Şimdi Ara

Grand Theft Auto III, Vice City & San Andreas 2023 Türkçe Yamaları (PC & PS2) (11. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
333
Cevap
18
Favori
70.950
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
35 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Ben de Ş harfi Á oluyor.

• Soruişte S kullanıcısına yanıt

Oyununuzda kendi "fonts.txd" dosyasını gerektiren bir mod yüklüyse bu hatayla karşılaşabilirsiniz, sadece Türkçe yamanın "fonts.txd" dosyasının yüklü olması gerekir.

• Teşekkürler bu problemi çözdüm ama hala yazılar birbirine çok yakın, örnek ss'lerdeki gibi değil.

Görüntüler Widescreen fix yüklüyken alındı, onu yüklerseniz yazılar daha iyi gözükebilir. "GTASA.WidescreenFix.ini" dosyasını not defteriyle açarak "ReplaceTextShadowWithOutline" komutu için "0", "1" veya "2" değerleriyle oynama yaparak gözünüze hoş gözüken yazı stilini seçebilirsiniz.

• Grand Theft Auto III, Vice City & San Andreas 2023 Türkçe Yamaları (PC & PS2)

Widescreenfix bende de yüklü. Burada "ReplaceTextShadowWithOutline" yok, ayrıca ben oyun içi altyazılardan bahsediyorum. Widescreenfix'i açınca da değişmiyor altyazılar aynı.

Grand Theft Auto III, Vice City & San Andreas 2023 Türkçe Yamaları (PC & PS2)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Soruişte -- 23 Mart 2021; 11:16:35 >

Bende de yüklü de bende o bahsettiğim seçenek var, büyük ihtimalle ikimizden birisi eski versiyonu kullanıyor. Ben de oyun içi alt yazılardan bahsediyorum zaten, bahsettiğim seçenekle oynama yapınca yazıların arkasında ya tam gölge, ya yarım gölge ya da gölgesiz olabiliyor. Gölge haricinde direkt yazı boyutunu küçültüp büyütme seçeneği var, "SubtitlesScale" komutunu "1.0" yaparsanız büyük ihtimalle ekran görüntülerindeki büyüklükle aynı büyüklüğe gelecektir. Ben widescreen fix yüklediğimde bu seçenek varsayılan olarak 1.0 olarak geliyordu, zaten komutun yanında da "varsayılan olarak 1.0" yazıyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi CriminaL277_ -- 23 Mart 2021; 12:58:37 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • San Andreas'ı bu yamayı kullanarak oynuyorum:

• Videodaki eleştirileri gözden geçireceğim, teşekkürler.

• Hata buldum hocam, kumarhane soygunu görevinde, "Kahretsin! Sinsi pi*ler tasarımı degiştirmiş!" yazıyor.

• Bildirdiğiniz için teşekkür ederim, akşam 20:30 gibi evde olacağım, düzeltip bu konudan bildiririm.

• 16.04.2021 Güncellemesi: "Caligula's'da Parayı Toplama" görevinin ara sahnesinde harf hatası ("degiştirmiş" yazıyordu) vardı, düzeltildi.

• bu yama için teşekkürler hiç bişey anlamıyodum diğerlerinde

• Yusuf2916 Y kullanıcısına yanıt

Rica ederim, azıcık bile olsa daha anlaşılır geldiyse memnun oldum. Geri bildiriminiz için teşekkür ederim.

• Beyler uzun uğraşlar sonucu saatlerimi aldı herşeyi denedim olmadı sonunda olayı çözdüm beyler özellikle oyuna mod yükleyenler türkçe yamada yazıların iç içe geçtiğini yada ölçeklenme sorunu yüzünden yazıları bozuk olanlar mod yüklediğiniz zaman oyun klasöründe data içinde FONTS.DAT var mod yükleyince oda değişiyor o dosya oyundaki yazıların tipini boyutunu yazıların aralığını herşeyi ayarlıyor o yüzden oyunu ilk kurduğunuz zaman FONTS.DAT dosyasını mutlaka bir yere yedekleyin sonra istediğiniz modları kurun sonra buradaki yamayı yükleyin sonra o yedeklediğiniz dosyayı data içine geri atarsanız yazılar mükemmel şekilde orjinal kalıyor türkçe yama içindeki FONTS.TXD bahsetmiyorum onu zaten türkçe karakter için değiştirmeniz gerekiyor o models içine atılıyor Benimki gibi yazılar iç içe geçenler ölçeklenme sorunu yaşayanlar data içine orjinal FONTS.DAT atsın bu konu mod yükleyenler içindir diğerlerinde zaten sorun çıkmıyor WidescreenFix falan boş muhabbet hiç uğraşmayın sadece 6 saat onu denemekle geçirdim programı yeniden yazdım yine olmadı gta oyun klasöründe tüm dosyaları tek tek elden geçirdim orjinallerle karşılaştırma yaptım dosyaları tek tek orjinallerle değiştirdim denedim sonunda data içindeki FONTS.DAT sorun çıkardığını gördüm orjinal dosya içindeki ile değiştirdim olay çözüldü.

• 27.04.2021 Güncellemesi: "İskele 69" görevinin ara sahnesinde harf hatası ("cok" yazıyordu) vardı, düzeltildi.

• 14.05.2021 Güncellemesi: Türkçe yama oyunun orijinal en boy oranı uyumlu ve widescreen yani geniş ekran uyumlu olarak iki hâle de uyarlandı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi CriminaL277_ -- 14 Mayıs 2021; 2:18:3 >
  • "çorak arazi" görevinde görev başarılamıyınca böyle bir cümle geliyor "the buzzards got him" diye

• BeratA_314 B kullanıcısına yanıt

Görevi nasıl başaramayınca çıkıyor onu da söylerseniz akşam eve gelince düzeltirim.

• CriminaL277_ kullanıcısına yanıt

tesadüfen geldi ama galiba hatırlıyorsam 2-3 yıldızım vardı ve bir tane polis arabası beni kovalıyordu ve galiba ben cesedin fotoğrafını çektim veya çekmediğimi çok'da hatırlamıyorum ama ondan sonrada görevin bittiği yere gidiyordum ve böyle bir cümle geldi

• 
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.