanıt
    minimum gtx460 olmaz bence 460 zaten güçlü bir kart. hd 5700 serisi olabilir minimum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ResVR

Kesinlikle. Minimum i5 2500k falan diyeni gördüm. Hangi oyun bugüne kadar en düşük i5 2500k demiş. Athlon x2 270 ve hd 7750 ile bf 4 oynayan var çatır çatır. Tamam oyun GTA olunca abartılmasını

mantıklı buluyorum biraz çünkü gta 4 faciasını biliyoruz. Ama çok ucuyorlar

eklemeleri gereken bu

minimum i5 2500k (ultra ayarda oynayabilmek için )

• 
Sayfa: önceki 5758596061
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.