Şimdi Ara

Grand Theft Auto: San Andreas mobil cihazlar için geliyor! (83. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.813
Cevap
24
Favori
44.339
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 8182838485
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Emporio

quote:

Orijinalden alıntı: Unshaken Darkness

quote:

Arkadaşlar geçen gün okumuştum oyun Windows Phone'a optimizasyon nedeniyle bir süre ertelenmiş.

512 mbye mi optimize ediyorlarmışfa bu kadar uzun sürüyormuş.

Belkide o yüzdendir sonuçta 512 MB RAM'li Android cihazlar bile oynatabiliyorken aynısını WP'a da yapmak istiyorlardır veya WP'a çıkacak ilk GTA oyunu olduğu için uzun sürebilir.

Yapsalar keşkede 3 ay bile beklerim ben.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

quote:

quote:

quote:

Arkadaşlar geçen gün okumuştum oyun Windows Phone'a optimizasyon nedeniyle bir süre ertelenmiş.

512 mbye mi optimize ediyorlarmışfa bu kadar uzun sürüyormuş.

Belkide o yüzdendir sonuçta 512 MB RAM'li Android cihazlar bile oynatabiliyorken aynısını WP'a da yapmak istiyorlardır veya WP'a çıkacak ilk GTA oyunu olduğu için uzun sürebilir.

Yapsalar keşkede 3 ay bile beklerim ben.

Bakalım inşallah yaparlar.
  • Hmm

• Telefon yerine bilgisayardan oynayın daha iyi

• quote:

Orijinalden alıntı: heryum

Telefon yerine bilgisayardan oynayın daha iyi

telefon ayrı pc ayrı
  • bende gta vice city var veletliğimin oyunu eğlendiriyor bayağı san andreas çok oynadık yakın geçmişte zaten vice city almak daha mantıklı Modern combat 3 aldım bir de bugün evlat acısı gibi 13 lira girdi ama çok iyi oyun telefon için.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Gorkem.IX -- 9 Ocak 2014; 18:37:04 >
  • Bi kere 5 inch lik bir yerde oynamak var bi de 20 inch likte var

• quote:

Orijinalden alıntı: Gorkem.IX

bende gta vice city var veletliğimin oyunu eğlendiriyor bayağı san andreas çok oynadık yakın geçmişte zaten vice city almak daha mantıklı Modern combat 3 aldım bir de bugün evlat acısı gibi 13 lira girdi ama çok iyi oyun telefon için.

yanlışıkla bi hata sonucu telefonundan silinirse ne yapacaksın oyunun APK'sini indirmek varken
  • quote:

Orijinalden alıntı: kivi suyu

quote:

bende gta vice city var veletliğimin oyunu eğlendiriyor bayağı san andreas çok oynadık yakın geçmişte zaten vice city almak daha mantıklı Modern combat 3 aldım bir de bugün evlat acısı gibi 13 lira girdi ama çok iyi oyun telefon için.

yanlışıkla bi hata sonucu telefonundan silinirse ne yapacaksın oyunun APK'sini indirmek varken

iphone var bende cloud'a kaydedilir her aldigin silip yine yukleyebilirsin istedigin zaman.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Gorkem.IX -- 9 Ocak 2014; 20:26:03 >
  • Oyunu parayla almak isteyenler enpara kart ile alırlarsa verdikleri ücretin %50'sini geri iade alabilirler.

• quote:

Orijinalden alıntı: kivi suyu

quote:

Android'de telefondan silinince oyunu tekrardan mı satın almak gerekiyor? 1 kere satın alınca senin hesabına tanımlanmıyor mu ki o zaten istediğin zaman indirmen için?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • iphone 5 veya 5c de 30 fps ya da üstünde mi oyun?
  • Tanimlaniyor bidaha indirebiliyorsun bilmeden yorum yapmayın

• Oyun kolu önerebilecek var mı cihaz s4 mini
  • İyi bir cihaz olsa

• Sariyor...oyun

• Tele rom yükledim oyun savelerim gitti hevesim kaçtı

• Bug dolu bir oyun kimse bu oyunu marketten almamali oyunda emek optimizasyon filan yok direk ek gelir amacli mobile portlamislar bence resmen dalga gecmisler ilk basta Save yapmak için üzerine gittiğimiz disket işareti kayboldu tamam autosave ile idare ederim dedim şimdide görev yaptim ara sahne cikmiyor ayni görevi en az 10 kere oynadim ciksin diye rezillik cidden bayada ilerlemistim o kadar emeğe yazik oldu

• Nerde kalmış bi arayıp sorun hele ? wp8

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Gopluumit -- 11 Ocak 2014; 2:26:05 >
  • Grkwnxs G kullanıcısına yanıt
    Bende bug yok. Hangi telefon ?

• 
Sayfa: önceki 8182838485
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.