Şimdi Ara

Grand Theft Auto III, Vice City & San Andreas - 2023 Türkçe Yamaları (PC & PS2) (2. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
333
Cevap
18
Favori
70.964
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
35 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 12.09.2020 Güncellemesi: "Amfibi Saldırısı" görevinde korumalar tarafından tespit edilince söylenen bir replik gözden kaçmıştı, çevrildi. "Yolun Sonu" görevinde Sweet, tutuşunu kaybedince çıkan görev başarısız olma cümlesinde karakter hatası vardı, düzeltildi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi CriminaL277_ -- 13 Mart 2021; 20:8:46 >
  • Criminal vallahi adamsın. Önce XIII (Halen oynamak fırsat olmadı) Sonra San Andreas. San Andreas'ı geçen yıl diğer yama ile bitirmiştim, Uçuş okulunu bir daha yapasım gelmedi şu an ama yine de teşekkürler. Düzgün GTA yamaları çıkmaya devam ediyor. Micold, Henry Morgan ve sen. Bakalım Vice City'ye kim el atacak.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Teşekkür ederim. XIII ile ilgili teknik bir sorun yaşıyorsan istersen özel mesajdan yardımcı olmaya çalışabilirim.
    Uçuş okulundaki metinleri her ne kadar basit ve anlaşılır şekilde çevirsem de oyunun keyifsiz bir kısmı bence, o yüzden sebebini anlayabiliyorum. Ama bir ara yamayla oynamak istersen, iyi oyunlar dilerim. :D

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi CriminaL277_ -- 18 Eylül 2020; 17:18:56 >
  • hocam bence konuyu kaldırın. yaptığınız işi takdir ediyorum ama malum firma her tarafa saldırıyor şu an. hukuki bir sorunla karşı karşıya kalmayın.
  • CriminaL277_ kullanıcısına yanıt
    1,5 saat harcadım uçuş okuluna. Sürüş okulunu bile daha kısa sürede tamamlamıştım.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 22.09.2020 Güncellemesi: "İsyan" görevinin ara sahnesinde harf hatası ("bilemeyeceğım" yazıyordu) vardı, düzeltildi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi CriminaL277_ -- 13 Mart 2021; 20:9:15 >
  • 1.10.2020 Güncellemesi: Kurslardaki testlerin adları Türkçe'ye uyarlandı. Motosiklet kursundaki bir testte yazım hatası vardı, düzeltildi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi CriminaL277_ -- 13 Mart 2021; 20:9:1 >
  • CriminaL277_ kullanıcısına yanıt

N kelimesinin türkçe karşılığı zenci değil ve türkçe karşılığı yok

• Seneler önce yaptığım GTA Turkish City serisi için videolar çekeyim dedim. Modda bile bu Türkçe yamayı kullandım. Son derece kaliteli çeviri:

• Teşekkür ederim geri bildirim için, elimden geleni yapmaya çalıştım işte.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Çok iyi lan

• GtaTr sitesindeki yama ile gta san andreas'ı 100% bitirdim. Yamadaki tek sorun meat business görevindeki son adamı öldürünce oyun çöküyor.

Sorun muhtemelen bu yamada da vardır. Eğer bu sorun ile karşılaşırsanız sadece o görev için yamayı devre dışı bırakın.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi IT Engineer -- 6 Ekim 2020; 21:33:27 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • IT Engineer kullanıcısına yanıt

Hayır, o sorun bu yamada yok.

• İyi hatırlattınız ha, GTATR'deki yamayı bununla güncelleyelim artık.

• Yamayı tahminen ne kadar sürede tamamlarsınız?

• Argeause kullanıcısına yanıt

Yama aslında şu an tamamlandı fakat bazı cümlelere ufak tefek mükemmelleştirmeler hâlâ yapılabilir, 2021 gelmeden komple bitirip güncelleme çıkarmayı durdurabilirim diye düşünüyorum.

• Hocam eline sağlık denemedim henüz, küfür sansürleme v.s gibi bir yola gitmediniz değil mi?

• SerdarS. kullanıcısına yanıt

Teşekkürler, umarım memnun kalırsın, iyi oyunlar dilerim. Sansürün s'si yoktur, sadece "some shit", "shit has changed" tarzı İngilizce'de argoyla söylenip de Türkçe'de olmayan veya alışıla gelmedik cümleleri "şeyler", "ıvır zıvırlar" vs olarak yaptım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi CriminaL277_ -- 10 Ekim 2020; 0:43:21 >
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.