Şimdi Ara

GRAND THEFT AUTO 5 (PS3 ANA KONU) (649. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
24.202
Cevap
113
Favori
674.150
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
9 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 647648649650651
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Borsadan iyi para kazanılıyor mu riske girmeye değecek kadar?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Corleone Family

quote:

Orijinalden alıntı: anakinSky

quote:

Orijinalden alıntı: Corleone Family
    Sizin yüzünüzden foruma girilmez oldu. Ulan spoiler'a bakmadım bilerek,geliyosun burda spoilerın kralını veriyorsun. Allah seni bildiği gibi yapsın

neyse ben ceza yememek için nazik konuşmaya devam edeyim. her gta oyununda aynı son olmuyor mu?

Oluyor yada olmuyor madem spoiler vericeksin,spoiler butonuna bas

Arkadasim,arkadasa cevap verirken bile spoilerlarina devam ediyorsun herkes oyunu bitirmedi,bende dahil.

• Oyunun başı biraz aksiyon dolu olmuş hiç bir gta böyle değildi

• quote:

Orijinalden alıntı: Mr.Clicker

quote:

Orijinalden alıntı: bkaakco

Ben de bugün oynayabildim nihayet. Oyun müthiş olmuş.

easter eggleri ne zaman hazırlayacaksın.Bak millet 3-5 tane bulmuş sıra sende bekliyoruz

Bakacağım. Sırf sürpriz yumurta değil, hemen hemen her şeyi ortaya çıkarmayı istiyorum ben. GTA IV konumda olduğu gibi.

Bu arada polislerden nasıl kurtuluyoruz çözebildin mi? Ben bir şey anlamadım valla görüş alanlarından çıksam bile yıldızlar gitmiyor sanki bir türlü.

Çözebilen varsa bu mesajı alıntılarsa sevinirim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bkaakco -- 19 Eylül 2013; 20:29:44 >
  • Beyler oyunda ana görevler ile yan görevleri nasıl ayırt ediyoruz.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

quote:

quote:

easter eggleri ne zaman hazırlayacaksın.Bak millet 3-5 tane bulmuş sıra sende bekliyoruz

Bakacağım. Sırf sürpriz yumurta değil, hemen hemen her şeyi ortaya çıkarmayı istiyorum ben. GTA IV konumda olduğu gibi.

Bu arada polislerden nasıl kurtuluyoruz çözebildin mi? Ben bir şey anlamadım valla görüş alanlarından çıksam bile yıldızlar gitmiyor sanki bir türlü.

polislerden kurtulmak büyük sıkıntı ama bence los santos guneyındeyse kopruden polis olmayan bölgede dur.Atla köprüden suya.Dibe gir hemen giderler.10-15 snde

• Beyler fiyat olarak en ucuz nereden alabiliriz?

• quote:

quote:

quote:

Hocam 1ve2 yildiz konumunda kovalaniyorsan ara sokaklara gir ve bekle orada eger senin yanina dogru geliyorlarsa hemen ters istikamete git araba ile kacarken sıkıstıgın yerde yaya olarak devam edip alakasiz yerelere gidip saklanmani oneririm 3 yildizda araya helikopterde girdigi icin bu saydiklarimi yapmak biraz daha zor ama problemi cozuyor:) diger seviyeler icin henuz simdilik bir planim yok ama bir ipucu daha vereyim polis pesine yeni takildiginda hemen olay yerini terk yok alakasiz bir yone ara sokaklara gir cok kisa surede olay buyumeden birakiyorlar.

• quote:

Orijinalden alıntı: Balotelli45

quote:

Orijinalden alıntı: tuilde

ifruit surekli hata veriyor. 1 kez calisiyor 10 kez caliamiyor social club hatasi veriyor surekli.
    Birde borsa isini ifruit'den yonetebiliyor muyuz?

ben tüm borsa işini oradan yapıyorum.Sorun yok yaniSiz nerden yapıyordunuz borsa işlerini?

Ben dun oyundan yaptim. Bugun ifruite giris yaptim fakat aldigim hisseleri falan goremedim

• quote:

Orijinalden alıntı: KARTALIZMA

şerefsizlik yapmayın lan... pislik herifler. neden alıntılıyorsunuz

Terbiyeli konuş canımı sıkma benim!!
  • quote:

Orijinalden alıntı: earfalass

quote:

quote:

quote:

Hocam 1ve2 yildiz konumunda kovalaniyorsan ara sokaklara gir ve bekle orada eger senin yanina dogru geliyorlarsa hemen ters istikamete git araba ile kacarken sıkıstıgın yerde yaya olarak devam edip alakasiz yerelere gidip saklanmani oneririm 3 yildizda araya helikopterde girdigi icin bu saydiklarimi yapmak biraz daha zor ama problemi cozuyor:) diger seviyeler icin henuz simdilik bir planim yok ama bir ipucu daha vereyim polis pesine yeni takildiginda hemen olay yerini terk yok alakasiz bir yone ara sokaklara gir cok kisa surede olay buyumeden birakiyorlar.

Polis arama alanindan cikinca polislerin gormedigi bir yerde araba degistir sonra devam et eger gidip polislerin cok icine girmez sen polislerden cok kolay kurtulursun + haritada imlecin sonuk gri oluyor saklandigini veya polislerin seni tanimadigini gosterirken

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi udolu1905 -- 19 Eylül 2013; 20:41:55 >
  • udolu1905 kullanıcısına yanıt
    5 farklı bitiş yok muydu ya?

• quote:

Orijinalden alıntı: frhtoztrk

Beyler oyunda ana görevler ile yan görevleri nasıl ayırt ediyoruz.

Ana görevler harf olarak gözükür . Yan görevler soru işareti,kırmızı-mavi ufak noktalar olarak gözükür
  • Ne biçim insanlar var ya bidaha konuya değil foruma girmeyeceğim hepinizi çok güzel sövdüm o spoiler verenleri ve trolleri

• quote:

Orijinalden alıntı: udolu1905

quote:

Orijinalden alıntı: earfalass

quote:

quote:

quote:

Polis arama alanindan cikinca polislerin gormedigi bir yerde araba degistir sonra devam et eger gidip polislerin cok icine girmez sen polislerden cok kolay kurtulursun + haritada imlecin sonuk gri oluyor saklandigini veya polislerin seni tanimadigini gosterirken

Herhangi bir duvarın arkasına saklan bulamazlar ; ya da dağa çık 2 yıldız ise

• Biz oyun pcye de çıksın diye dua edelim. Sırf siz de oynayın diye. Sizin yaptığınıza bakın.
  • Sen nasıl bir yaratıksın ya, Sana ne demek lazım onu da bilmiyorum. İnsan kılığına girmiş varlık. Bu kadar insanın hakkında giriyorsun. Yazık sana be. Yakınlarına da sana olduğu gibi yazık oldu çok laf yedi hepsi özellikle anne tarafın

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi _Diablo_ -- 19 Eylül 2013; 20:57:55 >
  • hesabım umrumda diil.Lan 6 yılda bi gta yı zor görüyoruz siz de içine ediosunuz ya lan orda spoiler tuşu boşunamı duruyo.Verme demiorumki sadece şu lanet düğmeye basın.Ve spoiler yiyenler şunu düşünün eğer o kişiler ölürse kimle oynıcaz hayatta kalan eleman hepsinin özelliklerini ailelerinimi lootlıycak allah aşkına.Böyle düşünelim en azından adamlar o kadar tanıttı 3 karakteride öldürceklerini düşünmüyorum açıkçası.Sonuca gelelim sizin gibi oyun zevkini bozan spiolcılara söylencek söz bulamıyorum bile.Bunu Pc'YE ÇIKMADI diye rdr'dede yapmışlardı.
  • bunu yapanlar inşallah sınırsız çizilirlerde rahatlarım biraz ama nerde o günler. .
  • yakalarsak senin sonunda böyle olacak gereksiz şahıs. @roket
  • 
Sayfa: önceki 647648649650651
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.