Şimdi Ara

Grand Theft Auto V (2015) [PC ANA KONU] (2515. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
54.205
Cevap
252
Favori
1.561.915
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
98 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 25132514251525162517
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Seri üretimdeyim bu aralar. :D Golf 7'ye birde benim gözümden bakın.

https://youtu.be/037vUh7i32o
  • quote:

Orijinalden alıntı: HBKurt

Seri üretimdeyim bu aralar. :D Golf 7'ye birde benim gözümden bakın.

Hocam yotube gorunecek sekilde atarmisiniz kanalinizada abine oldum bu sekilde tarayicida aciyor da bu arada baya guzel fipm gibi baka kaliyorum elinize kolunuza saglik

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: classcocuq

quote:

Hocam yotube gorunecek sekilde atarmisiniz kanalinizada abine oldum bu sekilde tarayicida aciyor da bu arada baya guzel fipm gibi baka kaliyorum elinize kolunuza saglik

Çok teşekkür ederim desteğin için. :) Bu forumda nasıl konuda görünür yapabilirim videoyu ? Yardımcı olursan sevinirim.

• Oyunu bitirdim %78 kusurlerde.

Michael ve Jimmy olarak hangar satin aldim ikisinede.Ikisiyle de birer tane f16 kacirdim hangarda duruyor.Ama soyle sorunlarin var.

2.f16 yi kacirip hangara koydugum zaman digeri kayboluyor neden ?

Diger sorunum : hangar satin aldiktan sonra 2 tane ucak aldim.Ama f16 hagardayken E tusuna basip diger ucaklardan birini secince f16 kayboluyor ve birdaha hic gelmiyor tekrar kacirmak zorunda kaliyorum.

E tusuna bastigimda F16 secenegi yok.E tusuna tekrar basip satin aldigim ucagi secip tekrar enter tusuna bastigimda satin aldigim ucak gozukmuyor tekrar basinca geliyor.Bende satin aldigim ucagi Secmiyorum ama f16 yine gelmiyor.

Bug mu var ? Videolarda hangara 2 tane f16 saklayanlari goruyorum hep.

Cevap verirseniz cok mutlu olurum tesekkur ederim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi !sTaNbLuE -- 10 Ocak 2016; 17:39:04 >
  • HBKurt H kullanıcısına yanıt
    [DHTUBE=link] kullanarak

Örnek

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi expo-9009 -- 9 Ocak 2016; 12:59:37 >
  • HBKurt H kullanıcısına yanıt
    Hocam onu bende bilmiyorum ama destekciniz bide bazi youtuberlarda gordum her videonun altina kendi sistemini yqziyordu oyle bisey yaparsan belki daha iyi olur akil vermek gibi olmasinda

• !sTaNbLuE ! kullanıcısına yanıt
    cevap filan vermeyin şu korsan oyuncuya hem korsan oynuyor hemde gelmiş soru soruyor
  • !sTaNbLuE ! kullanıcısına yanıt
    Forumda korsan muhabbeti yasak. İndirdiğin yerin forumlarından yardım alman lazım.
    Hiç belirtmesen sorun yaşamazdın

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi expo-9009 -- 9 Ocak 2016; 21:39:19 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: expo-9009

Forumda korsan muhabbeti yasak. İndirdiğin yerin forumlarından yardım alman lazım.
    Hiç belirtmesen sorun yaşamazdın

Hocam ben korsan paylasim istemedim ki ? Crack istemedim ki ? Ben onu yazmasam ilk soru " oyun orjinal mi ? " olacakti.Bazi seyler orj oyunda oluyor korsanlarda olmuyor o yuzden sorulabilir diye dusundum

Bende hayir diyecektim.En bastan yazdim sirf bu soru sorulmasn diye.Yoksa korsan ile ilgili hicbir paylasim talebinde bulunmadim burda.

O Yuzden baska forumlara gitmeye gerek yok.Sadece bu bir bug mu ? Yoksa oyunun ozelliginde olan birsey mi ? Diye merak etmistim sormamda ki sebep buydu.Cevap verilmezsede yapacak birsey yok.

Tek sormak istedigim su.Los santosta hangar satin aldim michael ve franklin ile.Internetten ucak satin aldiktan sonra E tusuna basip ucaklari secebiliyoruz biliorsunuz.

Askeri ucak kacirip hangara goturup oyunu kaydediyorum.Baska karaktere gecis yapip tekrar ayni karaktere donup hangara gittigimde askeri ucak duruyor.Ama E tusuna basip satin aldigim herhangi bir ucagi sectikten sonra askeri ucsk kayboluyor ve geri gelmiyor.Birdaha kacirmam gerekiyor ve satin aldigim ucaklari kullanamiyorum bu yuzden.

Bunu merak etmistim ama cevap gelmezse de yapacak birsey yok canlari sagolsun.

• Arkadaşlar uzun süre aradan sonra bir gta v yapayım dedim böyle bir şey çıktı, yönlendirdiği siteden indirdiğim şeylerde işe yaramadı. Yardımcı olabilecek varmı acaba.

Grand Theft Auto V (2015) [PC ANA KONU]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ø -- 9 Ocak 2016; 23:30:38 >
  • arkadaslar bugun satın aldım oyunu ve indirdim 63 gb kadar, lakin x64q.rpf ve x64r.rpf dosyaları hep hatalı iniyor, indirme sürekli kopuyor social club ile indirirken o sebeple hatalı indiriyor sanırım ve oynayamıyorum oyunu, bu dosyaların düzgün halini nerden bulabilirim? rockstar sunucuları felaket kotu cunku sürekli connection lost diyor..
  • quote:

Herkese merhaba iyi forumlar, :) daha öncede bir kaç video atıp bi kaç kişinin ilgisini çekmeyi başarabilmiştim. Sizde bir Türk kardeşinizi destekliyebilirsiniz gevurlara taş çıkartıcak iddalı videolar yapıyorum az önce yayınladığım videoyu bırakıyım ilgisini çeken kanala girer bakar. :) Reklam amaçlı değildir sadece yurt dışında yapılan işlerden kat ve kat daha iyisini yapabileceğimi kanıtlıyorum destekleriniz bekliyorum. İyi forumlar. :)

https://www.youtube.com/watch?v=3ysesaQ4LmU

Bi an yeni trailer geldi sandim

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: ø

Arkadaşlar uzun süre aradan sonra bir gta v yapayım dedim böyle bir şey çıktı, yönlendirdiği siteden indirdiğim şeylerde işe yaramadı. Yardımcı olabilecek varmı acaba.

Grand Theft Auto V (2015) [PC ANA KONU]

rgsc nin 1.1.6.8 versiyonunu yüklemeyi deneyin internette bolca link var

• @expo-9009 çok teşekkür ederim bilgilendirme için. :)

@classcocuq Youtube'un "Hakkında" bölümüne sistemimi verdim ama bundan sonra açıklamalarada yazarım. :)

@DaNq3rB0y Teşekkür ederim.

Şimdide ProjectRELOAD(ENB-GrafikModu)'un V 3.25'inin tanıtımını hazırladım ENB yarın yayında olucak iyi seyirler. :)

• quote:

Orijinalden alıntı: BlackBeasT

quote:

Herkese merhaba iyi forumlar, :) daha öncede bir kaç video atıp bi kaç kişinin ilgisini çekmeyi başarabilmiştim. Sizde bir Türk kardeşinizi destekliyebilirsiniz gevurlara taş çıkartıcak iddalı videolar yapıyorum az önce yayınladığım videoyu bırakıyım ilgisini çeken kanala girer bakar. :) Reklam amaçlı değildir sadece yurt dışında yapılan işlerden kat ve kat daha iyisini yapabileceğimi kanıtlıyorum destekleriniz bekliyorum. İyi forumlar. :)

https://www.youtube.com/watch?v=3ysesaQ4LmU

Güzel iş... Videonu konuda görünür yapalım

Video'yu şuna benzettim lan

Süper olmuş ama

• Korsan oynuyor diye adama demediğiniz kalmamış. Hem sizden korsan ile ilgili içerikte istememiş oyunla ilgili soru sormuş. Nedir bu kin dolu yaklaşımınız anlamış değilim.

• quote:

Orijinalden alıntı: Xelforia

Korsan oynuyor diye adama demediğiniz kalmamış. Hem sizden korsan ile ilgili içerikte istememiş oyunla ilgili soru sormuş. Nedir bu kin dolu yaklaşımınız anlamış değilim.

Allah razi olsun anlayan biri cikti beni.Korsan paylasim istesem gsm yemeyecegim ama iste..

Hem kendo agziyla itiraf etti eskiden korsan kullaniyordum diyor hemde emek hirsizligindan bahsediyor Burda sirin gozukme pesinde velet iste.

Fifa 99 - 2004 zamanina kadar , cm fm dahil cami altindan alinan korsan cd ile oyunlar oynar , int den mp3 indirip cd yapar sonra gelip emek hirsizligindan bahseder.Yersen papaz erigi iste anca bidi bidi yapar burda.

Crysis serisi , fm serisi , ets 1-2 dahil bircok orj oyun almisligim var steamden.Konusur iste bilmeden.Ben oraya oyun korsan diye yazmamin sebebi , bazi oyunlarda bazi seyler orj oyunda olup korsanda olmuyor acaba oyle mi diye merak ettim o yuzden sormustum.

Neyse hocam sagolasin anladigin icin.

• Rockstar'ı seviyorum yaa :D Başka bir firma olsa GTA 5'den sonra bu zamana kadar en az 2 tane daha GTA oyunu çıkartırdı. Adamlar en iyisini yapana kadar uğraşıyor. En büyük örnek RDR. Bu seri Ubisoft'ta olsaydı 10 seri görmüştük. Tabi bu kadar kaliteli yapamazlardı. Birde şu hile işini çözseler tadından yenmez.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: classcocuq

quote:

Çok teşekkür ederim desteğin için. :) Bu forumda nasıl konuda görünür yapabilirim videoyu ? Yardımcı olursan sevinirim.

Dh tüp'e tıklayıp linki yapıştırıyorsun

10 numara olmuş

• Merhabalar , ben gta 5 e openıv den araba yükleyınce oyun acılmıyor.Tekrar 6-7 gb güncelleme yapmaya başlıyor .Bilginiz varsa yardım edebilirmisiniz arkadaşlar.
  • 
Sayfa: önceki 25132514251525162517
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.