Şimdi Ara

Grand Theft Auto III, Vice City & San Andreas 2023 Türkçe Yamaları (PC & PS2) (16. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
333
Cevap
18
Favori
70.950
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
35 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1314151617
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Bahsettiğim eski yama PS2 uyarlamasını yapmadan önceki yama. 16 Ekim 2021 yaptığınız düzenlemeden önceki yama yani. Eski yama dosyaları elinizde duruyor mu?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-CED844FC9 -- 31 Temmuz 2022; 19:49:6 >
  • Maalesef, yedeklerini almamıştım.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • CriminaL277_ kullanıcısına yanıt

Sıkıntı değil az önce kendim yaptım :) İsteyen olursa diye buraya link bırakıyorum: https://www9.zippyshare.com/v/mDsgFqnp/file.html

Ayrıca ufak bir hata keşfettim. Kayıtlı oyunda iken yeni oyun başlatmak istediğimizde "Yenİ Oyun" şeklinde yazıyor. GXT Tool ile düzeltmeye çalıştım ancak i harfi büyük ı harfi ile eşleşmiş. Font dosyasının ya da tamamen yamanın değişmesi lazım galiba.

• Yapmanıza sevindim, iyi oyunlar olsun ve paylaştığınız için de teşekkürler. Yenİ Oyun olayı oyundaki fontun uppercase yapmasından dolayı kaynaklanıyor ve çözümü var mıdır hiç bilmiyorum.

• her zaman üstte

• Bu türkçe yamanın hâlâ güncellenmeler alması beni mutlu ediyor :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BeratA_314 -- 15 Ekim 2022; 16:15:18 >
  • üstte +

• Bu çeviriye karşı ilk başta önyargı da bulunmuştum. En iyi çeviri eski oyun çeviri de ki çeviridir diyordum ama yamayı kurup baktığım da gerçekten fikrim değişti. Her şey düzgünce hiç alakasız yorumlar katılmadan düzgünce çevrilmiş. Elinize sağlık.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi UmutBalcı -- 22 Temmuz 2023; 15:14:43 >
  • UmutBalcı kullanıcısına yanıt

Sizi suçlayamıyorum çünkü bu yamayı 2020'de yayınladığım ilk hâli o kadar iğrenç, "cringe" çevirilerle doluydu ki. 2023'ün ilk aylarında komple baştan çevirdim oyunu, bu seviyeye getirebildim. Beğenmenize çok sevindim, iyi oyunlar dilerim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi CriminaL277_ -- 22 Temmuz 2023; 16:8:56 >
  • PS2 yaması hangi versiyon ve sürüme göre? Bugün denedim versiyon uyumsuzdu açılış ekranında donuyor. Emülatör değil cihazdan denedim. Hangi versiyonu kurmam gerek?

• mtnei kullanıcısına yanıt

PS2 versiyonunu hazırlayalı ve onunla oynamayalı uzun zaman oldu ama 2.01, "Life's a Beach" adlı görevdeki puan 2500'e düşürülmüş hâliyle denedim diye hatırlıyorum. Bir deneyin, olmadı 1.03 versiyonuyla da denersiniz.

• CriminaL277_ kullanıcısına yanıt

2.01 denedim hata verdi ama tekrar deneyeceğim hata da yapmış olabilirim belki. 1.03 versiyonunu da indireceğim emülatör ile ilk pc'de denerim duruma göre ps2'ye atarım. Çevirilerin için teşekkürler vcs ile lcs'de de senin yamalarını yükledim. Emeğine sağlık.

• mtnei kullanıcısına yanıt

Rica ederim, umarım sorun çözülür.

• Grand Theft Auto III, Vice City & San Andreas 2023 Türkçe Yamaları (PC & PS2)

Hocam merhabalar. Benden mi kaynaklı yoksa herkeste mi böyle bilmiyorum ama benim oyun fontları bu tarz köşeli, tırtıklı, şekilsiz ve eğri. fonts.txd dosyasını açtığımda bazı dosyaların yanlış adreslendiğini söylüyor ancak fonta baktığımda herhangi bir sorun yok. PS 2 yamasının fontunu indirip denedim ama olmadı. Nasıl düzgün ve güzel bir hale getirebilirim ?

*** ["info"]: Loaded plugin a8.magf (A8)

*** ["info"]: Loaded plugin v8u8.magf (V8U8)

*** ["info"]: loading TXD: D:\Games\GTA San Andreas\models\fonts.txd

*** ["warning"]: texture 'font2' has an invalid uAddressing mode; defaulting to wrap

*** ["warning"]: texture 'font2' has an invalid vAddressing mode; defaulting to wrap

*** ["warning"]: texture 'font1' has an invalid uAddressing mode; defaulting to wrap

*** ["warning"]: texture 'font1' has an invalid vAddressing mode; defaulting to wrap

(Magic TXD uygulaması ile görüntüledim.)

(SilentPatch, Widescreen Fix + Fronted yüklü.)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ScaryLord -- 30 Ağustos 2023; 16:23:21 >

• ScaryLord kullanıcısına yanıt

Bildiğim kadarıyla ne yazık ki herhangi bir çözümü yok. Fontların baştan düzenlenmesi gerekebilir ama şu an başka projelerle meşgulüz ve San Andreas için zamanımız yok. İleride belki diyeyim ama bel bağlamamak lazım.

• Hocam merhabalar. Bu font işine zamanımı ayırıp düzelttim. Şu anda hiçbir sıkıntısı yok. Dosyaları da atıyorum. Bir deneyin font gerçekten güzel oldu.

https://www.mediafire.com/file/1mcdmgx3hdxzx8h/Grand+Theft+Auto+San+Andreas+2020+Türkçe+Yama+PC+Font+Fix+++.zip/file

Grand Theft Auto III, Vice City & San Andreas 2023 Türkçe Yamaları (PC & PS2)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ScaryLord -- 31 Ağustos 2023; 17:49:1 >

• ScaryLord kullanıcısına yanıt

Tekrardan merhaba. İşte bunu beklemiyordum. Çok teşekkür ederim, gerçekten çok kibarsınız. Linki güncelledim, zip dosyası içindeki "Beni Oku" adlı metin belgesine ve ana konuya kullanıcı adınızı yazdım. Desteğiniz için teşekkür ederim.

• Teşekkür ederim. Sizi memnun ettiysem ne mutlu. Umarım sizlere yardımcı olmuşumdur.

• Çeviri güncel haliyle Steam'de çalışıyor mu acaba?

• 
Sayfa: önceki 1314151617
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.