Şimdi Ara

Grand Theft Auto V (204. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7.104
Cevap
21
Favori
373.532
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 202203204205206
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: ardacicek

quote:

Orijinalden alıntı: Legolas246

Günün birinde umuyorum başlığın yanında " (ÇIKTI) " yazar.

evet günün en gereksiz yorumu bunu nasıl başardınız?

Evet bencede günün en gereksiz yorumu zaten eninde sonunda o yazı yazacak çıkınca ummana gerek yok
  • Tabii canim neden ciksin oyun oylesine tanitI'm yapiyolar

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: R*ACE

Tabii canim neden ciksin oyun oylesine tanitI'm yapiyolar

Kesin çıkacak diye bir şart var mı? Sen yetkili misin? İptal olma ihtimali yok mu hiç? Hey Allahım...
  • Tamam sen biliyorsun her şeyin doğrusunu. Zaten hiç duyurulup iptal edilen oyun yokturdur, eminim. Ben kesin iptal edilecek demiyorum zaten ama kesinlikle çıkacak diye bir kural yok. Ne olacağı hiç belli olmaz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bkaakco -- 27 Ocak 2012; 23:07:09 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: bkaakco

Tamam sen biliyorsun her şeyin doğrusunu. Zaten hiç duyurulup iptal edilen oyun yokturdur, eminim. Ben kesin iptal edilecek demiyorum zaten ama kesinlikle çıkacak diye bir kural yok. Ne olacağı hiç belli olmaz.

böyle bir ihtimal varsa "oyun iptal edilebilir" diye yazarsın ama sen sanki bir kaynaktan almış gibi söylüyosun.
  • quote:

Orijinalden alıntı: M-and-T

quote:

Tamam sen biliyorsun her şeyin doğrusunu. Zaten hiç duyurulup iptal edilen oyun yokturdur, eminim. Ben kesin iptal edilecek demiyorum zaten ama kesinlikle çıkacak diye bir kural yok. Ne olacağı hiç belli olmaz.

böyle bir ihtimal varsa "oyun iptal edilebilir" diye yazarsın ama sen sanki bir kaynaktan almış gibi söylüyosun.

iptal olsunzaten oynuyamayacagım barı ozenmeyeyım

• quote:

Orijinalden alıntı: Brutal Kill

GTAForums'ta bir kaç üye Rockstar'a mail atmış ve 2. trailerın 4 Şubat'ta geleceğini söylemişler. Bende Facebook'ta gördüm doğru mu bilemem.

4 şubatta kurtarır.. daha geç çıkmaz ama inşallah.. ama trailerin yanında bikaç bilgide verirler inşallah..
    kısacası 1 hafta beklerizz
  • tüm firmalar oyunlarını iptal edebilir ama gta değil.. gta bir yaşam tarzı çünkü, oyun değil :)
  • Çok eminsiniz bakiyorum da. :D Neyse, bir oyun kalp kirmaya degmez. Insallah en kisa zamanda yeni video gelir.

• çıksada oynasak
  • quote:

Çok eminsiniz bakiyorum da. :D Neyse, bir oyun kalp kirmaya degmez. Insallah en kisa zamanda yeni video gelir.

hah şöyle yola gel mantıklı konuş biraz
  • oyun pc xbox vs hepsine aynıanda çıkar inş
  • Yahu arkadaşlar yapmayın şöyle ya,kırmayın birbirinizi bir oyun için.
  • Gta V ve Half Life 3 ah ulan ah çıkın artık
  • bir süredir giremedim konuya ne oldu türkçe oluyormuymuş trailler falan çıkıyormu
  • alıntı yapmayın kardeşim konu mala döndü yönetici bi el at da
  • Ben tartışmayı sonlandırmaya çalışırken halen bazı kullanıcılar çıkıp "yola gel" gibi veya başka laflarla yangına körükle gitmeye çalışıyor. Ne diyeyim ya bence ayıp oluyor. Ayrıca hiçbir şeyin olacağı kesin değildir. Sonuçta her şeyden önce Allah var. Yani dediğim gibi neyin ne olacağı belli olmaz zaten. Hadi diyelim kısa bir zamanda çok büyük bir ekonomik kriz çıktı veya başka bir kötü olay meydana geldi. Ne olacak, oyun çıkabilecek mi sanıyorsunuz? Biraz geniş düşünün bence. Her ihtimali göz önünde bulundurun. Ama buradaki birçok kişinin konuşmasına göre sanki oyunun çıkamama ihtimali %0. Ben iptal olur demiyorum ama kesin çıkar da demiyorum. Her iki ihtimal de var. Bazen bir plan yaptığımızda bile öyle bir olayla karşılaşırız ki anında bütün planlarımız biter. Sonuçta Rockstar denen firmayı da insanlar yönetiyor, başka varlıklar değil...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bkaakco -- 28 Ocak 2012; 18:33:37 >

• beyler tartışmayın ya boşu boşuna. oyun işte yani ne olacak çıksa çıkmasa ne olacak. eğlenmenize bakın. çıkınca oynarız.çıkmazsada oturur bi soğuk su içeriz.
    ki bence çıkacak
  • Direkiyon seti desteği ve Türkçe dil desteği olursa ilk alanlarda birisi ben olacağım
  • Harbiden ya boşu boşuna Upload Download transferi yapıp Data yı dolduruyorsunuz gerek yok bu muhabbetlere gelince oynarız hep beraber
  • 
Sayfa: önceki 202203204205206
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.