Şimdi Ara

Grand Theft Auto V (2015) [PC ANA KONU] (2516. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
54.205
Cevap
252
Favori
1.561.925
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
98 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 25142515251625172518
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: etox16

Merhabalar , ben gta 5 e openıv den araba yükleyınce oyun acılmıyor.Tekrar 6-7 gb güncelleme yapmaya başlıyor .Bilginiz varsa yardım edebilirmisiniz arkadaşlar.

İnternet bağlantısını kesip öyle gir oyuna.
  • oyunu indirdim 36 gb boşa gitti bozuk dosya çıktı , birde 32 bitti işletim sistemim , onuda şimdi 64 bite çeviricem , ama yardımcı olacak birileri lazım
  • ulan yapacağınız online serverlerinin ben ta çok sinirliyim görevin ortasında birden bu hatayı aldım resmen kafayı yedim bir gün bile şu oyunu küfür etmeden oynayamayacakmıyım ben ya 20 dk da bir bu hatayı alıyorum bune ya böle

Grand Theft Auto V (2015) [PC ANA KONU]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi B-2 Spirit -- 11 Ocak 2016; 22:44:11 >

• quote:

Orijinalden alıntı: BeylerBeyi35

oyunu indirdim 36 gb boşa gitti bozuk dosya çıktı , birde 32 bitti işletim sistemim , onuda şimdi 64 bite çeviricem , ama yardımcı olacak birileri lazım

Format atmadan çeviremezsin

Arkadaşlar bir soru sorayım, benim oyun orjinal, senaryo modunu yüzde 28de bırakmıştım Türkçe oynayarak, sonra online hata verdiği için kaldırdım mecburen, yeni sürümde online de giren varmı Türkçe yama ile, senaryo modunu Türkçe oynamak istiyorum :D
  • Beyler garajımın ortasında bana ait olmayan, kapısı açılmayan, üstelik çalışır vaziyette bir araç var.

Biri bana izah edebilir mi bu nedir ? ((:

http://hizliresim.com/5Mgd8R
  • quote:

Orijinalden alıntı: Şem-i Ruhsar

Beyler garajımın ortasında bana ait olmayan, kapısı açılmayan, üstelik çalışır vaziyette bir araç var.

Bulunduğun serverde hileci varmış.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: mic

quote:

Beyler garajımın ortasında bana ait olmayan, kapısı açılmayan, üstelik çalışır vaziyette bir araç var.

Hocam başkasının garajına hile ile arabasını sokunca ne oluyor ki ?
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: mic

quote:

Hocam başkasının garajına hile ile arabasını sokunca ne oluyor ki ?

Asıl amacı senin garajına araç sokmak değildir bence. Herkese araba spawn etmiştir sende garajda olduğun için oraya düşmüştür. Yada kendisi kendi garajında olsa dahi kendisine spawn ettiği araç senin garajında da gözükür. Yani garaja yada eve spawn edilen objeler, arabalar, paralar aynı binada garajı, evi olan herkeste gözükür.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• nzm13 kullanıcısına yanıt
    bende de aynı sorun vardı. Ben girmeden önce anti virüsü devre dışı bırakıyorum tek seferde giriyor. Anti virüsün firewall güvenlik duvarı engel oluyor sanırım. Dediğiniz gibi eğer anti virüs açıksa 3 veya 4 sefer deneyince yine giriyor. Tabi bu bende bu şekilde.
  • Gta 5 oynucaz diye yeni masaustu topladik. Gel gelelim hileciler yuzunden sogudum oyundan.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yorumlarınız için teşekkür ederim, benzetiyor olmanız normal tarzımız ve kullandığımız müzikler çok yakın edit şeklide çok yakın ondandır. :D
  • Online'a düzgün girilmiyor ki hilecilerden bıkayım. Online çok sorunlu, 2-3 haftadır da hiç açmadım oyunu. Bir ara satmayı bile düşündüm. Görev açıyorsun setuplara gelen yok, sokakta gezineyim diyorsun oyun disconnect vermezse hileciye denk geliyorsun. Oyunda dedicated server özelliği olmadığı için de lag çok fazla oluyor.
  • Oyuna en son 6 ay once girmistim oyuncu sayisinda ciddi dusus olmus. Eskiden dakikada 10-15 heist daveti gelirdi tele bugün yarim saat dolandim tek tük setup davetleri geldi. Döner dönmez oyundan sogudum resmen.

Edit.
    Millet artik heist oynamiyor mu tek girince ne yapiyorsunuz?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tw1sted -- 13 Ocak 2016; 0:17:19 >
  • tw1sted kullanıcısına yanıt
    heist 4 arkadaş oynamadığın sürece pek bir esprisi yok. yabancılarla uğraşılmıyor. düzgün oyuncu bulmak zor. zaten oyuncu bulmakta zor. 3 saat başına otur oyunun bunun 40 dakikası anca oyunda geçiyor. geri kalanı beklemek...

ayrıca heistlar final dışında çok iyi para ve rep vermiyor.

martin veya gerald'ın görevlerini tek başınıza yaptığınızda zaten 20bin para ve 3000-4000 rep kazanabiliyorsunuz.

PC'nin bu huyundan nefret ediyorum. hileci yuvası. modding olayı güzel ama bir şeyin originalliğini bozuyor. bu tarz oyunları konsolda oynamak daha zevkli kanımca. ama bu dönemde PC grafik olarak konsolları tokat manyağı yapmış durumda. bu da acı ama gerçek.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DXM06 -- 13 Ocak 2016; 0:45:13 >
  • Ne tur hile var online da ne yapiyorlar mesala

• heista başlıyorsun aracına biniyorsun gitmiyor. bir tek hileyi yapan basıp gidiyor diğer 3 kişi mal mal giden araç aranıp duruyorsun. bunun gibi bir sürü şey var...
  • quote:

Orijinalden alıntı: DXM06

heista başlıyorsun aracına biniyorsun gitmiyor. bir tek hileyi yapan basıp gidiyor diğer 3 kişi mal mal giden araç aranıp duruyorsun. bunun gibi bir sürü şey var...

o hile değil benim oynadığım zamanlarda da oluyodu bug tamamen.
  • HBKurt H kullanıcısına yanıt
    Burak hocam sizin sistem nedir acaba ?

• Vict0ry kullanıcısına yanıt
    haklısın bugmış benim olayda 1 kişi binip gitmişti. o yüzden bunu hile sanmıştım.

https://www.reddit.com/r/gtaonline/comments/3admnb/heist_bug_where_you_cant_drive_the_vehicles/
  • quote:

Orijinalden alıntı: classcocuq

Burak hocam sizin sistem nedir acaba ?

Adım Berkay, :) Sistemim kabaca İntel
    İ7 4790K 4.0 GHZ
    GeForce GTX 760
    16 GB Ram

Sıradaki video özel bir video özel bir araç. Aracın sahibi çok yakın bir arkadaşımdır ve araç paylaşılmayacaktır onun için biraz daha özel oldu izlemenizi tavsiye ediyorum, desteğini ve değerleri yorumlarınızı çok görmeyin bu Türk videocu kardeşinize. :D

• 
Sayfa: önceki 25142515251625172518
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.