Şimdi Ara

Grand Theft Auto V (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7.104
Cevap
21
Favori
373.532
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • tek beklentim oyuna anti aliasing desteği eklemeleri...ayrıca daha geliştirilmiş bir online bölümü...
  • Karaktelerin hareketleri, konuşmaları ve modellemeleri odun gibi olmaya devam ettikçe (ve hala grafikleri çok geri geliyor bana) bu oyunun yanına yanaşmamaya devam edeceğim :)

Gönlüm ve aklım hala GTA III'tedir..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sfred

bu oyun çıksın geri kalan oyunlar yalan olacak.

geri kalanları bilmemde Assassin's Creed:Revelations daha çok ses getiricek
  • Para değince insanın aklına ilk las vegas(las venturas) geliyor san andreas return ??? :D
  • umarım gta 4 de olduğu gibi sistem optimizasyon sorunları yaşanmaz tekrar, biraz daha az kasan bi oyun olması dileğiyle..
  • quote:

Orijinalden alıntı: Emrahin

Karaktelerin hareketleri, konuşmaları ve modellemeleri odun gibi olmaya devam ettikçe (ve hala grafikleri çok geri geliyor bana) bu oyunun yanına yanaşmamaya devam edeceğim :)

Gönlüm ve aklım hala GTA III'tedir..

tamam kardeş
  • işte bu
    Oyunun ismi GTA V olacaksa GTA IV nin motoru kullanılmayacak demektir yeni bir oyun motoru kullanılacak.
    Keşke IV nın oyun motoru kullanılarak GTA San Andreas yeni bir serisi çekilse.
  • araba kontrollerinide yaparlarsa çok iyi olur gta 4 de beğenmedim araba sürüşünü fren yapınca çok kayıyordu.
  • Bana biraz sahte gibi geldi. Sanki siteyi hacklemişler ve bu resmi koymuşlar gibi. Çünkü ne bir süre bekleyince siteye devam ediyor, ne altta siteye devam eden bir link var ne de başka bir şey.. Siteyi açtığımız gibi sadece resmi görüp kalıyoruz. Başka yapabileceğimiz hiç bir şey yok. Yüksek ihtimalle hacklenmiş olabilir site.
  • San Andreas gibi olsunda nasıl olursa olsun

Gta 4 kötüydü....
  • Varya süper oyun olur 4 U çok beğeniyordum . Ps3 ve xbox a çıkar bence de önce
  • allah süper haber
  • Çok sükür
    Gözümüz yollarda kalmıştı ha
  • ne zaman 113 yorum oldu :D...
  • Masaüstündeki GTA 4 simgesi nhayet 5'e bırakacak ha yerini süper yahu, süper...
  • Gta san andreas da ki gibi vücut geliştirme, araç modifiye etme, uçak kullanma gibi bayıldığım aktiviteleri güzelleştirerek getirseler süper olur
  • AMAN ALLAHIM ÇOCUKLAR GİBİ SEVİNDİM LAN YİHUUUUUUU :D
  • Oyundan çok sistem gereksinimlerini merak ediyorum
  • Evettttt
  • Ohh tam hd6850 mi aldım bir güzel haber de bu oldu :)

Edit: imla

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi webmaster-mt -- 2 Kasım 2011; 15:31:41 >
  • 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.