Şimdi Ara

Grand Theft Auto IV (2008) [ANA KONU] (844. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
17.020
Cevap
28
Favori
1.051.644
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 842843844845846
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    5'i oynamadım ancak 4 (bildiğim kadarıyla) hikayesiyle aralarında en gerçekçi ve vurucu olanıydı. Üstelik atmosferi ve yönetmeliğiyle de gerçekten gta kalitesini gösteriyor. Ben olsam denerim; en azından belli bir noktaya kadar (gtaları oynadıysanız anlayacaksınız, malum ilk baş kaybedişlerimiz). Ayrıca hikayesi episodes from liberty city ile tamamlanıyor; aklınızda bulunsun (daha doğrusu diamond hikayesi; yoksa Nico için sadece 4 yeter)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: pelerinli

5'i oynamadım ancak 4 (bildiğim kadarıyla) hikayesiyle aralarında en gerçekçi ve vurucu olanıydı. Üstelik atmosferi ve yönetmeliğiyle de gerçekten gta kalitesini gösteriyor. Ben olsam denerim; en azından belli bir noktaya kadar (gtaları oynadıysanız anlayacaksınız, malum ilk baş kaybedişlerimiz). Ayrıca hikayesi episodes from liberty city ile tamamlanıyor; aklınızda bulunsun (daha doğrusu diamond hikayesi; yoksa Nico için sadece 4 yeter)

Hoş geldin arkadaşım bilgilendirme için teşekkür ederim en iyisi oynuyayım sonuçta gta serisi

• 1 ay önce oyunu torrentten indirip kurmuştum. Commandline text'ini de içine atmıştım. Sorunsuz bir şekilde oynuyordum. Daha sonra format attırdim notebook'uma. Bu sefer steam'den orijinal aldım. Sorun şu. Oyun biraz kasıyor ve ilk görevi bitirdikten sonra ekran kararıyor ve hoparlörden "dırrrrrrr" diye bir ses geliyor. Bilgisayarı yeniden başlatmak zorunda kalıyorum. Ekran kartımın driver'ı da güncel (gt630m). Benzer sorunu yaşayan ve çözen var mı?

• Önerdiğiniz grafik paketi varmı? Hala oynuyorum bu senede
  • Dexter Morgan kullanıcısına yanıt
    Icehancer, hala çok iyi
  • quote:

Orijinalden alıntı: pelerinli

Icehancer, hala çok iyi

Hangi sürümü onerirsiniz

• Dexter Morgan kullanıcısına yanıt
    En sonu üçtü sanırım; onu.http://www.icelaglace.com/mods/gtaiv/ice30/ buradaki en son hangisiyse

• Hala en iyi dinamiklere sahip openworld oyunu gta5 ile resmen geriye gitti salaklar...
  • Arkadaşlar bu oyun steamde dün weeklong deal de indirime girdi ama şimdi indirimli görünmüyor steam de bir sorun mu vr acaba tam alıcaktım
  • Ben GTA ile yapılmış filmleri izliyorum Youtube'da. Baya keyifli oluyor.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mr.Hetfield

1 ay önce oyunu torrentten indirip kurmuştum. Commandline text'ini de içine atmıştım. Sorunsuz bir şekilde oynuyordum. Daha sonra format attırdim notebook'uma. Bu sefer steam'den orijinal aldım. Sorun şu. Oyun biraz kasıyor ve ilk görevi bitirdikten sonra ekran kararıyor ve hoparlörden "dırrrrrrr" diye bir ses geliyor. Bilgisayarı yeniden başlatmak zorunda kalıyorum. Ekran kartımın driver'ı da güncel (gt630m). Benzer sorunu yaşayan ve çözen var mı?

Güncel. Max Payne 3'ü sorunsuz oynatan bilgisayar bunda sıkıntı çıkarıyor Ekran kartım Geforce 930m 2 gb (Yukarıda yanlış yazmışım) Böyle bir sorunun ekran kartından olduğu söyleniyor da.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mr.Hetfield -- 29 Ağustos 2017; 17:5:29 >

• çocukların kullandığı eski bilgisayarda bu oyun yüklü ve çocuklar oynarken yolda duran karakterlerin sigara içmesi dikkatimi çekti. acaba sigara içmeyi engelleyen bir şifre ya da oyun modu var mı?
  • MERAHABA ARKADAŞLAR YENİ GTA5 İNDİRDİM OYUN GÜZEL FAKAT CANIMI SIKAN VE ÇOK BASİT Bİ ÇÖZÜMÜ VAR BENCE LAKİN BEN BİLMİYORUM BURDAN BİLEN OYNAYAN AYNISINI YAŞAMIŞ VE ÇÖZÜME ULAŞMIŞ OLAN ARKDAŞLARIMA SESLENİYORUM ARKADAŞLAR ARAÇLA GİDERKEN MESELA SAĞA DÖNÜYORSUNUZ AMA KAMERA SİZİNLE DÖNMÜYO MAUSELA DÜZELTMEK GEREKİYO YADA DEVAMLI ELİNİZ MASUSE DA OLACAK BEN BUNUN NEREYE DÖNERSEM DÖNEYİM KAMERA AÇISI AYNI KALSIN İSTİYORUM MOUSELA BİLE DÖNMESİN İSTİYORUM BUNU BİLEN ARKADAŞLAR AYARLARDAN NASIL HALLEDEBİLECEĞİMİ YAZABİLİRLER Mİ BAYA UĞRAŞTIM YAPAMADIM?
  • Hort olacak ama 10. yıl güncellemesi ne zaman gelecek acaba? Hem PC'ye güncelleme hemde mobile gelir mi?
  • Bu oyun ile eski GTA oyunları çok farklı teknik olarak. Oyun motorları, oynanış vb. tamamen farklı. O yüzden mobile gelmeme ihtimali de var.
  • Oyun çıkalı 10 sene olmuş zamanında gerçekten güzel oyundu
  • bkaakco kullanıcısına yanıt
    Hocam mutlaka Mobile gelecektir pubg bile Mobile platforma geldi bu neden gelmesinki artık telefonlar çok güçlü

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Rockstar oyuna bugün 50'den fazla radyo şarkılarını ortadan kaldıran ve oyunla ilgili bazı değişikler içeren bir güncelleme yayınladı beyler. Keşke yayınlamasaydı. Steam forumlarında infial oluştu adeta.

• Doğru düzgün bir 10. yıl güncellemesi beklerken adamlar geliyor 10 yıl sonra oyundaki şarkıları siliyor gidiyor. Steam'deki herkes kızgın şu an.

Para verdiğime pişman oldum. Resmen hayal kırıklığı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 0MG90 -- 29 Nisan 2018; 10:3:49 >
  • Oyun oynayan yokmu

• 
Sayfa: önceki 842843844845846
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.