Şimdi Ara

Grand Theft Auto V (2015) [PC ANA KONU] (1597. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
54.205
Cevap
252
Favori
1.561.899
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
98 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 15951596159715981599
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • i7 2630qm-6770m ile low ayarlarda 1366x768 çözünürlükte akıcı bir şekilde oynayabilir miyim?
  • quote:

Orijinalden alıntı: desparados_532

quote:

Orijinalden alıntı: leqvar

quote:

varmı oyunu çift çekirdekle oynayan ?

Hocam bende i3 4130 3,4ghz var 2 gerçek 2 sanal işlemci toplam 4 HD 7850 1080p 45 ile 60 fps arasında dolaşıyor arada 70 fırlıyo

İ3 lerin performansı uçuyor zaten hocam,asıl merak ettiğim core 2 duoların durumu ne olucak

GTA 5 için sistem topluyorsanız ve bütçem kısıtlı diyorsanız amd'ye değil intel i3'e yönelin çekirdek performansının ne kadar önemli oldugunu bu oyunda görmüş olduk çekirdek performansı yönünde i3 ler fx lere fark atıyor

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: leqvar

quote:

varmı oyunu çift çekirdekle oynayan ?

Hocam bende i3 4130 3,4ghz var 2 gerçek 2 sanal işlemci toplam 4 HD 7850 1080p 45 ile 60 fps arasında dolaşıyor arada 70 fırlıyo

İ3 lerin performansı uçuyor zaten hocam,asıl merak ettiğim core 2 duoların durumu ne olucak

i5 4200H, Gtx850m ile araç sürerken sürekli fps düşüşleri oluyor. En düşük ayarlarda da oluyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• FPS yi nerden Açıyoruz/görebiliyoruz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi RASP -- 16 Nisan 2015; 12:48:37 >
  • V2 Kürek çıktı 8.1 akmaya başladım bilginiz olsun ben oyuna geçiyorum şuanda.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Aerosol 34

quote:

Orijinalden alıntı: ozqur333

dostum ah keşke yapabilsem onları ama ekran kartım yetmiyor :( çok ısınıyor 102 derece oldu şuan ekran kartında çok ses geliyor oyundan çıkmama rağmen. Yani napıcaz 2 yıl bekledik şimdi para biriktiricez ki iyi bir şey alalım.R9 280-gtx960 olmadan bu oyunun tadı çıkmaz.Her şey grafik değil evet ama arkadaşın ps4'ünde o grafiklerle oynadıktan sonra insanın aklı kalıyor.

dostum bu oyunu low grafiklerle oynamaya çalışan insanlarda var medium grafiklerde çok kötü değil dün oyunu ilk kurduğumda yaklaşık 1 saat medium grafiklerde de oynadım öyle kötü performans göstermiyor yani very high oynamak için en az nvidia ekran kartı gtx 960,gtx 760 falan almak şart

amd ekran kartlarını ve amd işlemcilerin gta 5 de göstermiş olduğu performans ortada yani bu oyun için sistem toplayanlar intel-nvidia ikilisinden şaşmayın derim i3 4000 serisi işlemciler bile fx'leri geçebiliyorsa ben daha bir şey demem

bu arada vram 1 gb mı 1gb's sakın texture high yapma ekran kartına aşırınında aşırısı bir yük biner medium'da devam et

Yanlış bilgilendirmeyin. R9 280X ile yağ gibi akıyor oyun en yüksek ayarlarda .

• Arkadaşlar oyun oynarken ekranın sağ alt köşesinde bozulma oluyor çok değişik bir şekilde bunu nasıl düzelticez? AMD nin en son beta driverini yükledim yine aynı.

• Sonunda indi oyun :) Ama texture kalitesini yükseltemiyorum, video memory aştınız diyor istediğim ayara getirmiyor. Bazı arkadaşlar memory aşsa bile ayarları değiltiriyordu. Nasıl yapabilirim yardımcı olabilir misiniz?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: RASP

Anlık FPS yi nerden Açıyoruz/görebiliyoruz

steam'den oynuyorsan ayarlar - oyun içi - oyun içi fps sayacı

steam değilse fraps, msi afterburner tarzı programlarla görebilirsin
  • quote:

Orijinalden alıntı: Önder

Bi müddet online oynamayın çok stabil değil. Ayrıca dh crewine girdim kümse ne davet ediyo ne göreve çağrıyo.

Ondercok23 kullanıcı adım

ben karakter bile açmadım daha düşün. Dandiklik olacağı belliydi ilk günlerde.
  • dns değiştim bu sorun ortadan kalktı ama bu seferde yükleme ekranı gelmiyor gta lauchere tıklıyom resim 10 20 saniye ekranda kalıyo sonra kapanıyo indirme ekranı gelmiyor
  • oyunu en uygun nereden alabilirim pc için?
  • Aerosol 34 kullanıcısına yanıt
    1 gb ekran kartım zaten ekran kartı kafayı yedi 18 fps de oynuyorum şuan :D ya ekran kartı şart yani.r9 280 lerin fiyat uygun acaba alsam iş görür mü ya da 100 TL daha koyup gtx960 almak daha mı mantıklı
  • quote:

Orijinalden alıntı: -b0Ni

quote:

Orijinalden alıntı: RASP

Anlık FPS yi nerden Açıyoruz/görebiliyoruz

steam'den oynuyorsan ayarlar - oyun içi - oyun içi fps sayacı

steam değilse fraps, msi afterburner tarzı programlarla görebilirsin

teşekkür ederim, rgsc üzerinden oynuyorum, dediğiniz programlara göz atacağım
  • quote:

Orijinalden alıntı: sulobey10

Arkadaşlar oyun oynarken ekranın sağ alt köşesinde bozulma oluyor çok değişik bir şekilde bunu nasıl düzelticez? AMD nin en son beta driverini yükledim yine aynı.

MSAA kapat

• 8.1 içinde kürek çıktı diyorlar. sanırım artık kullanılmayan windows sürümü kalmadı.

• Arkadaşlar lütfen bilen bir kardeşiiz cevaplasın artık oyunu ay sonu alıcam kesin bir yardımcı olun sistem şöyle

İntel XEON E5472 dual çift işlemci 8 çekirdek 3.5 ghz
    GTX 760
    8GB RAM

Çift olduğu için nasıl olur performansı ne olur bilen biri cevaplasın lütfen

Buda işlemcinin benchmarkı

https://cpubenchmark.net/cpu.php?cpu=Intel+Xeon+E5472+%40+3.00GHz&id=1705&cpuCount=2
  • quote:

Orijinalden alıntı: Aerosol 34

quote:

Orijinalden alıntı: ozqur333

dostum ah keşke yapabilsem onları ama ekran kartım yetmiyor :( çok ısınıyor 102 derece oldu şuan ekran kartında çok ses geliyor oyundan çıkmama rağmen. Yani napıcaz 2 yıl bekledik şimdi para biriktiricez ki iyi bir şey alalım.R9 280-gtx960 olmadan bu oyunun tadı çıkmaz.Her şey grafik değil evet ama arkadaşın ps4'ünde o grafiklerle oynadıktan sonra insanın aklı kalıyor.

dostum bu oyunu low grafiklerle oynamaya çalışan insanlarda var medium grafiklerde çok kötü değil dün oyunu ilk kurduğumda yaklaşık 1 saat medium grafiklerde de oynadım öyle kötü performans göstermiyor yani very high oynamak için en az nvidia ekran kartı gtx 960,gtx 760 falan almak şart

amd ekran kartlarını ve amd işlemcilerin gta 5 de göstermiş olduğu performans ortada yani bu oyun için sistem toplayanlar intel-nvidia ikilisinden şaşmayın derim i3 4000 serisi işlemciler bile fx'leri geçebiliyorsa ben daha bir şey demem

bu arada vram 1 gb mı 1gb's sakın texture high yapma ekran kartına aşırınında aşırısı bir yük biner medium'da devam et

Sistemim imzamda yazıyor mssa harici herşey ultra 40-50 fps arası alıyorum.İnsanları yanlış bilgilendirmeyin.İntelde falan çalışıyosun herhalde? yok i3ler fx8'leri geçiyormuş falan ? Kimden duydun bunları?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi KratosAndBoy -- 16 Nisan 2015; 12:53:35 >

• gtx 970 ile ekranda kırılmalar yaşıyorum, vsync kapalı ama 60fps'ye sabitledim afterburner ile. neden olur ki bu
  • Araçlarda sinyal verme kıtlığı var sanırım, 10-15 dakika mı trafikte geçirdim. Özellikle sinyal olayına dikkat ettim. Söylediğim süre zarfında sinyal veren 2 araç gördüm. Ondada aracın önündeki sinyal ışığı yanıp sönüyordu, arka tarafta yoktu.

Zaten biz kullandığımız araç da veremiyoruz sanırım istesekte, patch ile bi düzeltme getirseler çok iyi olur. Yavaş gitsem bile bazen araçların nereye döneceğini kestiremediğim için çarpa biliyorum. GTA IV'de en azından şehirdeki araçlar daha sık sinyal veriyordu diye hatırlıyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Gaara34 -- 16 Nisan 2015; 12:56:52 >
  • 
Sayfa: önceki 15951596159715981599
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.