Şimdi Ara

Grand Theft Auto V (2015) [PC ANA KONU] (2647. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
54.205
Cevap
252
Favori
1.561.898
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
98 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 26452646264726482649
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • tek başına oynamanın sıkıntılı yanı şu;

- level ve para kasmak zor hale geliyor.
    - heist görevlerini kurduğun zaman dakikalarca bekliyorsun. girenler çıkanlar oluyor oyun sırasında çıkanlar oluyor oyundan düşenler oluyor. mal insan da oluyor görevleri geçene kadar binbir takla atıyosun. humane labs görevini geçemedim bi türlü mesela.

ama yine de zevk alıyorum ben de tek başımayım. normalde beyaz noktalardan kaçmak gerek ama ben inatla onlara gidiyorum

sanırım pre bulmam şart oldu heistler için..
  • torkema61 kullanıcısına yanıt
    hocam dediğiniz gibi heist giriyorum ( 4 kişilik oluyor genelde telefona msj geliyor kabul ediyorum başka bişey anlamadım ) herneyse dediğiniz gibi adamlar ya trollüyor ya olduğu yerde duruyor ya saçma sapan hareketler yapıyor..

pembe noktalı yarış bayraklı biryere gittim. araba ile yarışırken birden uçağa dönüştük falan şaşırdım daha once hiç bilmediğim şeyler hep korsan oynamıştım. 2 saati aşmayım diye oynamıyorum dünden beri. birde internetten izlediğim gta online videolarında haritada cok fazla kullanıcı oluyordu serbest gezerken. ben 1 saatte bir iki tane gördüm onlarıda vurdum :) adam mı az oyunda anlamadım. iade edip etmemek arasında çok kararsızım. büyük ihtimal iade edeceğim..

pubg aldım ama oda zevk vermedi. cs go dan sonra kafama göre oyun bulamıyorum.

battlefield 1 e geri mi dönsem diyorum 1 ay sonra bf5 çıkacak. oda 450 küsür tl. işten sonra vakit geçmiyor evde bu aralar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-0FD1540C7 -- 10 Eylül 2018; 15:35:54 >

• telefona heist davetleri geliyor. onları kabul edersen başkalarının heiste katılmış oluyorsun.

sen ayrı olarak heist kurabilirsin, bunun içn high end bina alman gerek. bu konuda lester sana yardımcı oluyor. pahalı bişey almana gerek yok.

haritada online olan kişi sayısı da serverdan servera değişiyor. sen hangi servera girmek istediğini social clubtan seçebiliyomuşsun diye duydum ama hiç denemedim.

az kişi olmasının sebebi oyundan biraz da. seni bir an önce oyuna bağlamak için az olan yere atıyo ki loading ekranında fazla beklemeyesin..

dediğim gibi fazla yoğun olan serverlarda takılabilirsin. orada baya eğlence oluyor.

tek isen hızlı hızlı dispatch ve heist görevlerine katıl.

iade edip etmemek sana kalmış tabii, ama savaş, yarış ve görevlerin bir arada olduğu tek oyun bu. epey zevk alıyorum ben :)

high end evden sonra Kuruma (Armored) aracını almaya çalış bir an önce. görevlerde sana çok yardım edecek. rpg hariç hiçbir şekilde kurşun geçirmiyor.

• cebindeki parayı bankada tut. bunun için atmye gitmek yerine telefondan yatırım yapabilirsin. onun dışında istediğin kadar ölebilirsin bunun sana zararı olmuyor biri seni öldürür ve satın aldığın veya sigortalattığın arabanı patlatırsa telefondan ilgili yeri arayıp aracını bedavaya geri alabiliyorsun. eğer sen kendi arabanı patlatırsan bu sefer küçük miktar para ödüyorsun. bunun için de oyun içindeki bildirimleri takip et.

dediğim gibi telefona gelen görevlere katıl. bir heist daveti geldiğinde seni davet edenin ismini aklında tut. o görevden sonra finale kadar davetlerine eşlik et, asıl vurgun finalde oluyor çünkü.

associate daveti gelirse onda daha hızlı kasıyorsun. görev boyunca ara ara sana 200rp veriyor..

bunun dışında mavi renkli mission yazan görevler var bunlar da hızlı level kasman için bir seçenek.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi torkema61 -- 10 Eylül 2018; 15:50:39 >

• torkema61 kullanıcısına yanıt
    teşekkürler hocam epey işime yarayacak verdiğiniz bilgiler
  • online oynayanlar varsa social club nickim garlinger39

oyunu yeni aldım online karışık geldi hileciler yüzünden birşey de yapamıyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: Garlinger

online oynayanlar varsa social club nickim garlinger39

oyunu yeni aldım online karışık geldi hileciler yüzünden birşey de yapamıyorum
    davet yolladım
  • GTAV Setup Tool ile sorun yaşayan var mı?
    Kurulumdan sonra Social Club açılıyor 10sn loading de bekledikten sonra kapanıyor.
  • Arkadaşlar oyunda sebepsiz 1 ay ban yedim, rockstar games support açtığım isteklere otomatik mesajlarla yanıt veriyor artık soru bile soramıyorum.Bazen durduk yere yerden alev geliyor ölüyorum serverdan çıkmam gerekiyor bazen karakterimin tamamı kocaman bir balonla kaplı oluyor karakterimi göremeden balonla oyunu oynuyorum bazen kafes atıyorlar kafesin içinde kalıyorum, hile nedir bilmem bu güne kadar mod bile yüklemiş değilim sizce ne yapabilirim?
    Grand Theft Auto V (2015) [PC ANA KONU]

• Beraber oynayabileceğimiz crew falan var mı iki kişiyiz?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BarkingFrog -- 6 Ekim 2018; 1:23:55 >
  • BarkingFrog kullanıcısına yanıt
    Hocam bende oynayacak arkadaş arıyorum
  • Herkese merhaba oyunu steam dan satın alarak indirdim ancak sadece story Mode var online nasıl giriyoruz. Ps4 karakterimi aktaracağım ama online girişi bulamadım

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • oyunu güncelleyemiyorum. hep 0 byte diyor indirmiyor nedendir? 1 gündür aynı. hiç bir oyunu indirmiyor.
  • Ana konuya da sormam gerekirse

Vakti zamanında GTA 5'i kutulu olarak almıştım. Bilgisayarıma kurup oynamıştım. Lakin sonraları laptopum çalındı ve şimdi yeni bilgisayara tekrar kurmak için bir daha mı 7 CD'yi baştan yüklemem gerekecek..? Yoksa kolay bir yolu var mıdır..?

Teşekkür ederim..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• https://www.youtube.com/watch?v=tmu_mdYgYJQ

xD

• İndirme yapıyor millet, hayırdır ne indirmesi bu?
  • Arkadaşlar selam.
    Uzun bir aradan sonra gta 5 yükleyip takılayım dedim fakat ufak bir problem yaşıyorum.

*Öncelikle oyunu aynı pc'de daha önce full ayara yakın şekilde bitirmiştim.Sistem yetersizliği söz konusu değil.
    *Oyun orjinal ve temiz bir win10 sisteme kuruldu.
    *Driver 4 ay öncesine ait.Ama ne olur ne olmaz diye son güncellemeleri alıyorum şu an.

Sizce bu sorunun sebebi ne olabilir?

• Beyler GTA V Hesabımı satıyorum oyundan sıkıldım.

Alınabilecke her şey alındı, Hesap 203 level ve 253 milyon kadar nakit parası var.

Hesap 1.5 - 2 sene önce Hile ile Hem level Hem Para yükseltildi yani artık ban yeme ihtimali yok.
    Rockstar Game Hesabıdır.

Ban Yememe Garantili Hesaptır.
  • Daha facility almadım, facility alıcam. Acaba en pahalı yerden mi alsam. En pahalı yer biraz zor biryer. Çölün ordakiler daha mantıklı gibi.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 26452646264726482649
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.