Şimdi Ara

GRAND THEFT AUTO 5 (PS3 ANA KONU) (650. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
24.202
Cevap
113
Favori
674.150
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
9 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 648649650651652
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaslar yaptiginiz cok buyuk terbiyesizlik bu kadar insan para verip birseyler oynamaya calisiyor bir hikayeyi oynuyor .. spoiler veren sahisa hakkimi helal etmiyorum.. 150 tl para verdik yaziklar olsun size donanim haber boyle coluk cocugun eline dusmus...roket midir nedir umarim hayatin boyunca istedigin hic bir seyi elde edemezsin..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi earfalass -- 19 Eylül 2013; 21:01:38 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • @Mr.Clicker
    @earfalass
    @udolu1905

Teşekkürler.
  • Gene kapanacak konu

• Yanlışlıkla bende resme bastım oyunun sonu tek bumu beyler

• Ucak alicam hangar istiyo trevorunkini kabul etmiyor

• Xbox ve ps3 fps oranıyla ilgili bi video buldum
  • Beyler para kasmanin kolay yolu nedir gorevler desen para vermiyor.Taksicilik cok uxun suruyor.Borsayi beceremiyorum.Nasil basasiril olurum borsada?
    Bir de arabayi nasil satiyoruz?

• quote:

Orijinalden alıntı: earfalass

quote:

Orijinalden alıntı: antking

Nasil bir kansizsin sen lan zibidi. Nasil zoruna gidiyor oynayamamak al birde kirik ps3 oyna oyunu neyin inadi

Cebinin boslugu beynine vurmus sonunda banada boyle bir cumle kurdurdular..

Allahtan farkli sonu var oyunun coluk cocuk dolu ortalik yeminle

• quote:

Orijinalden alıntı: atat54

quote:

Orijinalden alıntı: udolu1905

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: bkaakco

quote:

Orijinalden alıntı: Mr.Clicker

quote:

Orijinalden alıntı: bkaakco

Ben de bugün oynayabildim nihayet. Oyun müthiş olmuş.

easter eggleri ne zaman hazırlayacaksın.Bak millet 3-5 tane bulmuş sıra sende bekliyoruz

Bakacağım. Sırf sürpriz yumurta değil, hemen hemen her şeyi ortaya çıkarmayı istiyorum ben. GTA IV konumda olduğu gibi.

Bu arada polislerden nasıl kurtuluyoruz çözebildin mi? Ben bir şey anlamadım valla görüş alanlarından çıksam bile yıldızlar gitmiyor sanki bir türlü.

Çözebilen varsa bu mesajı alıntılarsa sevinirim.

Hocam 1ve2 yildiz konumunda kovalaniyorsan ara sokaklara gir ve bekle orada eger senin yanina dogru geliyorlarsa hemen ters istikamete git araba ile kacarken sıkıstıgın yerde yaya olarak devam edip alakasiz yerelere gidip saklanmani oneririm 3 yildizda araya helikopterde girdigi icin bu saydiklarimi yapmak biraz daha zor ama problemi cozuyor:) diger seviyeler icin henuz simdilik bir planim yok ama bir ipucu daha vereyim polis pesine yeni takildiginda hemen olay yerini terk yok alakasiz bir yone ara sokaklara gir cok kisa surede olay buyumeden birakiyorlar.

Polis arama alanindan cikinca polislerin gormedigi bir yerde araba degistir sonra devam et eger gidip polislerin cok icine girmez sen polislerden cok kolay kurtulursun + haritada imlecin sonuk gri oluyor saklandigini veya polislerin seni tanimadigini gosterirken

Herhangi bir duvarın arkasına saklan bulamazlar ; ya da dağa çık 2 yıldız ise

Saklanirken L3 tusuna bas sessiz ilerliyor. + haritada ses yaparsan ses dalgalarin gozukurr adamdan disari mavi dalgalar seklinde harita da

• Beyler sakin olun 5 farklı bitiş var.

• quote:

Orijinalden alıntı: Bamya Avcisi

Beyler para kasmanin kolay yolu nedir gorevler desen para vermiyor.Taksicilik cok uxun suruyor.Borsayi beceremiyorum.Nasil basasiril olurum borsada?
    Bir de arabayi nasil satiyoruz?

merlinin kazanına bak orda bi video var denizden hazine mi ne buluyr adam 12 bin dolar veriyor.

http://www.merlininkazani.com/GTA_5te_kolay_para_kazanmanin_yolu_bulundu-haber-65951p1.html

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi r0ket -- 19 Eylül 2013; 21:15:20 >
  • quote:

quote:

quote:

Nasil bir kansizsin sen lan zibidi. Nasil zoruna gidiyor oynayamamak al birde kirik ps3 oyna oyunu neyin inadi

Hocam normalde 2 gunde oyun bitiren ben bunu oynamaya kiyamayip hergun 2 gorev yapiyorum sonra haritada bos bos geziyorken boyle gereksiz bos idiot ve moron karisimi bir adam cikiyor gece gece tadini kaciriyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi earfalass -- 19 Eylül 2013; 21:15:52 >
  • Oyun tek kelime ile muazzam olmuş

• yüzde 35.9 dayım suan haritada ana görevler gözükmüyor bnm yüzdemi geçip görevlere devam eden varsa lütfen yardım :D :D
  • quote:

quote:

quote:

quote:

Hocam normalde 2 gunde oyun bitiren ben bunu oynamaya kiyamayip hergun 2 gorev yapiyorum sonra haritada bos bos geziyorken boyle gereksiz bos idiot ve moron karisimi bir adam cikiyor gece gece tadini kaciriyor.

Ne yapican hocam zavalli insanlar boyle seyler ile egleniyor

• quote:

Orijinalden alıntı: xXTaLiPXx

yüzde 35.9 dayım suan haritada ana görevler gözükmüyor bnm yüzdemi geçip görevlere devam eden varsa lütfen yardım :D :D

Franklinle michael i ara telefondan sessiz bir yerde tercihen dağin ortadinda etrafta yol olmasin

• Millete laf ediyosun bari kendin kullansaydin spoiler tuşunu..

• quote:

Orijinalden alıntı: xXTaLiPXx

yüzde 35.9 dayım suan haritada ana görevler gözükmüyor bnm yüzdemi geçip görevlere devam eden varsa lütfen yardım :D :D

Aynısı 20 de olmuştu ; karakterleri tek tek değiş ; yine olmazsa bilmiyorum ; ben yüzde 25-30da bıraktım 15 tatilde ya da yazın oynayacağım ; lys ygs var seneye

• udolu1905 kullanıcısına yanıt
    eyvallah hocam sağolasın ozmn bn bi dağa gidip arıyorum mike'yi :D
  • quote:

Orijinalden alıntı: Corleone Family

Borsadan iyi para kazanılıyor mu riske girmeye değecek kadar?

Param çok azdı riske girdim ve kazanıcağıma inanıyorum Dreamwheater a yatırın paranızı
  • 
Sayfa: önceki 648649650651652
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.