Şimdi Ara

Grand Theft Auto V (2015) [PC ANA KONU] (2513. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
54.205
Cevap
252
Favori
1.561.885
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
98 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 25112512251325142515
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Beyler videolarda izlediğimde onlinede adamlar arabalarla zor yollarda ilerlemeye felan çalışıyo onları nasıl açıcam ben sadece heist oynuyabilirim yardım edermisiniz ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: HIGHER

quote:

Orijinalden alıntı: Şem-i Ruhsar

Beyler 2 sorum olacak;

1- Kendi heist görevimizi yaparken daveti nasıl yolluyorsunuz ?
    (Başkalarının görevi olduğu zaman anında 4 kişi tamamlanıyor, kendiminkini yapmak istiyorum kimse yok) :D

2- Oyundaki ismimin yanında mp3 yazıyor. Kimilerinde bu farklı. Bu nedir, nasıl değiştiriliyor ?

1 auto invite var ona bir kere tıklaman yeterli
    2 crew isminin kısaltılmışı olur mesela benim crew in kısaltılmışı GGWP

crew ime katılmak istersen:http://socialclub.rockstargames.com/crew/tipik_gamer_youtube

Hocam teşekkür ederim yanıtınız için. İyi oldu öğrendiğim.

• quote:

Orijinalden alıntı: muratcimen98

Beyler videolarda izlediğimde onlinede adamlar arabalarla zor yollarda ilerlemeye felan çalışıyo onları nasıl açıcam ben sadece heist oynuyabilirim yardım edermisiniz ?

• Arkadaşlar online para kasıyorum zar zor görevleri yaparken zorlanıyorum bazen bilmediğim ingilizce kelimeler çıkıyor oyunu türkçe yapabiliyormuyuz onlinede single playerde yapmıştım ? bundada oluyor mu
  • quote:

Orijinalden alıntı: omryildirim

quote:

quote:

merhaba DH üyeleri. " GTA V " e sahip olan arkadaşlardan bu gece müsait olan var ise, 10.000.000 $ lık heist ödülü için toplanabiliriz. Benimle beraber 4 kişi olmamız lazım.Bütün görevleri , setuplar dahil aynı 4 kişi yapmalı ve ölmemeliyiz. skype üzerinden de bağlanır irtibat kurarız. Benim seviyem 120, 27 yaşındayım,gayet keyifli oynarız. Ama yarıyolda bırakacaklar gelmesin,sonuna kadar beraber yapmamız lazım ki 10.000.000 $ alabilelim
    Gönüllü var ise özel mesaj bekliyorum,saygılar

arkadaşlar 1 kişi daha lazım. Vakti olan, titizlikle oynayacak, küfür etmeyen 1 arkadaş daha arıyoruz. Şuan 3 kişiyiz, seviyeniz benim için önemli değil. Yeni olmanız daha da işime gelir,daha istekli yaparsınız. Ben her türlü yardımcı olacağım oyunda. Skype ya da teamspeak den bağlanıp iletişim kuracağız. Bu 5 görevi set-up lar ile birlikte elite olarak ,hiç ölmeden, ve aynı takım arkadaşları ile yapmak istiyorum.

Alıntı 1 :
    merhaba DH üyeleri. " GTA V " e sahip olan arkadaşlardan bu gece müsait olan var ise, 10.000.000 $ lık heist ödülü için toplanabiliriz. Benimle beraber 4 kişi olmamız lazım.Bütün görevleri , setuplar dahil aynı 4 kişi yapmalı ve ölmemeliyiz. skype üzerinden de bağlanır irtibat kurarız. Benim seviyem 120, 27 yaşındayım,gayet keyifli oynarız. Ama yarıyolda bırakacaklar gelmesin,sonuna kadar beraber yapmamız lazım ki 10.000.000 $ alabilelim
    Gönüllü var ise özel mesaj bekliyorum,saygılar
    Alıntı 2 :
    arkadaşlar 1 kişi daha lazım. Vakti olan, titizlikle oynayacak, küfür etmeyen 1 arkadaş daha arıyoruz. Şuan 3 kişiyiz, seviyeniz benim için önemli değil. Yeni olmanız daha da işime gelir,daha istekli yaparsınız. Ben her türlü yardımcı olacağım oyunda. Skype ya da teamspeak den bağlanıp iletişim kuracağız. Bu 5 görevi set-up lar ile birlikte elite olarak ,hiç ölmeden, ve aynı takım arkadaşları ile yapmak istiyorum.

---------
    Merhaba arkadaşlar, 4 kişi hazırlanmıştık. Ama bir arkadaşımız müsait olamıyor, o yüzden acil 4.ye ihtiyacımız var. Bizi yarı yolda bırakmayacak, küfür etmeyen,heistleri zor şartlarda ölmeden yapabilecek bir oyuncu.

Ben gelirdim ama seviyem 8 .

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Bu oyundaki gökyüzü kadar, gerçekci gökyüzü yok şimdiye kadar gördüğüm oyunlarda:D

• Birkaç oyun içi çektiğim ekran görüntüsünden ben de koyayım..
    Tam duvarkağıtlık çekimlerimdir uyarıyım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ewarrr -- 4 Ocak 2016; 18:26:17 >

• Lester: Locate a car gorevi nasil birsey bilen var mi?
    Haritada mavi simge oluyor gidiyorum asgeri bir kamyon oluyor bu kamyonu aldiktan sonra ne yapmamiz gerekiyor?
  • quote:

Bu oyundaki gökyüzü kadar, gerçekci gökyüzü yok şimdiye kadar gördüğüm oyunlarda:D

Emin misin ?

Oyun Fallout 4.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi take a minute -- 4 Ocak 2016; 23:27:19 >

• quote:

Orijinalden alıntı: take a minute

quote:

Bu oyundaki gökyüzü kadar, gerçekci gökyüzü yok şimdiye kadar gördüğüm oyunlarda:D

Emin misin ?

Oyun Fallout 4.

Onu oynamadım ama şimdi attığın ss yi görünce 2 side aynı derecede güzel göründü gözüme.

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: take a minute

quote:

Emin misin ?

Oyun Fallout 4.

Onu oynamadım ama şimdi attığın ss yi görünce 2 side aynı derecede güzel göründü gözüme.

Tdu 2'de bile daha guzel dostum gokyuzu.Ben gta5'te en cok denizi begeniyorum cok guzel yapmislar ama gokyuzu olmasi gerekenden daha dusuk bi seviyede. Hatta denizin dibine inersen ne kadar detayli yaptiklarini gorebilirsin. Online'da scuba diving yapamamak uzucu.

• take a minute T kullanıcısına yanıt
    Kesinlikle katılıyorum deniz üstünde çok uğraşılmış. Hem içi hem dışı çok güzel gözüküyor.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• GTA V exe çalışmayı durdurdu deyip oyundan atıyor. Verdiği hata da bu. Sorun nedir ne değildir bilen var mı?
  • Su hile olayina bir el atamadilar. Vallaha bezdirdiler

• Onlıne a gırmeye korkuyorum bu sebepten...

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: SKYFALL

Lester: Locate a car gorevi nasil birsey bilen var mi?
    Haritada mavi simge oluyor gidiyorum asgeri bir kamyon oluyor bu kamyonu aldiktan sonra ne yapmamiz gerekiyor?

Bu gorevi hic yapan yokmu yaa?
  • expo-9009 kullanıcısına yanıt
    rezil bir kar modeli var zaten yıllardır hep aynı kar bari yolları falan az açık yapar insan north yanktonda öyleydi mesela
  • ne azalacak adamın biri var sanki singleplayerde oynuyormuş gibi basıyor trainerde istediği özelliği elinde oynatıyor bütün serveri ama geçen bana 10 milyon verip yat aldığım doğrudur
  • Merhaba.
    Yanlış hatırlamıyorsam. Bu bir görev değil. Lester'dan telefon ile belli bir saatliğine araç isteyebiliyorsun. Verdiği araçlardan biride bu askeri kamyon. Sanırım sen görev diye bu aracı almışsın.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ilisyus -- 5 Ocak 2016; 23:42:50 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ilisyus

Merhaba.
    Yanlış hatırlamıyorsam. Bu bir görev değil. Lester'dan telefon ile belli bir saatliğine araç isteyebiliyorsun. Verdiği araçlardan biride bu askeri kamyon. Sanırım sen görev diye bu aracı almışsın.

Dun gunluk gorev yapacaktim lester'i aradigimiz zaman oradaki seceneklerden birini yapmam gerekiyordu cogu kilitli en altta 5000$ olan gorev var bir de bu locate a car gorevi vardi yapamadim tabi iptal oldu gitti :)

Kamyonu aldiktan sonra 12 saat sonra seni alacaklar yaziyordu
    Durumu cozemedigim icin sorayim dedim
    Tesekkur ederim
  • 
Sayfa: önceki 25112512251325142515
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.