Şimdi Ara

Grand Theft Auto V (2015) [PC ANA KONU] (2684. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
54.205
Cevap
252
Favori
1.561.924
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
98 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 26822683268426852686
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    doomsday heistte act 1 de onun setupı var,o setupın kurucusu sen olursan açarsın trade price ı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi n201 -- 28 Mayıs 2020; 13:8:12 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Dufiwn kullanıcısına yanıt
    hocam iyisiniz. deluxo indirime girdi bu hafta :)
  • Oyun hileden geçilmiyor ayrı ayrı 3 4 sezona girmeme rağmen hile vardı her sezonda bok ettiler oyunu.
  • Doomsday heist nerede acaba onu bilmiyorum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Modun ulta-preseti ve msaa 8x oyunu başka bir boyuta taşıdı tekrardan. (Dünkü ekran görüntüleri modun medium-preset'i ile alınmıştı. )

1080p ultra preset 8x msaa.

Grand Theft Auto V (2015) [PC ANA KONU]

Lester olması lazım haritada L harfi. onla konuştuktan sonra foreclosure'dan facility alacaksınız. facility içerisinde görevler açılıyor.
    facility alman lazım doomsday için ,heistlerle ugrasan bırı degılsen ugrasma, zaten ındırımde bu hafta al geç deluxoyu.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi n201 -- 28 Mayıs 2020; 15:13:15 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Teşekkürler arkadaşlar. Şimdi bir sorum olacak bu arabaya takipçili roket falan nasıl ekliyoruz?
    Mobile Operation Center alman lazım Warstock'tan. İçerisine de Vehicle Workshop gerekiyor. Sadece MK2 için Terrorbyte gerekiyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi torkema61 -- 28 Mayıs 2020; 15:49:52 >
  • el_jericho kullanıcısına yanıt
    tamamladık bir arkadaşla hocam. eğer prepleri yaparsanız yardımcı olurum sizin heiste.
  • Gerçek araç modları Epic versiyonunda da oluyor mu arkadaşlar?

• Arkadaşlar araba işini hallettim şimdi sorum. Shutdown Business yaparsak harcadığımız upgrade paraları geri gelir mi?
  • Başardık :D

• torkema61 kullanıcısına yanıt
    helal olsun büyük bir adanmışlık istiyor gerçekten
  • beyler kargo hakkında bir sorum var. bu küçük kargolar depolarında 16 tane depo alanı var ya. ben 18 binlikten alıyorumm hep. 3 lükten. 18*16 ile çarpınca 288 bin ediyor. ama 16 tanesini satınca 240 bin veriyor. bana kâr edemiyorum gibime geldi. sence mantıklı mı kargo işi ? yoksa hep 2 likten mi alayım ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: torkema61

Başardık :D

Hocam bu ne böyle. Hangi görevi yaptınız ?

• Ümit Güzel Ü kullanıcısına yanıt
    Hocam heist görevlerini Fleeca Job’tan başlayarak sırasıyla, aynı ekiple ve hiç ölmeden baştan sona yaparsan veriyor. Bu süreçte başka heiste girmemen de şart

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi torkema61 -- 30 Mayıs 2020; 12:29:33 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: torkema61

Hocam heist görevlerini Fleeca Job’tan başlayarak sırasıyla, aynı ekiple ve hiç ölmeden baştan sona yaparsan veriyor. Bu süreçte başka heiste girmemen de şart
    Hiç ölmediğimizi varsayarsak ne kadar sürüyor hocam ?

Ne kadar değişik görevler gelmiş. Eskiden et fazla 100-200bin dolar veriyordu yanlış hatırlamıyorsam. Şimdi verdiği paraya bak.

• Ümit Güzel Ü kullanıcısına yanıt
    Hocam bu tek seferlik. Tam süreyi hesaplamadık ama tahmini 10 saati bulur aralıksız yapılırsa. Tabi loading ekranları falan da var onlarla 12-13 saat. Videoları epey incelemiştim öncesinde. Kuruma armored ve heavy utility giysi şart

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • torkema61 kullanıcısına yanıt
    Bir günde bitiremem gibi duruyor. 2-3 güne yaysak sıkıntı olmaz herhalde. Bugün bir giriş yapayım o zaman.

• 
Sayfa: önceki 26822683268426852686
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.