Şimdi Ara

Grand Theft Auto V (2015) [PC ANA KONU] (2549. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
54.205
Cevap
252
Favori
1.561.918
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
98 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 25472548254925502551
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Oyun güncellemeden sonra açılmıyor oyun penceresinin açılışından hemen sonra çalışmayı durdurdu deyip kapanıyor, bir fikri olan var mı?
  • bi giremedik la şu oyuna kaç saattir
  • Arkadaşlar güncellemeden sonra Social Club service error veriyor.Giremedim oyuna siz girebiliyor musunuz ?
  • şifre kabul etmiyor giremiyoruz
  • Sitelerinde server kapalı görünüyor. Girilmiyor oyuna.
  • Bende giremiyorum
  • Çalışan dört dörtlük oyunun içine nasıl micilir rockstar tekrardan gosterdi

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Şu an server açık görünüyor beyler.
  • Beyler oyuna girerken 9 Mb civarı bir güncelleme yapıp girdim. Sonra mouse hareket etmiyor diye oyundan komple çıkıp tekrar girmek isteyince önce 54 Mb sonra da 854 Mb güncelleme geldi ve şu an indiriyor.

Edit: 572 Mb daha geldi.

Edit 2: Güncellemeler bitti oyuna gireyim dedim server yine kapanmış. :D

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Şem-i Ruhsar -- 8 Haziran 2016; 3:13:19 >

• Şem-i Ruhsar kullanıcısına yanıt
    valla bizde bi değişiklik yok
  • quote:

Orijinalden alıntı: Wake Me Up When I Care

solo session da görev yapılmıyor, illa public olması lazım ama sunu kesfettim public girip serverdan düşersen görev yapabiliyorsun tek başına

bu arada neden Game Services Unavaliable yazıyor bilmiyorum

Hocam ekip gibi birşey kurabiliyormuyuz tekmi yapmak zorundayız ben arkadaşla yapıyorum ona 6k para veriyor kargo olayında bana kargonun değerini veriyor parayı bölüştüremiyormuyuz ofisi olmayan nası para kazanacak
  • Adam gibi araç 🚗 gelmiyor arkadaş kafayı takmışlar lüks sport sınıfa.Karin futo gibi araçlar gelse keşke

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Beyler ben işlerden dolayı yaklaşık 2-3 aydır hiç girmedim. 2 ay önce bir güncelleme gelmişti onu yaptım ama yine girmedim oyuna. Dün bi girip bakayım dedim story moda basıp oyuna girerken hata verdi. O hatada dediğini yaptım oyunun kök klasörüne 1 adet dosya kopyaladım ve değiştirdim. Şimdide oyun açılır gibi oluyor.yani loading den sonra çalışmayı durdurdu hatası verip kapanıyor. Silip baştan yükleyecem ama save dosyası nerede bilmiyorum. Bir yardımcı olsanız bana sevinirim.

• Ya arkadaslar oyunda kac paranız var. Su oyunda para kazanmanin yolun bir turlu çözemedim. Su an 450.000 var. Bunun haricinde 1 sehirde 1 sehir disinda ev. 1 besra uçak. 1 tane de 10.000 dolarlık araba var.

Görev falan yapınca gidim gidim 5-10 bin veriyor. Bir ofis açayım diyorum en ucuzunu 1000000 yapmislar. Nasıl para biriktirecegim 52 levelim

• quote:

Orijinalden alıntı: Kontrespiyonaj

Ya arkadaslar oyunda kac paranız var. Su oyunda para kazanmanin yolun bir turlu çözemedim. Su an 450.000 var. Bunun haricinde 1 sehirde 1 sehir disinda ev. 1 besra uçak. 1 tane de 10.000 dolarlık araba var.

Görev falan yapınca gidim gidim 5-10 bin veriyor. Bir ofis açayım diyorum en ucuzunu 1000000 yapmislar. Nasıl para biriktirecegim 52 levelim

Hocam iki seçeceğin var ya hileci bulup para isticeksin yada heist yapacaksın. Ben zamanında hile yaptığım için 40 gün ban yedim o arada boyna para basıp istediğim şeylerin hepsini aldım. Kasada 22 milyon param vardı hileden dolayı silmişlerdi hepsini. Banım açıldığında bir daha hileye bulaşmadım, hileci bulduğumda ise para istedim verdi adamlar, ama bu sefer akıllandığım için depo alıp içine 10 tane t20 koydum...Dün gelen yama için gereksiz araçlarımın hepsini sattım üstüne 3 tane t20 satınca anca parayı denkleştirdim. ( En pahalı ofis artı tüm eklentiler ve en büyük ve garajlarıma en yakın depo)

Hileyide içinde olan canavar arabalar için açmıştım onlarla tepe yukarı tırmanma yarışı yapıyorduk inanılmaz zevkli idi ta ki ban yiyene kadar... Kendimi savunmak için demiyorum ancak hile açıkken hak etmeyen hiç kimseye dokunmadık ben ve arkadaşlarım.

• quote:

Orijinalden alıntı: Firaristt

Ofis kısmını bilmiyorum, ona param yetmedi, ama 2 yeni süper spor araba,1 spor araba, 1 jip, 1 Rolls Royce geldi, yeni uçak ve helikopter de gelmiş diyorlar. Şahsen 610 binlik araba yeter de artar. Hele upgradeleri yapınca gayet yeterli. Sırf hızlı bir araba olsun diyenler için uygun bana kalırsa.Ofis işinde para var gibi duruyor. 18'e al 36'ya sat. %100 kar. Bir hileci bulup para yağdırmak lazım yoksa para yetiştiremiyorum.

2 ye alip 10 a satmak daha karli

• Ama az bırakıyor işte. 8 8 zor yani. Ha, eğlenceli ama heist kadar da getirmiyor gibi

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Lacano

quote:

Orijinalden alıntı: Kontrespiyonaj

Ya arkadaslar oyunda kac paranız var. Su oyunda para kazanmanin yolun bir turlu çözemedim. Su an 450.000 var. Bunun haricinde 1 sehirde 1 sehir disinda ev. 1 besra uçak. 1 tane de 10.000 dolarlık araba var.

Hocam iki seçeceğin var ya hileci bulup para isticeksin yada heist yapacaksın. Ben zamanında hile yaptığım için 40 gün ban yedim o arada boyna para basıp istediğim şeylerin hepsini aldım. Kasada 22 milyon param vardı hileden dolayı silmişlerdi hepsini. Banım açıldığında bir daha hileye bulaşmadım, hileci bulduğumda ise para istedim verdi adamlar, ama bu sefer akıllandığım için depo alıp içine 10 tane t20 koydum...Dün gelen yama için gereksiz araçlarımın hepsini sattım üstüne 3 tane t20 satınca anca parayı denkleştirdim. ( En pahalı ofis artı tüm eklentiler ve en büyük ve garajlarıma en yakın depo)

Hileyide içinde olan canavar arabalar için açmıştım onlarla tepe yukarı tırmanma yarışı yapıyorduk inanılmaz zevkli idi ta ki ban yiyene kadar... Kendimi savunmak için demiyorum ancak hile açıkken hak etmeyen hiç kimseye dokunmadık ben ve arkadaşlarım.

Xbox one da oynuyorum hileciyi nereden bulacagim ki

• Valla hocam o zaman heist görevlerine devam...

• 
Sayfa: önceki 25472548254925502551
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.