Şimdi Ara

Grand Theft Auto V (2015) [PC ANA KONU] (56. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
54.196
Cevap
252
Favori
1.561.406
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
98 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 5455565758
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

4 gb ram

R7 265

sizce 1080p calistirirmi. ekran karti yeterse islemciyi dusunuyorum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ram en az 8gb olmalı ve en düşük i5 işlemci almanız gerek

• min 24gb ram ve i9 istiyormuş

• quote:

Orijinalden alıntı: -b0Ni

preorder tarihiyle ilgili birşey yok mu hala

Yabancı forumlarda ağustos ortaları başlar diye söylentiler görmüştüm. Kimisi 70 dolardan başlar diyor. Kimi 60 diyor
  • İnşallah sorunsuz oynarsınız.

• Laptopum inşallah oynatır, yoksa masaüstünü yenileyecez

Laptop (Gta 4'ü High'de sorunsuz çalıştırıyor)
    İşlemci: İ5 460M 2.53 GHz
    Ekran Kartı: Geforce GT 425M
    Ram: 4 GB
    Çözünürlük: 1600x900

Masaüstüne AMD A10 7850K alsam sorun çıkar mı PSU, ekran kartı vb açısından? Yoksa direk konsol mu alıyım ?

Masaüstü (Gta 4'ü Low'da çalıştırıyor)
    İşlemci: P4 Extreme 3.73 GHz Nene yadigarı
    PSU: 750W
    Ekran Kartı: Geforce 9800GT
    Ram: 8 GB
    Çözünürlük: 2560x1600 (Gta 4'te 1080p ayarlıyorum)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi OzgurCyhn -- 18 Temmuz 2014; 13:47:36 >

• quote:

Orijinalden alıntı: FoxiDogi

i3 2100

4 gb ram

R7 265

sizce 1080p calistirirmi. ekran karti yeterse islemciyi dusunuyorum.

Mantle desteklerse oyun çok daha iyi olur ama desteklemezse de 1080p low falan oynarsın artık

• konu komple acar mi acmaz mi olmus

bekleyinde aciklansin sistem gereksinimleri gina geldi ayni sorulardan suc cevaplayan arkadaslarda ezbere tahmin yurutuyorsunuz

• GTA konsol oyunudur.Daha gaz ayarlayamıyoruz PC'de ama konsolda istediğin gibi hızlanıp yavaşlıyorsun.
  • Ben GTA IV'ü ve V'i PS3'te bitirdiğimden alışkınım tüm kontrollere. Doğru, gaz olayı kesinlikle klavyede zevksiz, fakat şu konuda bir gerçek var; PS3 kolu da Xbox kolu da PC'ye bağlanıyor. PC de TV'ye ya da büyük bir ekrana bağlanabiliyor. Kasma da yoksa konsoldan farkı kalmıyor, bizzat PC'yi TV'ye bağlayıp PS3 koluyla GTA IV oynayınca anladım. Tabii gerçekten isteyen ve elinde kol olmayan varsa herhangi bir kol almalı. Oyun kol ile oynamayı destekliyorsa hiçbir sorun olmaz. (Özellikle direk destek sebebiyle Xbox)

Ek bilgi: Xbox kolu PC'de desteklenir çoğu oyunda fakat PS3 kolu direk desteklenmez. Ancak onu da PC'de sürücü(Sony'nin kendisi sürücüsü değil) yardımıyla çalıştırmak mümkün. Ben PS3 kolunu sürücü ile Xbox kolu gibi tanıtıp sorunsuz oynadım, nasılsa tuş dizimi aynı. Sürücü yazılımının adı: MotioninJoy

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bkaakco -- 18 Temmuz 2014; 20:26:30 >

• bkaakco kullanıcısına yanıt
    Hocam PCye bağlasak bile şöyle birşey var kol ile daha iyi oluyor ama sonuçata herkes kolla oynamıyor klavyeyle oynayanda var,haksızlık oluyor.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Evet, PC için biraz lüks oluyor oyun kolu. PC'ye bağlayınca da ara gaz olayı oluyor fakat PS3'teki kadar hassas değildi, sanırsam o da sürücüden.
  • Logitech f310 ile gta 4 oynadığımda tetik tuşlarını çok sevmiştim. Ama durumun böyle olması hiç bir zaman gta serisini konsol oyunu yapmaz. Araba dışından konsol oyuncuları için ateş etmek çok zor

olabiliyor. Onlarda bu oyun pc için yapıldı demiyor pek tabii bir tetik tuşundan bir oyunun hangi platforma ait olduğunu söylemek çok saçma

Benim kafamda oluşan düşünce araba sürerken kesinlikle kol ancak nişan alırken ise klavye ve mouse olacaktır. Nasıl ki klavye ile araba sürmek hissiyatı vermiyorsa kol ile adam öldürmekte birini

vuruyormuşum hissiyatını vermiyor maalesef auto aim olunca
  • Bu oyun patlar gta 4 oynuyorum şuan 5 inşalalh sistem yeter
  • Ağustos ayında açıklansa bari birşeyler ya. Temmuz bitti neredeyse. Hala bir açıklama yok. Çatlatacaklar adamı.
  • Resmi sistem gereksinimleri açıklansa da rahatlasam

• bkaakco kullanıcısına yanıt
    Tabi xbox kolu varken dandik ds3ü kim napar bide o var.Pişmanlığımdır zamanında xbox yerine ps3 almak.
  • Eflc akar.. Ultra kalitede yoyee..

Gta V ciksin bakalim bi bakariz..

• Arkadaşlar GTA 5 ben aral game sordum ne zaman ön sipariş açacaksınız diye kendileri henüz tarih veremiyoruz dediler, lütfen sizde bu konuda aral game sıkıştırın beyler

• Be ne acele, önce oyunun resmi çıkış tarihi duyurulsun.
  • 
Sayfa: önceki 5455565758
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.