Şimdi Ara

Grand Theft Auto IV (2008) [ANA KONU] (849. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
17.020
Cevap
28
Favori
1.051.625
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 847848849850851
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bu konu yukarılara çıktıkça 2008 aklıma gelip gelip durur en sevdiğim, defalarca sıkılmadan baştan sona oynadığım tek oyundur. oyun karakterleri içinde bile en çok nikoyu sevmişimdir. Hem zamanının ötesinde bir oyun olması hemde o karanlık havası ve samimiyeti ile benim için bambaşka bir oyun olmuştur gta4

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • En sevdiğim oyun serilerinden biri
  • quote:

Orijinalden alıntı: XanthiN

kesinlikle serinin en iyi oyunu

• Oyunu an itibariyle 3. kez bitirdim.

Complete Edition yapıyosun eyvallah, oyuna el atmışın. Hazır bir şeyler yapıyorken şu finaldeki helikoptere binme sorununu da 2 dk. çöz be bilader bu kadar mı umursamazsın ya.

• İ5 2500k işlemci
    4 gb ram
    Hd 7850 2gb ekran kartı

Oyunu orta ayarlarda oynayabiliyorum. Yüksek ayarlarda kasıyor, normal mi?

• quote:

Orijinalden alıntı: Marcus Glory

İ5 2500k işlemci
    4 gb ram
    Hd 7850 2gb ekran kartı

Oyunu orta ayarlarda oynayabiliyorum. Yüksek ayarlarda kasıyor, normal mi?

Birebir aynı sistemle high ayarlarda 1080p'de 30-40 fps arası oynayıp bitirdim. Normal yani hocam.

• Arkadaşlar 32 tl olmuş Steamde sizce alınır mı?

• Return to Monke kullanıcısına yanıt

Kaçmaz. Bunun gibi oyun gelmedi. Bu saatten sonra gelmesi imkansız zaten. Gta V ayarında devam edecekler.

• Zebercet kullanıcısına yanıt

Hocam oyun iyi fakat performans olayı ürküttü. O yüzden sormuştum.

• Return to Monke kullanıcısına yanıt

Kalmadı o sorunlar. Güncel sistemlerde hele hiçbir sorun çıkmıyor.

• Complete edition ile uyumlu Türkçe yaması varmı dlclerde çevrilmiş şekilde ?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Rockstar bu oyunun net şekilde içine etti. Önceden Steam üzerinden direkt oynanıyordu offline local GFWL hesabı ile. Şimdi Social Club zorunlu hale geldi.

• programmer_onur kullanıcısına yanıt

Hocam alınmaz mı diyorsunuz yani?

• quote:

Orijinalden alıntı: Return to Monke

Hocam alınmaz mı diyorsunuz yani?

Yoo, alınır niye alınmasın ama eskiden kurulum ve kullanım şekli ve lisanslama açısından daha rahat ve kullanıcı dostuydu. 32 lira pahalı değil Complete Edition için. Bende onun yarısına falan indirimden almıştım ama üzerinden en az 5 yıl geçmiştir.

• Kur bazında hesaplarsak bence oyun çok ucuz şuan. Tabi koskoca T2 13 yıllık oyunu bize bu fiyattan satması da biraz ayıp.

Neyse ben alacağım sanırım teşekkür ederim.

@Zebercet

• Araba sürerken, sağ sola dönerken kamera çok fazla dönüyor yolu göremiyorum. Çözümü var mıdır?

• 2015 yazında oynamak istedim. Bir süre sonra kırdılar yine indirip bekledim. Sonra yıllar geçti o 60gb oyunu dlc'ler ile indirdim yine bekledim.

Bir türlü oyunu oynamak nedense içimden gelmedi.

Geçtiğimiz sene bedava dağıttılar attım hesaba hala bekliyor, elim bu oyunu bir türlü kurmaya gitmiyor.

Şu güne kadar 1000 tane indie oynamışımdır şuna bi el atamadım cidden hayret ediyorum.

• Rindaman kullanıcısına yanıt
    Hocam gta 4 ün yeri cidden ayrıdır. Seri içinde en ciddi oyundur kendisi. Elbette eğlence unsuru yine vardır ama hikaye anlatımını çok ön plana çıkarmıştır. Bu sebepten dolayı sevmeyeni de oldukça fazladır. Ben bayılan kesimdenim 😀

Muhakkak oynayın derim. Dlc leri de fena değil ama ana oyun harika cidden.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Rindaman kullanıcısına yanıt

Muhteşem bir hikayesi var, herkesin oynaması gerekiyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: Rindaman

2015 yazında oynamak istedim. Bir süre sonra kırdılar yine indirip bekledim. Sonra yıllar geçti o 60gb oyunu dlc'ler ile indirdim yine bekledim.

Bir türlü oyunu oynamak nedense içimden gelmedi.

Geçtiğimiz sene bedava dağıttılar attım hesaba hala bekliyor, elim bu oyunu bir türlü kurmaya gitmiyor.

Şu güne kadar 1000 tane indie oynamışımdır şuna bi el atamadım cidden hayret ediyorum.

Serinin en iyi oyunu. Grafikleri 2021 yılında bile sırıtmıyor. 2008 yılına göre döneminin çok ötesinde bir oyun olduğunu anlıyoruz.

• 
Sayfa: önceki 847848849850851
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.