Şimdi Ara

Grand Theft Auto V (210. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7.104
Cevap
21
Favori
373.534
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 208209210211212
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Quadhros

Yalnız şaka maka ne çok Türk düşmanı varmış konudan onu rahatlıkla görebilirsiniz.. 4 safyalık konuda önüne gelen İngiliz Türklere saydırmış, Amerikalılar da bizi desteklememiş ama İngiliz Trollere derslerini vermişler.. İngilizler kadar nefret ettiğim bir millet yok..

Amacıma ulaşamadım ama en azından bunu görmüş olduk bende şu ingilizlerden nefret ediyorum ne pislik bir millettir bu ingilizler

Bizden az nüfusları var bide gelmiş Türkiye çok küçük bir ülke diyorlar

Amerikalılar daha iyi ingilizlerden (aslında ikiside aynı b*k )

• Affedersiniz ama sizde şimdi adamlara aynısını yapıyorsunuz. İki hoşunuza gitmeyen adam çıktı diye "milliyetçi ergen" moduna girmeyin lütfen. Merak etmeyin insan olunca herkes adam yerine konur (sözüm meclisten dışarı) (kendimden biliyorum)
  • quote:

Orijinalden alıntı: Hümiyettin

quote:

Yalnız şaka maka ne çok Türk düşmanı varmış konudan onu rahatlıkla görebilirsiniz.. 4 safyalık konuda önüne gelen İngiliz Türklere saydırmış, Amerikalılar da bizi desteklememiş ama İngiliz Trollere derslerini vermişler.. İngilizler kadar nefret ettiğim bir millet yok..

Amacıma ulaşamadım ama en azından bunu görmüş olduk bende şu ingilizlerden nefret ediyorum ne pislik bir millettir bu ingilizler

her insan aynı değildir yargısız infaz yapmayın pozitif olun gta 5 türkçe olacaktır çünkü türkçe olan oyunlar da artış var ve yapanların parasında da

• quote:

Orijinalden alıntı: pelerinli

Affedersiniz ama sizde şimdi adamlara aynısını yapıyorsunuz. İki hoşunuza gitmeyen adam çıktı diye "milliyetçi ergen" moduna girmeyin lütfen. Merak etmeyin insan olunca herkes adam yerine konur (sözüm meclisten dışarı) (kendimden biliyorum)

+1 Evet trolleri sevmiyorlar malesef
  • Takmayın bence arkadaşlar. Gün gelir devran döner...
  • quote:

Orijinalden alıntı: devilkingcry

quote:

Orijinalden alıntı: Hümiyettin

quote:

her insan aynı değildir yargısız infaz yapmayın pozitif olun gta 5 türkçe olacaktır çünkü türkçe olan oyunlar da artış var ve yapanların parasında da

Bence Türkçe de olmayacak yani (inşallah ben morarım o ayrı)

• Ben de baktım da, girip "shut up, assholes" yazasım geldi.
  • quote:

Affedersiniz ama sizde şimdi adamlara aynısını yapıyorsunuz. İki hoşunuza gitmeyen adam çıktı diye "milliyetçi ergen" moduna girmeyin lütfen. Merak etmeyin insan olunca herkes adam yerine konur (sözüm meclisten dışarı) (kendimden biliyorum)

Hocam yalnız ben İngilizlere küfür etmiyorum dikkatini çekerse sadece hoşlanmıyorum diyorum.. İlgili konuya gidersen bize edilen küfürleri aynen okuyabilirsin.. İşte aramızda ki fark budur.. İstisnai durumlar tabii ki olacaktır, ben sadece kendi genellememi söylüyorum..
  • quote:

quote:

Hocam yalnız ben İngilizlere küfür etmiyorum dikkatini çekerse sadece hoşlanmıyorum diyorum.. İlgili konuya gidersen bize edilen küfürleri aynen okuyabilirsin.. İşte aramızda ki fark budur.. İstisnai durumlar tabii ki olacaktır, ben sadece kendi genellememi söylüyorum..

Sözüm meclisten dışarı yazdım. Ama genel Türk halkı böyledir, kendimizi kandrımayalım

• Neyse ya, bu konu nereden çıktı anlamadım. Ayrıca yazı biraz uzun olmuş. Daha kısa ve öz olabilirdi. Sanırım yazıya laf atmaları bundan olsa gerek. Ve 2. sayfada yazı yazan Alman adam haklı sanki: "I m sure R* has statistics about the countries they want to sell their games. The main reason why I think they have never translated it into Turkish is because there are not enough inhabitants or speakers using this language. So they are only translated the GTAs in the most powerful languages. Anyway maybe this will be changed with GTA V, because I heard months ago they looked for a Polish and a Turkish game tester with translation skills. So maybe they are using these people for translating the story in these languages. But don't pay too much attention, because they can be hired for Agent or any other game."

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bkaakco -- 30 Ocak 2012; 20:06:35 >
  • arkadaşlar az önce "bkaakco" adlı arkadaşın yazdığı bi konuya bakarken bi fotoğraf dikkatimi çekti.gta 4'ün beta görevlerinden alınan bi görüntü. arkadaki adamı gta 5'in trailer'ındaki adama benzettim.yoksa değil mi?

• Ben hiç farketmemişim. Biraz benziyor yüzü.
  • açılan konuya baktımda(gta forums da ki) resmen google translate. e beyler madem konu açacaksınız bilen birilerine söyleseydinizde açsalardı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: M-and-T

arkadaşlar az önce "bkaakco" adlı arkadaşın yazdığı bi konuya bakarken bi fotoğraf dikkatimi çekti.gta 4'ün beta görevlerinden alınan bi görüntü. arkadaki adamı gta 5'in trailer'ındaki adama benzettim.yoksa değil mi?

Harbiden benziyor

• açılan konuya baktımda(gta forums da ki) resmen google translate. e beyler madem konu açacaksınız bilen birilerine söyleseydinizde açsalardı.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Slippery Soap

quote:

Orijinalden alıntı: M-and-T

arkadaşlar az önce "bkaakco" adlı arkadaşın yazdığı bi konuya bakarken bi fotoğraf dikkatimi çekti.gta 4'ün beta görevlerinden alınan bi görüntü. arkadaki adamı gta 5'in trailer'ındaki adama benzettim.yoksa değil mi?

Harbiden benziyor

O adam bu adam yüzü burun yapısı saçları kıyafetleri herşeyi aynı o adam bu adam

• quote:

Orijinalden alıntı: vito_scaletta

açılan konuya baktımda(gta forums da ki) resmen google translate. e beyler madem konu açacaksınız bilen birilerine söyleseydinizde açsalardı.

Konu açtım yardım edin diye kimse yardım etmedi bende yazdım artık
  • quote:

Orijinalden alıntı: bkaakco

Neyse ya, bu konu nereden çıktı anlamadım. Ayrıca yazı biraz uzun olmuş. Daha kısa ve öz olabilirdi. Sanırım yazıya laf atmaları bundan olsa gerek. Ve 2. sayfada yazı yazan Alman adam haklı sanki: "I m sure R* has statistics about the countries they want to sell their games. The main reason why I think they have never translated it into Turkish is because there are not enough inhabitants or speakers using this language. So they are only translated the GTAs in the most powerful languages. Anyway maybe this will be changed with GTA V, because I heard months ago they looked for a Polish and a Turkish game tester with translation skills. So maybe they are using these people for translating the story in these languages. But don't pay too much attention, because they can be hired for Agent or any other game."

Herşeyi ben başlattım

• Ya iyi diyorsunuz hoş diyorsunuz da, bu oyunun Amerika'da, İspanya'da, İtalya'da bu oyunu binlerce, belki milyonlarca kişi orjinalini satın alıyor.Bizde peki onlarca mı? Biz torrent'ten oyun indirmeye devam ettiğimiz sürece bi beklenti içinde olmak da hakkımız değil bence.

Türkçe olmasını ben de çok isterim ama olaya birazdan da dışarıdan bakmak gerekiyor.

• Korsanın alası dışarıda siz ne diyorsunuz?
  • 
Sayfa: önceki 208209210211212
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.